Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

infiniti YF - 8160 III plus

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhabalar,arkadaşlar sorunum siyah kafa 4-5 ay önce makina aldığımda siyah kafa bozuk geldi 2. el aldım makinayi bu arada,değiştirin dedi aldığımız kişi değiştirdik baştan iyi güzel gidiyourdu son 2-3 aydır resim veya yazırlarda ki siyah la yazılcak yerlere geldi mi 1-2 santim güzel gidiyor sonra ki ilerlemerinde yazı veya şekilin siyah olan yerini yazdıktan sonra ilerlerken dağınık atmaya başlıyor durdurup kafayı solventle sildikten birazda beklettikten sonra devam ettriyorum bazen güzel gidiyor sonuna kadar bazen gene aralarda yapıyor dağınıklığı hiç ellemiyorum devam ederken kendiliğinden düzeliyor bayağa bi düzgün giidiyor sonra gene dağınık yapıyor felen öyle gidiyor ama sonuçta var bi arıza arkadaşlar yardımınızı bekliyorum..
ama dediğim gibi resimi veya yazıyı basıyor ama üst taraflarında dağınıklık yapıyor resim veya yazı bozulmuyor üst taraflarını dumanlı siyah olunca resim veya yazı hoş görünmüyor tabi az bırazda şekilide etkliyor bozukluğu tabi..

iyi günler...

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
siyah kafanın voltajını az düşürüp dene bide

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
pekala plotter bide öyle yapim olan gelişmeyi bildiririm,teşekkür ederim.

reklamevi

🌱Yeni Üye🌱
8160 ııı plus driver ve try lasım olan varsa gönderebilrmi

berberoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kafanın mürekkep giren yerini çıkar tıka öbür delikten az basıncla solvent akıt tıkalı isede yapar

BuBiM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
SATILIK İNFİNİTTİ 8160 III Plus makina ilk günkü gibidir kafalar iyi durumdadır büyük makina alacağım için satıyorum makina 4 kafadır 8 kafadan daha iyi baskı yapar kalite olarak 165 net basım alanı vardır makinanın 1 yıl servis garantisi bulunmaktatır özak tarafından alıcıya hayırlı olsun fiyat olarak 9,000 TL düşünmekteyiz yerimiz bursadadır 544 452 28 88 iletişime geçebilirisiniz