Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İnşaat Firması Afiş çalışması

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yiğit Bey;
Öncelikle emeğinize sağlık...
Güzel görünüyor...
Lakin okadar küçük yüklemişsiniz ki ayrıntıları seçmek ve yorumlamak imkansız :anlamadim:
Saygılar

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Malesef şu an elimde olan bu asıl çalışmam evde evden daha büyük bir dosyayı ekleyeceğim. Teşekkürler...

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Malesef şu an elimde olan bu asıl çalışmam evde evden daha büyük bir dosyayı ekleyeceğim. Teşekkürler...

O zaman bizde beklemedeyiz :wink:
Asıl biz teşekkür ederiz :)
Saygılar

PowerClip

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Slogan çok güzel eleştiriyi ise benden daha usta olanlara bırakıyorum :)
Benim rütbem yetmez henüz...

gia!

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Küçük notla başlayayım: Buradaki ki ayrı yazılmaz; birleşik yazılmalı.

Fikir bence başarılı. Ama uygulama aynı oranda değil. Slogan çok küçük ve font da okumayı zorlaştırıyor bence.

Logo ve alttaki antet gibi kısım da çok ciddi uyumsuz olmuş.

Tüm afiş, az bir marginle ve biraz gölge ile bir fotoğraf gibi düşünülebilir, hatta afiş yatay çalışılıp mesela sağ alltan bu fotoğrafı tutan bir el dahi olabilir ve slogan da buna uygun yerleşebilir.

Bu durumda afişin sol tarafında logo ve altında internet sitesi verilebilir; böyle afişlerin amacına uygun olarak bütün iletişim bilgisine gerek olmadığını düşünüyorum.

Fikir, gerçekten sağlam, tebrik ederim!

ynsnfnm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fikir gerçekten güzel emeğine sağlık ama film şeridindeki resimleri sündürmüşsün onlarada dikkat edersen daha güzel olacaktır

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Küçük notla başlayayım: Buradaki ki ayrı yazılmaz; birleşik yazılmalı.

Fikir bence başarılı. Ama uygulama aynı oranda değil. Slogan çok küçük ve font da okumayı zorlaştırıyor bence.

Logo ve alttaki antet gibi kısım da çok ciddi uyumsuz olmuş.

Tüm afiş, az bir marginle ve biraz gölge ile bir fotoğraf gibi düşünülebilir, hatta afiş yatay çalışılıp mesela sağ alltan bu fotoğrafı tutan bir el dahi olabilir ve slogan da buna uygun yerleşebilir.

Bu durumda afişin sol tarafında logo ve altında internet sitesi verilebilir; böyle afişlerin amacına uygun olarak bütün iletişim bilgisine gerek olmadığını düşünüyorum.

Fikir, gerçekten sağlam, tebrik ederim!

Yorumların için teşekkürler. Slogan fontu için söylediklerine katılıyorum. Ama alt taraftati logo ve iletişim bilgileri müşterinin anlamsız logomuz büyük olsun telefonda olsun, mailde olsun adreste bulunsun gibi isteklerinden kaynaklandı(bence sadece web ve tel bilgileri yeterli). Bunun gibi birkaç çalışma yaptığım için (bu taslak) fikir olarak beğenildikten sonra üzerinde düzenlemeye giderim genelde. Müşteri maddiyattan işi uygulamaya geçirmedi. Bu çalışmada fikir olarak kaldı. :) Üşenmeden yazdığın yapıcı eleştirilerine çok teşekkür ederim.

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
Slogan İçin Söylenecekler Söylenmiş..

Eklemek İstediğim ve Fikir Olabilecek Olan Şey Film Karesinin ve Poloroid Gibi Düşünebileceğimiz Fotoğraf İle İlgilidir..

İnşaat İle Bağdaşmayan Film Karesi Sloganın Yardımıyla Çok Anlamsız Olmuyor.

Ekstra Bir Fotoğraf Kullanmamışsınız Bu İnsanların Hayat Kareleri Hep Aynı :D Gerçek Dışı Olmuş, Başka İnsanları da Kullanabilirdiniz.

Film Karelerini Yatay Kullanıp Ortadakini veya Birtanesini Büyütüp Diğer Resimleri Belli Olmayacak Şekilde Kullanabilirdiniz.. Bu Sayede Üste Slogan Ortada Görsel ve Altta Bilgiler Olabilirdi..

Daha Sade ve Etkili Çalışmalara.. Başarılar Dilerim..

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hknmbn yorumların için teşekkürler. Haklısın Ortadaki grafiği fotoğraf karesi değilde film kareleri olarak düşünürsek gerçek dışı olmaz sanırım :)

gia!

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumların için teşekkürler. Slogan fontu için söylediklerine katılıyorum. Ama alt taraftati logo ve iletişim bilgileri müşterinin anlamsız logomuz büyük olsun telefonda olsun, mailde olsun adreste bulunsun gibi isteklerinden kaynaklandı(bence sadece web ve tel bilgileri yeterli). Bunun gibi birkaç çalışma yaptığım için (bu taslak) fikir olarak beğenildikten sonra üzerinde düzenlemeye giderim genelde. Müşteri maddiyattan işi uygulamaya geçirmedi. Bu çalışmada fikir olarak kaldı. :) Üşenmeden yazdığın yapıcı eleştirilerine çok teşekkür ederim.

Ben eleştiriye böylesine düzgün cevaplar verdiğin için teşekkür ederim. İş paylaşıyorsa, burada biz de arkadaşlarımızla yardımlaşmaya, dayanışmaya çalışıyoruz. Hepimiz birbirimizden bir şeyler öğrenmek için buradayız gibi geliyor bana. Ne yazık ki, öyle üyelerimiz var ki paylaştığı işin altına sadece "çok güzel" yazılsın istiyor :)

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben eleştiriye böylesine düzgün cevaplar verdiğin için teşekkür ederim. İş paylaşıyorsa, burada biz de arkadaşlarımızla yardımlaşmaya, dayanışmaya çalışıyoruz. Hepimiz birbirimizden bir şeyler öğrenmek için buradayız gibi geliyor bana. Ne yazık ki, öyle üyelerimiz var ki paylaştığı işin altına sadece "çok güzel" yazılsın istiyor :)

Söylediklerine katılıyorum. Bazı kimselerde arkadaşlarına canım cicim, başkalarının çalışmalarına pu kaka diyebiliyor. Yani her eleştiri olumlu yada olumsuz olacak diye bir kaide olamaz. Forum güzelliği şurda benim farketmediğim hataları burada sizler bana farkettiriyorsunuz. Çalışmalara bakıp inceleyip hataları tespit edip mesajla bildirmek(eleştirmek) bence ciddi bir emek ! Beni eleştiren tüm arkadaşlara buradan teşekkürler. :)

alperus

🌱Yeni Üye🌱
Slogan hakketen cuk demiş oturmuş yerine tebrikler..
Diğer yorumların hepsini okuyamadım deyinen varmı bilmiyorum ama diğer film karelerinde farklı resimlere yer verebilirsin eline sağlık

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hknmbn yorumların için teşekkürler. Haklısın Ortadaki grafiği fotoğraf karesi değilde film kareleri olarak düşünürsek gerçek dışı olmaz sanırım :)

Bu daha önce belirtildi üstteki cevabı vermiştim. İncelediğin için teşekkürler.

soneraktas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
film karelerindeki resimler farklı olsa daha etkileyici olablirdi. "Bence"
ama çizgilerin çok hoşş

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
gayet uyumlu bir çalışma slogan ve tasarım başarılar.