Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk logo denmem Mektup Türkü Evi

hayelkahvesi

🌱Yeni Üye🌱
mektup5.jpg

Merhabalar, forumda yeniyim .Amatör şekilde hazırladığım logomu sizlerle paylaşmak istedim.Nasıl olduğu hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
Saygılar...

Son düzenleme:

Benzer konular

DrN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışma gözükmüyor...

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
cafe yazısın da güzel bir espiri yakalamışsın
ama yinede logo olabilcek bir çalışma değil bence
ellerine sağlık

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
logodaki yanlış.. Cafe Bar yazısının üstünde oynaman olmuş bence o zaman açıklayıcaı bir yazı oldugu için sen cafenin ismiyle oynasaydın daha hoş olurdu.. Ama logoda 2 farklı espri yapmışsın arkayı siyah yapışında logoyu biraz bogmuş.. daha sade çalışmalar yapmanı tavsiye ederim.. yinede emeğine sağlık..

xfreeboys

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gayet güzel ama arka planı farklı bir renkte dene

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
  1. Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
  2. Konunun yanlış yere açılması:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
    (Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

hayelkahvesi

🌱Yeni Üye🌱
logodaki yanlış.. Cafe Bar yazısının üstünde oynaman olmuş bence o zaman açıklayıcaı bir yazı oldugu için sen cafenin ismiyle oynasaydın daha hoş olurdu.. Ama logoda 2 farklı espri yapmışsın arkayı siyah yapışında logoyu biraz bogmuş.. daha sade çalışmalar yapmanı tavsiye ederim.. yinede emeğine sağlık..

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler.Yorumlarınızı dikkate alıp arka planı farklı renkte deniyecem fakat nedense siyah beni çok çeken bir renk ve o yüzdendir ki sürekli kullanma ihtiyacı duyuyorum:) Logo ve yazının renklerini değiştirip araka olanda yine siyah kullansam bir bütünlük sağlıyabilirmiyim?

qrand

🌱Yeni Üye🌱
eline sağlık, kutucukları kaldırıp bir de beyaz zemin denesek mi?