Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İnternet ve Sansür

lapdog

🌱Yeni Üye🌱
sansrsmallik3.jpg

açıklama yapma gereği duymuyorum. hatta artık bitse de gitsek diyorum..

afişteki adresten konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

- neyim var doktor , bir daha o siteleri görebilicekmiyim?

- korkmayın beyefendi, daha neler görüceksiniz ....

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
devletin bakanı uygulama yanlıştır mahkeme yanlış karar vermiştir diyor blogger için
tek örnek buda değil daha ne siteler kapatıldı
ama maalesef yasalarımız yetersiz, yaptırım gücümüz yok ve mahkemelerimiz tecrübesiz bu konularda

son blogger olayının arkasında ki isim olan firmanın avukatı bugün bir TV kanalında açıklama yaptı, biz böyle olsun istemedik diye, ama mahkemeyi neden Diyarbakır da açtıklarını açıklayamadı örneğinbu işler bizim için çok aşağılayıcı aynı zamanda
arkadaşlarım var pek çok ülkede bana bazen linkler yada kendi videolarını yollamaya çalışıyorlar
ne diyebilirim ben onlara sizce?

afişte gayet sade ve anlaşılır

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
internet sansürü varmı böyle birşey insanın çıldırısı geliyor internet zaten özgürlük demek tamam eksileri var ama eminimki çok ama çok artıları vardır... bu hassas konudaki çalışma gayet başarılı tebrik ederim...

osmandincer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.osmandincer.net
Çok güzel görünen ve kendine çeken bir afiş bence. Çok sevimli görünmekle beraber etkili. Elinize sağlık.

onruynk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.onuruyanik.com
Afişde bile sansür var, mesaj çok iyi tabi anlayana...
zihniniz hep açık olsun...

aday grafiker

🌱Yeni Üye🌱
Zaten insan istediği gibi iyi veya kötüyü ayırt edbilir sansüre de gerek yokk.Bu arada afişinde çok güzel olmuş ve verilen mesaj süper.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bence de hem çalışma hem mesaj çok net ve güzel...

Guwencin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gerçekten güzel.... fikrine sağlık..

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
devletin bakanı uygulama yanlıştır mahkeme yanlış karar vermiştir diyor blogger için
tek örnek buda değil daha ne siteler kapatıldı
ama maalesef yasalarımız yetersiz, yaptırım gücümüz yok ve mahkemelerimiz tecrübesiz bu konularda

son blogger olayının arkasında ki isim olan firmanın avukatı bugün bir TV kanalında açıklama yaptı, biz böyle olsun istemedik diye, ama mahkemeyi neden Diyarbakır da açtıklarını açıklayamadı örneğinbu işler bizim için çok aşağılayıcı aynı zamanda
arkadaşlarım var pek çok ülkede bana bazen linkler yada kendi videolarını yollamaya çalışıyorlar
ne diyebilirim ben onlara sizce?

afişte gayet sade ve anlaşılır

Dert ettiğiniz şeye bakın! "Bizde bazı siteler yasaklı ama gönderin siz videoları, koca bir millet yasaları çiğniyoruz zaten! Hatta bu vatandaşlara özgü değil" diyebilirsiniz...:)

Çalışma için ellerinize sağlık...