Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Illustrator Aranıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selimeris

🌱Yeni Üye🌱
Firma Adı/Kişi Adı Soyadı: Ulkutay Design Group / Selim Eriş
Çalışma Düzeni: Full Time
Aranan Kişi: Illustrator
Mail Adresi:Özel mesaj atınız.
Web Adresi:Özel mesaj atınız.

İş Tanımı
Şirketimiz Ingiliz Şirketi olup, 2005 yılı itibari ilen Istanbul’ da da bir ofis açmıştır. Character Merchandising ve Licensing konusunda 33 senelik tecrübeye sahip olan Ulkutay Design; başta Walt Disney, Warner Bros., Mattel ve LEGO olmak üzere sektörde yer alan bütün büyük firmalarla çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Ulkutay Design; Karakter Konsept yaratımı ve resimlendirmesinden; kitap, oyun, oyuncak, giyim ve aksesuarları da dahil çeşitli ürünlerin dizayn ve tasarımları, ambalaj ve satış noktası malzemelerinin tasarımı, reklamlar ve internet için çizgi animasyonları, kurum ve marka kimliği geliştirilmesi, temalı dükkan tasarımına kadar uzanan çok kapsamlı bir hizmet verebilmektedir.

Aranan Özellikler
- Cizimlerinde Insan ve Hayvan Anatomilerine hakim,
- Cartoon ve Realistik Cizimler yapabilen,
- Digital Ortamda Çizim ve Boyama yapabilecek,
- Tercihen Wacom Tablet kullanabilen (Ya da mutlaka alışabilecek)
- Photoshop ve Painter’ a hakim,
- Sorumluluk duygusuna sahip.

Bu özelliklere sahip arkadaşlarla tanışmak bizi memnun eder.
Başvurularınız sırasında lütfen cv' nizi ve işlerinizden seçmiş olduğunuz örnekleri mailinize ekleyiniz.

Freelance arkadaşlarla çalışmamaktayız.

Başvurular: Selim Eriş / Email için Özel mesaj atınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

muratkayhan

🌱Yeni Üye🌱
Murat Kayhan, animatör ve tasarımcı...

Ben Eskişehir A.Ü. G.S.F. çizgi film/animasyon bölümü mezunuyum. Askerliğim yeni bitti. Artık kendi ait olduğum sektörde çalışıp mutlu olmak zamanı geldi. Bir arkadaşım sayesinde ilanınızı gördüm. Aradığınız özelliklere sahip olduğumu düşünüyorum. İnternetten iş başvurusu yapma konusunda acemiyim. Karakter tasarımı, animatik, storyboard, illüstrasyon, konsept sanat, fikir üretimi, çizim ve yazım kullanılabilecek hemen her şey... Çünkü ben hayatı bir kere yaşayacağımı bilen bir insan olarak haz duyaraktan para kazanmak ve yaşamak istiyorum. Matematik zekam iyidir. Alakası şu ki matematik bir dildir ve yaptığınız işi tamamlar. Umarım bir cevap yazarsınız ve işlerimi de görmek istersiniz.
Not : çizmeyi ve çizimdeki etkiyi daha çok sevdiğim için 3d programlarda kendimi geliştirmedim. Günümüzde ve Türkiye'de bu bir eksi gibi görülse de bence bu bir artıdır benim için. Kalemime güvenirim fakat asla yeterli gelmez. Her zaman daha iyiye doğru.
mutlu ve başarılı kalın :)))

Moderatör tarafında düzenlendi:

selimeris

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, Bu sitenin formatı gereği forumlarda iletişim adresi verememekteyiz. Site içerisinden özel mesaj atabilirseniz, daha detaylı konuşabiliriz.

Sevgiler,

solomonic

🌱Yeni Üye🌱
ismim süleyman temiz mersin güzel sanatlar resim bölümü mezunuyum saymış olduğunuz özelliklerin hepsine sahibim kendime ağit bir galerim var .

Yönetim : İnternet adresi vermek yasak. Çalışmalarınızı bu plartform üzerinde yayınlayınız.

oppose

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben uc logic kullanıyorum

tmo

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben GSF resim böl mezunu pohotoshop ve painteri çok iyi derecede bilirim.zaten uzmanlığım çizgi roman,karikarür ve illüstrasyondur.arzu ederseniz çizim örnekleri gönderebilirim saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...