Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

indesing'da yeni sayfa açtığımda, çift sayılar sağ sayfalara geliyor

ekonomikib

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, indesing'da yeni sayfa açtığımda, çift sayılar sağ sayfalara geliyor. Yani 3-2, 4-3, 6-5 şeklinde. Bunu nasıl düzeltebilirim? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Benzer konular

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Programı çalıştırırken ctrl + alt + shift aynı anda basılırsa program başlamadan önce karşınız bir pencere açılır YES tuşuna basarsak reset atılır ve daha önce yapmış olduğunuz ayarlamalar silinir (programa yeni kurulmuş gibi olur)

Mac OS X : Shift+Control+Option+Command

ve ayrıca Adobe InDesign ME sürümünümü kullanıyorsunuz acaba ? kullanıyorsanız şayet sayfa acarken bunu düzelet bilirsiniz (seceneği var) sayfa acarken Binding diye bir yer olmalı

Son düzenleme:

ekonomikib

🌱Yeni Üye🌱
Programı çalıştırırken ctrl + alt + shift aynı anda basılırsa program başlamadan önce karşınız bir pencere açılır YES tuşuna basarsak reset atılır ve daha önce yapmış olduğunuz ayarlamalar silinir (programa yeni kurulmuş gibi olur)

Mac OS X : Shift+Control+Option+Command

ve ayrıca Adobe InDesign ME sürümünümü kullanıyorsunuz acaba ? kullanıyorsanız şayet sayfa acarken bunu düzelet bilirsiniz (seceneği var) sayfa acarken Binding diye bir yer olmalı

Öncelikle ilginize teşekkürler. İlk önerinizi denedim fakat işe yaramadı. CS6 sürümünü kullanıyorum. "Binding" sayfa açarken göremedim ne yazık ki.

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
eklediğiniz görüntü görülmüyor ; ...işe yaramadı derken karşınız bir pencere acıldımı ?

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
eş zamanlı basmalısınız (programın acılması için tıkladığınızda ctrl + alt + shift aynı anda basmalısınız)

ekonomikib

🌱Yeni Üye🌱
Tekrardan denedim. Bu defa bir pencere açıldı evet seçeneğini seçtim. Program söylediğiniz gibi ilk kullanımı gibi oldu fakat benim sorunum çözülmedi.

ekonomikib

🌱Yeni Üye🌱
Binding seçeneğini buldum ve hallettim. Vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim.