Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

herkes tasarımcıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

farukcagla

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.fcagla.com
Öncelikle "umarım haddimi aşmamışımdır" demiştim ama galiba aşmışım, yazınızdan çıkardığım sonuç bu...Bu sebeple özür dilerim...

Yazıda duyguları ifade edememek gibi bir kısırlık var... Ortamı yumuşatmak adına araya birkaç gülücük işareti serpiştirmiş olmama rağmen ılımlı ve olumlu bir ifade sergileyememişim galiba...

Birilerini uyarmak mı, asla, ne haddime... Bu iş elbette forum yetkililerinindir... Birçok insanın kullandığı, fikirlerini tartışıp paylaşımda bulunduğu bu sitede bir başlık altında şahsi fikirlerimizi yazıyoruz... Derdim şuydu; Eğer ben de bu forumun bir üyesi isem, bir başlık altında Ali, Veli, Ayşe vs. kişilerin konudan uzaklaşarak, kendi beceri veya beceriksizlikleri, "ben edebiyat okudum, ben uzay bilimi okudum, benim sitem var, ben buyum, ben şuyum, ben silerim, ben çizerim" şeklinde ibarelerle birbirleriyle mesajlaşmalarını, atışmalarını okumak yerine, konuyla ilgili eğitici, bilgilendirici ve olumlu fikirleri okumayı tercih ederim... Yani bu bir temenni, uyarı değil..

Yazı bu şekilde giderse muhtemelen 1-2 yazı sonra artık bu konu sıkıcı gelmeye başlayacak ve takip etmemeye başlayacağım, naçizane düşüncelerimle müdahil de olmayacağım ve eminim ki benim gibi düşünen arkadaşlar da vardır... umarım başlıkla ilgili GENEL mesajlar görürüz... Bu şekilde bir yazı yazarak ben de ATIŞMA gurubuna dahil olduğumun farkındayım ama temennimin 1 kişiden çok fazla kişiyi ilgilendirdiği ve yine benimle aynı fikirde olan üyelerin olduğunu tahmin ettiğim için bu yazıyı yazma ihtiyacı hissettim... Hata ettiysem yine özür dilerim...

Saygılarımla

Değerli kardeşim;
Bu TEMENNİLERİNİZİ;
"ben edebiyat okudum, ben uzay bilimi okudum, benim sitem var, ben buyum, ben şuyum, ben silerim, ben çizerim" şeklinde ibarelerle ifade eden kişilere direkt olarak yapsaydınız, ortaya yapmasaydınız, ben de size uzuuuun cevabı yazmazdım...

Yine dediğim noktaya geldik, tribünden değil, sahaya inerek oyuna katılırsanız , kibar ve nazik kalarak oyundışında kalmaktansa net olarak oyun içinde bulunmak daha anlamlı olur diye düşünüyorum.

Özür dilemenize gerek yok.

Gülücük serpiştirmeye gerek kalmadan gülümseten yazılar yazabilmenizi temenni ederim.

Şu anda bu başlık altındaki bu yazışmaları bir kaç arkadaşım da okumakta ama hiç biri bu tartışmaları ATIŞMA olarak değerlendirmedi.

Kimi kastederek ATIŞMA dediniz, bilmiyorum ama, benim yazılarıma bakan hiç bu kadar düzeyli atışma görmemiştir.

Adamı eleştiriyorsun HAKARET diyor, silerim tekrar yazarım diyor HAKARET olmuyor.

Kibir, böbürlenme ve ortalık bulandırmaya kimse ses etmiyor. Sonra ortaya karışık söyler gibi, herkes isim vermeden birilerine bir şeyler dokundurmaya çalışıyor.

Bunun adı da GENEL yazışma oluyor.Kişiye yazarsan ATIŞMA oluyor.

Şu mercimeği bana, kuru fasulyeyi Mehmete, taze fasulyeyi Ahmete, bezelyeyi de Ayşeye söyleyin de kimin ne yemek yiyeceği belli olsun. Ortaya bir tabak koyup herkes kaşık daldırırsa kimin ne kadar yediği belli olmaz, hem de bu karışıklıkta kimden ne MİKROP bulaştığı belli olmaz...

Dedik ya kurtlar dumanlı havayı sever diye...

Mikropları sevmeyelim, daha hijyenik ve temiz ortamlar yaratmaya gayret edelim.

birsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sorun alaylı olmakla mı yoksa okullu olmaka mı bence sadece okullu olmak bile yetmez. Bu meslek için sürekli okumak gerekli arkadaşlar. Sadece okumak da değil araştırmak gerekir. Teoride bilmek değil pratikte de yapmak gerekir.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
insan hayatında ne biliyorsa bunu eğitim + deneyimleriyle kazanır
eğitimsiz bir yetenek maalesef körelmeye ve yok olmaya mecburdur
bu konuda fikirlerini belirten, katkıda bulunan ve tartışma seviyesini bozmayan bütün üyelerimize teşekkürleri borç biliriz
sanırım konuyu artık kapatsak yeridir
kimse sıkılmadan bu konudan böyle bırakalım

herkese iyi çalışmalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...