Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İndex Yapma Hakkında Bilgi Yardımı Yapabilir Misiniz ?

seadream

🌱Yeni Üye🌱

Arkadaslar Ben Bunu Paintte Cizdim Ama Cogu Kisi Bunu Photoshopta ciziyor ben bunu indexin arka planı olarak yapacam ama nasıl yapacam cizecem photoshopta bana yardımcı olabilir misiniz resmi benzetemedim tam ama buna benzer bişey yapıyorlar :iloveyou:

Benzer konular

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Dostum şimdi ps de 3 * 3 px bir transparent belge aç.Zoom aracını kullanarak en son büyültme ayarına getir(%1600).

45159139py2.jpg

Sonra Araç paletinden Pencil Tool u seç ve aşağıdaki gibi turuncu renkte 3 kare çiz.(Her kare hizasında bir kez tıklasan kare oluyor zaten).

31712433tz0.jpg

Şekli oluşturduktan sonra Edit >> Define Pattern diyerek şekli pattern olarak kaydet.Sonra 100 * 100 px bir belge aç.Siyah olarak doldur.Sonra Shift + F5 yap ve Foregraund color un yanındaki küçük ok a tıklayark pattern i seç.Pattern olarak ta yaptığın şekli seç ve ok de.Çalışman bitti.

34786229bz8.jpg

Web siteni Dw de yapıyorsan page properties ten background image i bu resim olarak ata.O kadar.Dw deki uygulamanın resimli anlatımı için https://www.grafikerler.net/ders-4-sayfanin-genel-ozelliklerini-ayarlama-t22534.html

seadream

🌱Yeni Üye🌱
Tsk

tskler kardes denicem yapmayı olursa cok cok sevinecem yeniden cok saol