Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

illüstratör: Patrick Toifl...

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
şimdiye kadar gördüğüm en iyi dijital ressamlardan..
çok iyi inceleyin bunların hepsi dijital sanat.. fotoğraf değil!..

jhonny deep
Johnny_Depp_by_patricktoifl.jpg

88644585ddbb9e3a39fc226sj4.jpg

Catherine Bell
Catherine_Bell_by_patricktoifl.jpg

Hayden Panettiere
Hayden_Panettiere_by_patricktoifl.jpg

Emma Watson
Emma_Watson_by_patricktoifl.jpg

Evangeline Lilly
Evangeline_Lilly_by_patricktoifl.jpg

Heath Ledger as the Joker
Heath_Ledger_as___The_Joker___by_patricktoifl.jpg

Why_so_serious__by_patricktoifl.jpg

Angelina Jolie
Angelina_Jolie_by_patricktoifl.jpg

Elisha Cuthbert
Elisha_Cuthbert_by_patricktoifl.jpg

Jessica Alba
Jessica_Alba_by_patricktoifl.jpg

Denzel Washington
Denzel_Washington_by_patricktoifl.jpg

Natalie Portman
Natalie_Portman_by_patricktoifl.jpg

Benzer konular

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
jhonny deep'deki dokular ne kadar da gerçekçi, ayrıca ışık bilgiside bence çok iyi.. harika çizmiş gerçekten.

hayran hayran bakıyorum :) teşekkürler yorgunella...

cisil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mütiş çalışmlar insanaın moreli bozuluyo :) saol paylaşım için :)

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
yok canm daha neler :S emeğine sağlık :S

jhonny deep'deki dokular ne kadar da gerçekçi, ayrıca ışık bilgiside bence çok iyi.. harika çizmiş gerçekten.

hayran hayran bakıyorum :) teşekkürler yorgunella...

mütiş çalışmlar insanaın moreli bozuluyo :) saol paylaşım için :)

bencede moral bozuyor :D gerçekten harika

rica ederim arkadaşlar.. gerçekten ışığı gölgeyi çok iyi bildiği kesin..
dokuları da iyi kullanmış en çok jhonny deep ve denzel washington'da belli oluyor dokular.. bazılarında ufak anatomi hataları var ama renklendirme o kadar iyi ki hiç dikkat çekmiyor..

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
paylaşım için sağol:D bunlar mükemmel çizimler

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayden Panettiere; nasıl bir renklendirme, nasıl bir gölgelendirme ve ışık duruşudur..İnanılmaz..Teşekkürler yorgunella

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
yorgunella paylaşımlarını zevkle inceleniyorum :)
bu arada sago dinleyicisi miyiz?

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
yorgunella paylaşımlarını zevkle inceleniyorum :)
bu arada sago dinleyicisi miyiz?

teşekkür ederim freedesing :)
evet sagopa kajmer ve kolera dinlerim ama rap müzik değil sadece onları onlar dışında sıkı bir klasik müzikseverimdir. özellikle vivaldi dinlemeyi çok severim :blush: ilgin için teşekkür ederim :)

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yakında fotoğraf makinelerine gerek kalmayacak :D Illustrasyon fotoğraf makinesi devrini sona erdirecek :D

Paylaşım için teşekkürler yorgunella.. Hepsi süper...

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Yakında fotoğraf makinelerine gerek kalmayacak :D Illustrasyon fotoğraf makinesi devrini sona erdirecek :D

Paylaşım için teşekkürler yorgunella.. Hepsi süper...

rica ederim Imperatore34. haklısın ama bence öyle olmasın :)
düşünsenize şuan herkesin elinde fotoğraf makinesi var.. eskiden sokaklarda şipşak fotoğrafçılar olurdu. ona fotoğraf çektirmek bir lükstü.. ama şimdi onların bir önemi kalmadı herkesin cebinde bir şipşakçı var zaten değilmi ;) işte bunun gibi zamanla herkes çizmeye başlasa bu illüstratörlerin de bir önemi kalmayacaktır..
naçizhane fikrim bu nadir yeteneklerin her zaman özel olmalarını korumaları.. öğretmen eğitim versin, inşaat mühendisi inşaat yapsın, mimar mimari yapsın.. herkes bizim mesleğimize el atmasın bence ;)

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
rica ederim Imperatore34. haklısın ama bence öyle olmasın :)
düşünsenize şuan herkesin elinde fotoğraf makinesi var.. eskiden sokaklarda şipşak fotoğrafçılar olurdu. ona fotoğraf çektirmek bir lükstü.. ama şimdi onların bir önemi kalmadı herkesin cebinde bir şipşakçı var zaten değilmi ;) işte bunun gibi zamanla herkes çizmeye başlasa bu illüstratörlerin de bir önemi kalmayacaktır..
naçizhane fikrim bu nadir yeteneklerin her zaman özel olmalarını korumaları.. öğretmen eğitim versin, inşaat mühendisi inşaat yapsın, mimar mimari yapsın.. herkes bizim mesleğimize el atmasın bence ;)

Evet haklısın ama içinde korku olmasın yorgunella.. Merak etme, herkes zaten bu mesleğe el atamaz. Cebinde şipşakçılar bulunduran insanların o fotoğraf makinesini kullanmaları için yetenekli olmaları gerekmiyor.. Üzerindeki her tuş zaten en beceriksiz insanın bile kullanım kolaylığına sahip olması için rahatına hitaben dizayn edilmiş. Ama çizim, illustrasyon veya sanatın herhangi bir dalı yetenek isteyen, zaten herkesin el atamayacağı meslekler.. İçini ferah tut.. ''Herkes fotoğrafçı olabilir ama herkes fotoğrafı elleriyle dokuyup işleyemez..'' ''Asıl olan fotoğrafı makineyle çekmek değil, makinenin kendisi olabilmektir'' ;) (Belki bir asır sonra atasözü olarak kullanılabilirler :p :D )

Saygılarımla..

Son düzenleme:

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Evet haklısın ama içinde korku olmasın yorgunella.. Merak etme, herkes zaten bu mesleğe el atamaz. Cebinde şipşakçılar bulunduran insanların o fotoğraf makinesini kullanmaları için yetenekli olmaları gerekmiyor.. Üzerindeki her tuş zaten en beceriksiz insanın bile kullanım kolaylığına sahip olması için rahatına hitaben dizayn edilmiş. Ama çizim, illustrasyon veya sanatın herhangi bir dalı yetenek isteyen, zaten herkesin el atamayacağı meslekler.. İçini ferah tut.. ''Herkes fotoğrafçı olabilir ama herkes fotoğrafı elleriyle dokuyup işleyemez..'' ''Asıl olan fotoğrafı makineyle çekmek değil, makinenin kendisi olabilmektir'' ;) (Belki bir asır sonra atasözü olarak kullanılabilirler :p :D )

Saygılarımla..

sağda solda saçmasapan çizimlerle mesleğimizi "karalayanları" görünce insan gerçekten korkuyor.. ama mesleğinin hakkını verenleri de unutmamak gerekir..
''Herkes fotoğrafçı olabilir ama herkes fotoğrafı elleriyle dokuyup işleyemez..'' ''Asıl olan fotoğrafı makineyle çekmek değil, makinenin kendisi olabilmektir'' bu sözlerini de yazdım kenara ;)
teşekkür ederim saygılar..

volkanbektas

🌱Yeni Üye🌱
valla ellerine sağlık çok güzel çalışmalar bu yaaa

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok iyi çalışmalar gerçekten..Renk ve ışık ayarı çok iyi çalışılmış..Teşekkurler..

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorgunella maalesef durum çok çok kötüye gidiyorr..
2 3 bişi çizen kendini çizer sanıyorr.. ve işin en kötüsü bunu karın tokluğuna yapıyolar..bir kaç ay önce vatandaşın biri bana 5 ytl ye boyama dahil çizim yaparmısın dedi .. ya bu ne saygısızlıktır hiç saygıları yok emeğe amele bile daha fazla kazanıyorr...otobüste resim çizerken biri gelir benim resmimi çizermisin der.. ( he bende salağım dime)
benim zamanım değerlidir.. eğer ben vaktimi bi işle harcayacaksam karşılığınıda isterim .. bu bir meslektir hobi için yapılmaz hatır için yapılmazz...bu tür insanlara soruyorum hangi mimar hatır için proje çizer.. karın tokluğuna bu işi yapanlar yapmasınlar lütfen olan bize oluyor.. piyasanın değerini düşürüyolar..

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
valla ellerine sağlık çok güzel çalışmalar bu yaaa

Rica ederim..

Bunlar trace olabilirmi?

Tabikide hayır :)
normal bir insanın ağzı burnu böyle mi olur Allah aşkına..
Çok tanınmış bir illüstratördür ve çalışmalarına bakarsanız (dikkatli bir şekilde) Trace gibi basit bir yola başvurmayacağını anlarsınız.. ki trace ile nasıl bu kadar net çizimler elde edilir? Çizimden biraz anlayan biri bunun perhangi bir filtre olmadıını çok iyi anlar...

Çok iyi çalışmalar gerçekten..Renk ve ışık ayarı çok iyi çalışılmış..Teşekkurler..

Rica ederim émmst.

yorgunella maalesef durum çok çok kötüye gidiyorr..
2 3 bişi çizen kendini çizer sanıyorr.. ve işin en kötüsü bunu karın tokluğuna yapıyolar..bir kaç ay önce vatandaşın biri bana 5 ytl ye boyama dahil çizim yaparmısın dedi .. ya bu ne saygısızlıktır hiç saygıları yok emeğe amele bile daha fazla kazanıyorr...otobüste resim çizerken biri gelir benim resmimi çizermisin der.. ( he bende salağım dime)
benim zamanım değerlidir.. eğer ben vaktimi bi işle harcayacaksam karşılığınıda isterim .. bu bir meslektir hobi için yapılmaz hatır için yapılmazz...bu tür insanlara soruyorum hangi mimar hatır için proje çizer.. karın tokluğuna bu işi yapanlar yapmasınlar lütfen olan bize oluyor.. piyasanın değerini düşürüyolar..

Haklısınız superclarkie,
Ama değerini bilmeyen insanların içinde çizim yapmamalı bence..
geçen gün grafik bölümü olarak sohbet ediyorduk
arkadaşın biri kız istemeye gitmiş. kızın ailesi "karalayıp duran adama kız vermeyiz biz, eli önce ekmek tutsun" deyip yollamışlar.. o da tabelacı olmaya karar vermiş...
yani vahim durumumuza bir örnek..
Milletimiz mesleğimizi bilmiyor tanımıyor.. yine bir olay, bir akrabamız telefon açıyor bana. " kızım bizim oğlanın resimi çok iyi düz liseyi bitirdi. aracı olsanda gelip senin yaptığın işi yapsa!"
gerçekten çok cahil insanlarımız var..
durum vahim..