Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Defa İllustrasyon

тuтаѕтε

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar grafikerler.net ten çok dar olan zamanımda öğrenebildiklerimle birşeyler yapmaya çalıştım..Yorumlarınız benim için değerli..

orpheayh3.jpg

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
kullandığın bayan figürü çok ilginç kendin mi tasarladın?

тuтаѕтε

🌱Yeni Üye🌱
hayır internetten buldum fakat elbisesinde bazı oynamalar yaptım "gece" efekti vermek için

тuтаѕтε

🌱Yeni Üye🌱
bu konuda deneyimli arkadaşların yorumlarını bekliyorum...

maximaximus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bnm ilk dikkatimi ceken kadının etekleri oldu cok küt bi kesim olmus zig-zag seklinde onlar biras daha yumusak olsa fena olmazdı
bencee :)

feelmyloveinside

🌱Yeni Üye🌱
Bence Arka Fon Çok Bayik OlmuŞ Gece Efektİ Olan Bİr Resİmde Pembe Arka Fon OturmamiŞ Dİyebİlİrİm Ayrica Eklemek İstedİĞİnİz GÖlge GÖrÜntÜlerİde Çok Bulanik OturmuŞ Bİraz DÜz Halde Daha Net Olarak Ne OlduĞu Bellİ Olabİlİr Dİyorum...emeĞİnİze SaĞlik...

Saygilar...

Haloville

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
haloville.deviantart.com
Zeminin rengini iyi seçmemişsin bence
ayrıca yandaki kuleden yola çıkarak kadının da elbisesinin korlaşmış olduğunu düşünerekten yanmış rapunzel diyorum bi de bu açıdan bakıyorum masala :)
İyi çalışmalar

brhmdkz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu çalışmada gözümü rahatsız eden şey, kadının eteğinin kenar çizgileri çok keskin ve renginin yoğunluğu. Ayrıca silüette, bir yeri işaret eden profilin, işaret ettiği yerde; boşluk olması. Neyi işaret ediyor diye gözüm arıyor ama bulamıyor. orayı tamamlarsan daha iyi olur bence. ...Geceyi kuşanmış kadın. ibaresi ele daha yakın olabilirdi.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Fena durmuyor aslında ama dikkatli bakıldığında renk olarak yanlış seçim artı kadın figürü orada emanet gibi duruyor.