Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk mesaj ilk logo çalışması

srkn1974

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.pointreklam.net

İlk logo çalışmalarım yeni açılacak ve gaziantep fıstığı shop olarak hizmet verecek ve ilerleyen zamanda şubeleşmeyi amaçlıyor. Lütfen eleştiriniz ve çeşit fazla içlerinde çok komik çalışmalarda bulunmakta..:peace1: Ayrıca isim konusunda da yardımcı olursanız sevinirim..

can.1988

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben 1-3-4 beğendim diğerleri o kadar hoş değil iyi çalışmalar

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
3 beğendim katılıyorum wolphin e dediği gibi diğerlerin dealıntı var vefıstıkçı denilince akla sadece antep fıstığımı gelir çoğunda aynı deseni kullanmışsın

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
çok fazla çalışma var insanın aklı karışıyor :(
hepsini font olarak seçmişsin birde logotype yapmayı deneyip (en fazla 5 seçenek) bizimle paylaşırmısın? bakalım nasıl olucak?
yanlız 1. dosyadan 6. logoya izninle "ne alaka" demek istiyorum. fitness clup logosu gibi olmuş :(

kolay gelsin.

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
Fıstıkçı...

bu bana fıstığı çağrıştırmıyor, fıstık satan yaşlı, hafif kambur, elinde sepetiyle fıstık satan bir amcayı çağrıştırıyor. Yeşil rengi anlıyorum ama fıstığın bu firma ismiyle yanyana durması bana biraz yapma geliyor.

grafiteck

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yasamreklam.net
slm. 3 ve 6. çalışmalar güzel olmuş eline sağlık. Ancak 6. çalışmanın neresinde fıstığı çağrıştırdığını çözemedim. bence 6. çalışma form bisküvi isminde daha uygun olabilir..

srkn1974

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.pointreklam.net
Haklısınız..

eleştirilerinizle birlikte bende sizin gördüğünüz sıkıntıları daha net görüyorum.. Şimdi bende en iysi 6. diyorum ama.. devam çalışma yapmam lazım görüntü bunu gösteriyor... Eleştirileriniz için hepinize ayrı ayrı teşekür ederim..

meierlink

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık arkadaşım

bana soracak olursan ben 2. ve 3. çalışmalarını beğendim...

özellikle 3. çalışman sadeliğinin yanı sıra rengiyle göze hoş geliyor

mouse

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence 1 ve 4 konsepte uygun gibi

sibelsu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence 3. logo güzel ellerinize sağlık

cemtutu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1 3 4 güzel olmuş, ama genel olarak güzel çalışmalar bence. kaliteli duruyor.

yeni öğrenici

🌱Yeni Üye🌱
slm

yeni üye oldum garafik işiyle 5 aydır uğraşıyorum öğreneli 2 ay oldu ama bilmediğim çok şey var yardımcı olursanız sevinirim

srkn1974

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.pointreklam.net
arkadaşlar yorumlar için tşk ederim... aslında bu kadar beğeni alacağını dahi düşünmemiştim şimdi keyf aldım... eleştiriler en öğretmendir... yol gösterenlere teşekkür ederim...

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben gaziantepliyim....

ever fıstık sadece gaziantep'e ozgu bir besin kaynagıdır. dikkat edin kaynak dedım sıradan bır cerez degıldır.
oncelıkle bunu bılerek hareket edelım.

ben 3 nolu calısmayı begendım.
birincisi
ama ustunde epey bı calısma yapman gerek dostum. oyle hemen olacak bı logo olmamalı bu. ben sadelıkten yanayım o yuzden o fıstık figuru hıc bır yere uymaz bana gore.

ıkıncısı
artık logolarımızda veya logo typlarımızda bıraz daha modern çizgileri deneyelım

ucuncusu
ben olsam yesıl yerıne farklı bı renk (magenta agırlıklı) bı renk secıp yesılı sadece bı nokta olarak kullanacagım bı logo tasarlardım

magenta hayatın sıcaklıgını yasamın enerjısını, fıstıgın o ıcındekı kendıne has kadifemsi rengini yeşil ise saglıklı hayatı, fıstıgın yanı kalıtelı fıstıgın rengini temsil ederdi.

topragım kımın ıcın calısıyorsun bu logoyu bılmıyorum ama
umarım begenılecek ve degecek bı logo cıkarırsın. emegıne saglık sımdıden