Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk iç mekan tabela çalışmam.

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
tabelamz0.jpg

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
iç mekanları neden film şeridi olarak hep dusunulur bir anlam veremem...
K nın bacagındaki o asagı tarafı dogru uzayıs ve her iki kenardaki beyazların eşit durmayısı gozume cok batıyor,ortadaki resim cok ufak kalmıs.aralarda siyahlık kalmamalıydı,cumku film seritlerinde her resim arasındada beyazlık veya o diktorgenler oluyordu...yada bunun yerine resimler arası bir ittifak yapıp guzel bir geciş verebilirdin...

Acıkcası calısman gerek,hemde cok calısman...
ama emege saygı...ellerine saglık...

pasayusuf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logoyu kenara sıkıştırmak yerine imageriri şeridin içine tam döşeyip sağ alt tarafı koparıp o kısma girsen daha iyi olurdu gibi geldi.iki geniş image kenarda bir dar image ortada tamam olurdu logoda dediğim gibi yerleştirilince....
tasarımı yapmadım ama kafamda tasarladım hoş olacak evet bence bi de ole denemelisin!!!
emeğine sağlık

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar firma logoyu o tarafta istedi bende oraya ıkıştırmak istememiştim ama yapıcak bişi yok duvarı komple kaplayan bi çalışma. Kapı girişinde logo orada dursun dediler...

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
yani müşteri isteğiyle yapılmış bir tasarım...
bu arada logo sizemi ait?

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kanımca film şeridi olucaksa resimlerde siyah beyaz olmalı . :) Bu nacizane fikrim tabi ki çünkü genelde film şeridini resimlerle birlikte siyah beyaz kullanırlar

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
sadece iki geniş resmi sağ ve solda kullanip loguyu ortaya ve collection yazisini da dikine yazabilirdin, ama müşteri logoyu sağ'da tarafta zorunlu kılıyorsa, seninde pek yapacağin bişey yok gibi.. güzel olmuş, ellerine emeğine sağlik..

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öyle bişey ki ebatlar resimlere göre çok kısa ve bu 3 resmide kullanmam istenildi. Siyah beyaz konusuna gelince de resimlerin renkleri canlı olduğu için ve cıvıl cıvıl olduğu için özellikle resimler üzerinde oynama yapmamı istemediler :(

siberturc+

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bilindik tasarımlardan film şeridi içine resimler farklı olman gerek...

mkmiktat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.etiketgroup.com
film şeridi olayı bozmuş iç mekanlarda sadece imaj kullanılması amacına daha uygun olduğunu düşünüyorum