Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

infiniti fy 8250 ıı dış mekan

mensel

🌱Yeni Üye🌱
makina nasıl bir makina ne gibi sorunlar çıkarıyor bu makinayı almayı tavsiye edermisiniz. yardımlarınız için şlimden teşekkür ederiz.

Benzer konular

ahmet227

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Infiniti yf -8250 ııı hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardıncı ola bilirmi

seyyyyah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.generalteknik.net
makina güzel amaa çok eski teknoloji.örnek fverirsek süpürgeyle kafaları temizliyosunuz.
o makinaya verilecek parayla daha düzgün bi makina alınır.

bafralı_ugur

🌱Yeni Üye🌱
abi benımn kulandım bu makıne hep sorum anası satım kafalar 5 ay gıdıyoo ya 8 kafayı degıştırsen 1 yıl gelmezz ölçu kucuyoo hep mazemede hep ölçu degşyoo onuda dım sonlvet basan iki saat kendıne gelmezz ama iyi dır :S:S:hızlı basar 200 300 yarım saate 120 600 40 dk suruyoo

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
abi benımn kulandım bu makıne hep sorum anası satım kafalar 5 ay gıdıyoo ya 8 kafayı degıştırsen 1 yıl gelmezz ölçu kucuyoo hep mazemede hep ölçu degşyoo onuda dım sonlvet basan iki saat kendıne gelmezz ama iyi dır :S:S:hızlı basar 200 300 yarım saate 120 600 40 dk suruyoo

sen kafaları değiştir sonra o 15-20 dolarlık boyalarını cıkart makıneden BORDEAUX marka boyayı koy makınene baskıya geç. 1 yıl degıl 5 yıl kullan. Dusuk malıyetlı baskı almak ıcın makınelerı kullanacılar zedelıyor. Yoksa bugun ısımsız bır makıne bıle çin olsada temız kullandıktan sonra o makıneye dege verdıkten sonra ıyı boya kullandıktan sonra ne sorun cıkartacak???

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
makina nasıl bir makina ne gibi sorunlar çıkarıyor bu makinayı almayı tavsiye edermisiniz. yardımlarınız için şlimden teşekkür ederiz.

Al dostum fiyat araştırması yapmanı tavsıye ederım. Kullanıslı makınedir. Temiz kullan yeter senı yarı yolda bırakmaz. Sorunun olsada ınfınıtı dedıgınde her yerde parcasını bulursun. Servisi her yerde bulursun. Hayırlısı olsun...