Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İş Arıyorum (Ajans Tecrübesi + Referanslar + Geniş Kapsamlı Hizmet + Tecrübe) - Bursa

EthicWebmaster

🌱Yeni Üye🌱
Tam Zamanlı İş Arıyorum

Aranan Şehir: Adana

Program/Seviye: MS Office Yazılımları
FTP Yazılımları
Adobe Photoshop
Adobe Dreamweaver
Adobe İllustrator (Temel)
Adobe İnDesign (Temel)
Adobe Flash (Action Script Hariç)

İş deneyimi ve içeriği: Web Tasarım
HTML / CSS / Boostrap Döküm
Özgün İçerik Üretimi
İçerik Yönetimi ve Editörlük
Sistem Yöneticiliği
SEO Danışmanlığı ve SEO Uygulamaları
CMS Sistem Çalışmaları (Wordpress, Joomla, vBullletin)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhabalar Sevgili Grafikerler.net Üyeleri;

İş konusunda hayatım boyunca bir şanssızlığım oldu ve bu devam ediyor. Ufak tefek bahsedeceğim ancak şuan Adana'da ömrümü verebileceğim bir iş arıyorum. Yeteneklerimden vs. biraz sonra size bahsedeceğim. Öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum.

Ben Kimim?

Yaklaşık olarak 8 senedir bilişim, bilgisayar ve son zamanlarda mobil teknolojiler üzerine sürekli olarak kendimi geliştirme eğilimi içerisine girdim. 24 yaşındayım ve Adana'lıyım.

Lise mezunuyum. Bursa Nilüfer Fatih Lisesi'ni tamamladım. Düz lise olduğu için EŞİT AĞIRLIK bölümü okudum. Üniversite sınavını kazanmama rağmen üniversiteye gidemedim bazı ailevi durumlardan dolayı.

Askerliğimi Erzurum'da 15 ay olarak tamamladım ve çok şükür askerlik sorunum yok. B sınıfı ehliyet sahibiyim. Daha önce sektör ile alakalı Ankara ve Bursa olmak üzere birkaç firmada işe girdim ve hep vaad edilen dışında şeyler gördüm. Dolayısı ile dikiş tutturamadım.

Neler Yaparım?
Web Tasarım (PSD konusunda hala biraz daha gelişmem gerektiğine inanıyorum ki daha kısa sürede daha kaliteli tasarımlar çıkarabilmek için çalışıyorum.)
HTML / CSS / BOOSTRAP Çalışmaları
SEO Danışmanlığı ve Uygulamaları
Yazarlık, Editörlük ve Web Sitesi Yönetimi
Dedicated Server Yönetimi (Hosting satış, Mail Sorunları Giderme, Müşteri İlişkileri gibi)
CMS Sistem Çalışmaları (Wordpress, vBulletin, Joomla vs. yıllardır çalışmaktayım)
E-ticaret Sistemi Yönetim
Proje Bazlı Yöneticilik (Ankara'da bir firmada yönetici durumundaydım ve ekibim vardı)
Kurumsal Müşteri Yönetimi (Müşteriler ile alakalı bilgim dahilinde olan tüm konularda ilişkilerim son derece iyidir. Bursa'da ajansta tüm müşteri ilişkilerini yönetmekteydim.)

Neleri Yapamıyorum?

PHP yazılım konusunda şuan tam profesyonel değilim. Aldığım kitaplar ve kaynaklar ile kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Sürekli olarak çalışma içerisindeyim.
PSD web tasarım konusunda sürekli gelişiyorum. Elbette ki tasarım yapıyorum ancak kendime yetersiz geldiğim noktalar var.

Nerelerde Çalıştım? Neler Yaptım?

Firma ismi vermekten kaçınacağım. Çünkü polemik olsun istemiyorum. Neler yaşadığımı da az çok anlayatacağım konu içerisinde.

