Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

iki senelik okuyan arkadaşlar hlp?

falconfree

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar kırklareli üni. iki senelik grafik m.y. okuluna gireceğimde sorum acaba elle herhangi bir çizim ders sırasında gerekiyormu çünkü bilgisayar tamamda elle cin ali bile çizemem bilgi vercek arkadaşlar lütfen ciddiye alsınlar burda yazılanlara göre eğer el çizimi gerekiyorsa kayıt yaptırmayacağım.şimdiden teşekkürler..:sadsmile:

buket topal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tabi gerekiyo çüki temel sanat eyitimi alacakısın kara kalem desen vb. çalışmalar olacaktıryani pc ortamında pek çalışma yapabileceğini sanmıyorum asıl eyitim el yeteneğinle olacak

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
okulda çalışmaların geneli elde yapılır temel tasarım boyama ve çizim agırlıkta olucaktır
çizim derslerinin egitiminide alıcaksın ama önceden biliyor ve çiziyor olman artı kazandırır iki yıllık okullara genelde geçiş yaparak gidilir ve lissede çizim egitimini almış olan çok sayıda ögrenci olucaktır biz okulda afiş tasarımını bile elde yapıyorduk ve boyutları 50 70:dkurumsal kimlik çalışmasını elle yapmıştık dosyaları tasarımını :D çizim çok önemli yer kaplıyor bunun tasarıma etkiside çok fazla olduguna inanıyorum çizmeye başlamalısın:angel:

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
sadece ilk sene ellle çalşma yapıcaksnız.desen ve grafik dersnde.2.sene zaten tamamen pcde çalışılıyo.

..::pkz::..

🌱Yeni Üye🌱
grafik 2.sınıfa geçtim
ilk dönem grafik tasarım dersleride dahil olmak üzere desen temel sanat egitimi dersleri aldık
hocalar öncelikli olarak el çizimine önem veriyorlar ki 2.sınıfta portfolyo hazırlancak temel sanat, desen ve elimizle çizip rapidolarla boyadıgımız o logolarımız ve soyulamalarımızda yerleştirilcek
sadece ikinci dönem bilgisayar destekli grafik tasarım dersi aldık ondada freehand ögrendik
genelde grafik tasarım hocaları elle çizime eskize çooooooook önem verir ;)