Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilan çalışmam - işinizi hızlandırın

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Yazılım firmasının kampanyası için ilan çalışmam..
Photoshop ile hazırladım. Konu: İşinizi ivmelendirin! bundan yola çıkıldı.
Patinaj izlerinin çok sert olduğunu biliyorum ama özellikle istendi.
picture1ap1.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
aklınızdaki toplam huzura erişmek için sıra sizde ?
hız teması uygulanmıs ama geniş bir temada eksiklik var gibi
bayan şalından , lastik izlerine (fren değil sanırım patinaj demek istediniz ) kadar hız havası kazandırılmıs tebrik ederim ama tam olarak temayı algılayamadım arkadasım.
acelemiz mi var ? elimizdeki bayan gitti de şansımızı mı kaybettik ? bende uyandıran hissler bunlar :)

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
konu hız, ancak bir zıtlık var
sarı çiçekler hızdan anlaşılmıyor :) hızlı giden çiçeklermmiş gibi gözüküyor

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
aklınızdaki toplam huzura erişmek için sıra sizde ?
hız teması uygulanmıs ama geniş bir temada eksiklik var gibi
bayan şalından , lastik izlerine (fren değil sanırım patinaj demek istediniz ) kadar hız havası kazandırılmıs tebrik ederim ama tam olarak temayı algılayamadım arkadasım.
acelemiz mi var ? elimizdeki bayan gitti de şansımızı mı kaybettik ? bende uyandıran hissler bunlar :)

Evet patinaj:) Dediğim gibi işinizi ivmelendirin sloganı verildi ve bundan yola çıkıldı..Yani normal seyrinde giden işinizi bizim sayemizde birden hızlandırın anlatılmak istendi..Yani en azından ben bunu düşünürek çalıştım:)

* konu hız, ancak bir zıtlık var
sarı çiçekler hızdan anlaşılmıyor hızlı giden çiçeklermmiş gibi gözüküyor

:D:D evet şimdi baktığımda çok güldüm. Aslında hızlı giden birşey zaten var ama sizin işiniz çoktan gitmiş olan;)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
gerekli yorumlar zaten yapılmış. Tekrar gözden geçirmekte ve yanlış hissi ortadan kaldırmak için gözden geçirilmeli diye düşünüyorum
emeğine sağlık

ayrıca
2:cool: Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.

mcleane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cinema4fx.com
Konu: İşinizi ivmelendirin!

konunun ne oldugunu söylemeseydin inan anlamayacaktım istenen mesajı verememişsin, kolay gelsin

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel bi çalışma ama keşke lastik izinin bittiği yerde arabanın arkasından az bi kare olsaydı nası olurdu bilmem ama sanki güzel dururdu gibi geliyor bana ama şık bi çalışma emeğine sağlık bide unutmadan resmede biraz blur efekti veri hızı yaşatabilirdin

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Konu: İşinizi ivmelendirin!

konunun ne oldugunu söylemeseydin inan anlamayacaktım istenen mesajı verememişsin, kolay gelsin

Teşekkurler yorum için..

Rüzgar ALPASLAN;357745' Alıntı:
güzel bi çalışma ama keşke lastik izinin bittiği yerde arabanın arkasından az bi kare olsaydı nası olurdu bilmem ama sanki güzel dururdu gibi geliyor bana ama şık bi çalışma emeğine sağlık bide unutmadan resmede biraz blur efekti veri hızı yaşatabilirdin

Teşekkurler..Aslında ben ilk yaparken vardı ama malesef müşteri müdahalesine uğradı..Tavsiyeler için teşekkurler.

masey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ah bu müşteriler size işi getirirler derler ki böyle bişey istiyorum çalışmayı hazırlarsınız siz bunu mükemmel görürsünüz konu tam uymuş komposizyon oturmuş fakat müşteri gelir ve bunu burdan kaldırsak şunu değiştirsek şöyle bir etki vermek istiyorum sanki siz değilde o grafikermiş ve siz bilgisayarmışsınız gibi sölenen komutları yerine getirmek zorundasınız bazen alakasız renkler isterler bazen konuyla bağlantısı olmayan bir resim müşteri işte:p lafa ne hacet .... çalışmanız gerçekten güzel yalnız gördüğün tek sorun şu şal biraz daha dikkatli incelerseniz resme ait değilmiş gibi duruyor yani resimle bütünleşmemiş çalışmanın üzerine boya dökülmüş gibi ..... başarılarınızın devamını diliyorum...

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
ah bu müşteriler size işi getirirler derler ki böyle bişey istiyorum çalışmayı hazırlarsınız siz bunu mükemmel görürsünüz konu tam uymuş komposizyon oturmuş fakat müşteri gelir ve bunu burdan kaldırsak şunu değiştirsek şöyle bir etki vermek istiyorum sanki siz değilde o grafikermiş ve siz bilgisayarmışsınız gibi sölenen komutları yerine getirmek zorundasınız bazen alakasız renkler isterler bazen konuyla bağlantısı olmayan bir resim müşteri işte:p lafa ne hacet .... çalışmanız gerçekten güzel yalnız gördüğün tek sorun şu şal biraz daha dikkatli incelerseniz resme ait değilmiş gibi duruyor yani resimle bütünleşmemiş çalışmanın üzerine boya dökülmüş gibi ..... başarılarınızın devamını diliyorum...

dikkatli incelemeniz ve yorumunuz için teşekkürler:)