Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk web sitem lüften yorum yapın

snowman_8

🏅Acemi Tasarımcı🏅
47420519pc5.jpg

arkadaslar bu siteyi yaptım bu sitede göze hoş gelmeyen bişeyle var mı eger varsa düzeltmeye calısıyım

Benzer konular

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
butonlardaki zincir çizimi hoş durmamış. zemin rengi açık tonlarda mavi daha güzel olabilir. mavi zeminde(yazı alanı) sağ ve soldan geçiş uygulamadan ve altındaki sarı cismi kaldırarak bir çalışma denemelisin.
kolay gelsin.:)

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Renkler çok uyumsuz olmuş bence daha canlı renkler denemelisin birde metni sağdan ve soldan block şekilde ayarlasan daha iyi olur eline sağlk

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Daha yolun başındasın anlaşılan,
Ama seni çok ama çok tebrik ediyorum, A dan Z ye bütün parçaları sen yapmışsın...Örnek olarak Hazır buton kullanmaktansa nekadar kötü olursa olsun kendi yaptığın butonu kullanman gerçekten çok güzel. Tekrar tebrikler.

snowman_8

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlar için tessekur ederim işe renkleri degistirmekten baslayım o zaman :)

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Bir tavsiye de benden.

Yazıları kenarlara fazla yaklaştırma...

erdemcagla

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemcagla.com
hoş gelmeyen şeylerin olmaması için tasarım yapmak gerekir.

Çok acemice bir çalışma olmuş. Önüne gelen web tasarım yapmaya çalışıyor. Kırtasiyenin camında bile web tasarım yapılır yazıyor. Mahallesindeki nakliyeciden başka kime site yapmış???!! 2 tane javascript bulup site mi yapılır. Hangi okulu bitirmiş oraya tasarım yazıyor. Müşterinin kırmızı yap yazıyı sağa sola çek fotoğrafı demesiyle mi tasarım oluyor? Ne kadar borcumuz? 100 lira ver abi, çok istiyon yeğenim 75 verek. Bu kadar alçalmasın piyasa.

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
hoş gelmeyen şeylerin olmaması için tasarım yapmak gerekir.

Çok acemice bir çalışma olmuş. Önüne gelen web tasarım yapmaya çalışıyor. Kırtasiyenin camında bile web tasarım yapılır yazıyor. Mahallesindeki nakliyeciden başka kime site yapmış???!! 2 tane javascript bulup site mi yapılır. Hangi okulu bitirmiş oraya tasarım yazıyor. Müşterinin kırmızı yap yazıyı sağa sola çek fotoğrafı demesiyle mi tasarım oluyor? Ne kadar borcumuz? 100 lira ver abi, çok istiyon yeğenim 75 verek. Bu kadar alçalmasın piyasa.

Hocam okadar ciddiye alınacak birşey değil daha yeni başlamış ilerde mutlaka öğrenecektir.:).

grafik_err

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
renkler cok uyumsuz ve cok karışık ap sitesi gibi surmuyoo hiçç ......

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Dostum yavaş yavaş daha iyi çalışmalara imza atacağından eminim renk uyumuna ve menülerin tasarımını bir daha gözden geçir diyorum.

Irmak:)

🌟Usta Tasarımcı🌟
ehe ilk web sitemi hatırlıyorum html kodlarını notpad'de tek tek yazmıştım o zamn öylesi gerekiyordu bu site onun yanında süper kalıyor

graface

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Renkler çok uyumsuz olmuş bence daha canlı renkler denemelisin birde metni sağdan ve soldan block şekilde ayarlasan daha iyi olur eline sağlk

Renklerin çok uyumsuz olduğuna katılıyorum. Blokları düz bi zemin üstüne almalısın. zincir olayını sil kafandan. daha iyilerini bekliyoruz hadi bakalım...