Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hp designjet z6100 yorum fikir lazım.

promotex

🌱Yeni Üye🌱
selam arkadaslar hpdesignjet z6100 almayı dusunuyorum ancak bu makina hakkında internette pek bir yorum bulamadım lütfen bana yardımcı olunuz.
8 renk bir makina ama tuketim nedir..kafalarda sorun olurmu...genelde en ust baskı kalitesinde haftalık 500 metre2 arası baskı yapacagım onerilerinizi bekliyorum.tesekkurler.

bahadır-canon

🏅Acemi Tasarımcı🏅
z6100 alacaksınız ama hangi türünü eğer çok kaliteli baskı yapacaksanız ps türünü almanız gerekir. onunda 152cm. olan makinesine 16.000$ fiyat biçiyorlar istanbul merkezli servis 1 yıl ücretsiz hizmet veriyor. tabi birde makineyi aldıktan sonraki maliyeti önemli bu konuda bu konuda ben size CANON İPF 9000S makinesini tavsiye ederim hem makine fiyatı, hem bölgesel 2 yıl ücretsiz servis garantisi var. mürekkep tüketiminde ise uluslar arası bağımsız labaratuvarlar aracılığıyla yapılan testler sonucunda ipf 9000s'in z 6100'e göre daha az mürekkep harcadığı tespit edilmiştir. bunu yanında yaklaşık 50 adete yakın malzemelerede basmanız mümkündür.

promotex

🌱Yeni Üye🌱
canonda olabilir aslında benim sıkıntım su dijital brandaya baskı yapmalıyım metraj iş az az ama surekli iş sahibiyim ancak dıs mekan makinaların baskıları cok kotu roland sp540 baskı makinası en ust kalitesi dahi benı tatmin etmedi kafa izleri var..
iç mekan makinalar ise brandaya baskı yapmıyor diye biliyorum cahillimi hos gorun ilk makinam olacak bu asıl işim ************
dir.eger musterilerim kabul ederse branda hariçi bir malzemeye baskı yaparım diye hp ile ilgilendim baskı kalitesi muhtesem
bana 1 metre enınde yuksek kalitede saatte 6 metre kare civarı basabilecek fiyatı cok pahalı olmayan 8 renk sahibi kafa izi yapmayacak solmayacak bir makina lazım marka konusunda bir illaki olmazım yok bilgilenmeye ve öğrenmeye acıgım.
yeterki benı üzmeyecek doğru makinayı alayım.
ilginize tesekkur ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mrmustt

🌱Yeni Üye🌱
bende satılık canon ipf 9000 var profesyonel iş yapmayı düşünüyorsanız tavsiye ederim pigment boya 12 renk dış mekanda 2 yıldır solma yok denedim **********

Moderatör tarafında düzenlendi:

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
bende satılık canon ipf 9000 var profesyonel iş yapmayı düşünüyorsanız tavsiye ederim pigment boya 12 renk dış mekanda 2 yıldır solma yok denedim **********

Harfleri ayrı yazarak mail adresi vermek, kuralları bile bile ben kurallara uymuyorum anlamına geliyor. Kurallara uymuş olsaydınız belkide bu güzel forumdan çok güzel işler çıkarabilirdiniz. Forum kuralları gereği üyeliğinize son verilmiştir.