Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

interaktif (banner,microsite, advergame vb.) ve illüstratif freelancer - Türkiye Geneli

maruu

🌱Yeni Üye🌱
interaktif (banner,microsite, advergame vb.) ve illüstratif freelancer

Program/Seviye: flash - çok iyi
illustrator - çok iyi
photoshop - çok iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: interaktif oldugu icin direk olarak link yollamayi tercih ediyorum, uygulanmis halinde gormeniz daha saglikli olacaktir.

İşle ilgili açıklama: interaktif sanat yönetmeniyim, uluslararası firmalara banner, logo, webpage, microsite, facebook application, advergame, mailing vb interaktif tasarımlar (offline projelerde mevcut) sundum ayrıca illustrasyonda yapabiliyorum, bir süre için ayrıca freelance çalışmayı düşünüyorum, sizlede interaktif projelerde çalışabilir karsilikli anlayıs ile cok guzel islere imza atabiliriz.

Coder değilim sizlere tasarım desteği verebilirim. projenizdeki tasarımlar sonrasi develop kısmında yardımcı olamayacağım.

E-posta: mail@mertyildirim.com

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

maruu

🌱Yeni Üye🌱
Grafik Tasarım & illustrasyon

Grafik Tasarim & İllustrasyon konularında freelance destek almak isterseniz mail@mertyildirm.com adresinden benimle iletisime gecebilirsiniz.
Örnek calismalari internet adresimde bulabilirsiniz.

maruu

🌱Yeni Üye🌱
freelance senior illustrator - Türkiye Geneli

freelance senior illustrator

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba

Konusunda uzman senior fulltime bir illüstratörüm vectorel ve bitmap çizimler yapmaktayım. Freelance olarak da Projelerinize: karakter tasarımı, illüstrasyon, storyboard, kitap çizimleri, amerikan servis, tshirt, tasarımlara bağlı olarak mailing vb illüstratif çalışmalarda size yardımcı olabilirim, link olarak vermiş olduğum site içerisinde serbest illüstrasyon çalışmalarımı görebilirsiniz. Çalışmış olduğum Ajans projelerimi ayrı olarak paylaşmaktayım.

Eğer bir projeyi çalışacaksak sizlerden bir ricam olacak:

*Bizlerin yaptığı tasarımların ve çizimlerin birer emek olduğunu ve onlara saatlerimizi harcadığımızı unutmayalım :)

**Zamanlama konusunda çok kısa ve çok kritik bir ölçü vermezseniz karşılıklı olarak canımız sıkılmaz :)

detaylı olarak mail yolu üzerinde devam edebilirz.

teşekkürler
renkli günler,
MY

E-posta: mertville@gmail.com