Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İkinciel plotter almak istiyorum - İstanbul

shade82

🌱Yeni Üye🌱
İkinciel plotter almak istiyorum

Marka / Model:

Ürün ile ilgili açıklama: İkinci el 1000 - 1500 TL arasinda plotter almak istiyorum. Teklifleri ve önerilerinizi bekliyorum.

E-posta: volkandemirkiran@gmail.com

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
Merhaba

3500 liralara çıkma durumunuz varsa bende Roland Gx-24 model optik gözlü plotter folyo kesim makinesi var.

Yanında 5 tane bıçak program cd si adaptörü kablosu vs çalışır durumda olacaktır.

Ev ortamında kullanılmış olup istediğiniz takdirde whatsapp tan resim video atabilirim.

Ayrıca isterseniz profil ve suntadan yapılma basit bir masasıda var ben evde kullandığım için onu kullanmadım. Ücretsiz verebilirim. İstanbul Ümraniye deyim

shade82

🌱Yeni Üye🌱
maksimum 3000 tl çıkabiliyorum. Eğer size de uyarsa. watsuptan görüşelim.

cengavermert

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba,
düşünürseniz,3000 TL ye GX-24 var.İliglenirseniz 05332753132

gorunum355

🌱Yeni Üye🌱
İkinci el plotter 188 cm lik, servis bakımlıdır.ayakları ile beraber 2000 tl dir.Birde ayaksız olanları var masa üstüne koyup çalıştırabilirsiniz,onunda fiyatı 1800 tl dir.Plotterler 1 yıl garantilidir.eskiyen halısı varsa yenisi takılıp gönderilir.çalışır durumdadır, seri ve hassas plotterdir.