Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk corel çalışmam

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
baharieikm7.jpg

ilk Corel çalışmam,farkında olmasada kasta'nın katkılarıyla.

Moderatör tarafında düzenlendi:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
korel=corel
renkler gayet hoş duruyor. Ama çiçek biraz bütünü ile havada kalmış gibi bişeyler yapılmalı diye düşünüyorum. Kastaya da teşekkür etmemiz lazım o zaman :)

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler arkadaşlar.evet Kasta anlatmış olduğun o dersten yola çıkarak yaptım,artık zamanla daha iyi olur umarım.çiçeğin hava kalmışlığıyla ilgili neler yapılabilir gölgemi mesela.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler arkadaşlar.evet Kasta anlatmış olduğun o dersten yola çıkarak yaptım,artık zamanla daha iyi olur umarım.çiçeğin hava kalmışlığıyla ilgili neler yapılabilir gölgemi mesela.

evet olabilir... ama bir küre içinde çiçeği yerleştirmişsiniz bunun için çiçek üzerinede ''şış - şışmış'' bir efekt vermek gerek....

o efekt ben diğer dersimde göstereceğim....şimdi yoğunum

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
şey aslında küre içine yerleştirmek değildi amacım zeminde renk sadece,ama küre içinde olmasıda iyi fikir,dersinizi takip edicem.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
şey aslında küre içine yerleştirmek değildi amacım zeminde renk sadece,ama küre içinde olmasıda iyi fikir,dersinizi takip edicem.

ama benim gödüğüm mavi olan daire küre:) neden dersiniz..... gölge ve ışık olunca küre olarak gördüm... tamam....

kolay gelsin

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
baharieikrekp8.jpg

Şimdi nasıl birazcık daha küre şeklini almış mı?

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Algıladığımız açıdan kastayla aynı fikirdeyiz. En son düzenlemeniz biraz daha o havaya yakın olmuş ama ışık oynamaları burda çok önemli. Tavsiyem boş, dolu bütün kürelerin ışık almış ve renklendirilmiş hallerini inceleyiniz. Ayrıca çizim kırım noktalarınıza da dikkat etmelisiniz.