Ankara'da Yazılım Firması (300 Adet Web Sitesi Bulunan Bir Firmaydı)

Liseden mezun olduktan sonra Ankara'ya 19 yaşımda çıktım. Firma yöneticisi bizzat gelip beni aldı ve gittik. Vaadler vs. herşey çok iyiydi. Kalacak yer ve ideal bir maaş. Maaş konusunda sıkıntı yaşamadım ancak kalacak yeri gittiğimde kendim bulmamı söylediler. İş yerinde huzur yoktu ve ayrıldım.

Yaklaşık olarak 7 ayrı firmada sunucu hesapları vardı ve tamamını yine ben yönetiyordum.

Görevlerim: Web ve grafik tasarım, Sitelere SEO çalışmaları, Proje ekibinin yöneticiliği, İçerik editörlüğü ve sistem yönetimi

Çalışma Sürem: 4 Ay

Bursa'da Bir Yazılım Firması (Yeni Kurulmuş ancak Büyük Bütçeli Bir Firma)

Buraya girdiğimde de belli şartlarda anlaştık. Firma yeniydi. İlk ay iki tane iş geldi, tamamladık ve teslim ettik. Ay bittiğinde maaşım verilirken bana söylenen "Bu ay az iş aldık o yüzden yarım maaş veriyoruz" gibi bir açıklamaydı. Böyle saçma birşey görmedim ve derhal ayrıldım.

Görevim: Web grafik tasarım, SEO ve CMS çalışmaları, Proje bazlı ekip yönetici yardımcısı

Çalışma Sürem: 1 Ay

Bursa'nın En Büyük Ajanslarından Birisi

En büyük hikaye burada patladı. Askerden döner dönmez bir tanıdık vasıytası ile bana ulaşıldı. Bu firmada işe girdim. Güya Bursa'da isimleri var ve gerçekten para basıyorlar.

Görevlerim:
İşe girer girmez tüm hosting ve sunucu yönetimlerini devraldım.
Darmadağın olmuşm muhasebe hesapları, hosting sistemleri ve ödeme durumlarını 1 ay içerisinde toparladım. Yıllardır alınmamış hosting ödemelerini kurumsallardan tahsil ettim.
Tüm kurumsal müşteri ilişkilerini telefondan yönetiyordum.
Bununla birlikte web ve grafik tasarım çalışmaları yapıyordum.
Aynı zamanda büyük birkaç firmanın SEO çalışmalarını yürütüyordum.
Kendilerine ait çok büyük bir projeyi de yürütüyor, SEO çalışmalarını yapıyordum.

Peki Ne Oldu?
Saygısızlık etmiyeyim diye bir kerew para muhabbeti gidip yapmadım.
İşe girdiğimde bir kere gününde maaş almadım. En az 15 gün gecikti.
Kurumsal müşterileir ben yönetmeme ve işi düzene sokmamıza rağmen bana patron sürekli gelip daha gelişmen lazım, çalış çalış boş oturma gibi sözler sarfediyordu.
Sigortam tam 3.ayımda yapıldı.

Çalışma Sürem: 6 Ay

TRUSTLAYER HOSTİNG

Firmaya türlü vaatler ile alındım ancak ilk maaşımdan sonra bir daha maaş alamadım. Son maaşım içeride kaldı ve bu maaşıda zorla almak zorunda kaldım ve ne yazık ki işten ayrıldım.

Görevim: Hosting, VPS, Dedicated Server online satışı, Web ve grafik tasarım, Wordpress ve SEO çalışmaları

Çalışma Sürem: 2,5 Ay

GRM YAZILIM

Fİrmada huzur dolu günler geçirdim. Ancak benim işe girmem ile birlikte firma maddi bir darlık dönemi yaşadı ve ne yazık ki bu süreçte de öz kardeşim vefat etti. Firmadan maaş alamamamdan ziyade artık Bursa şehrinde tek başına yaşayamıyor olmam ailemin yanına dönme zorunluluğunu getirdi ve döndüm.

Görevim: SEO Danışmanlığı, Özgün İçerik Editörü ve HTML / CSS DÖküm Uzmanı

Çalışma Sürem: 3,5 Ay

Diplomalarım Var mı?
Özel Hergün Eğitim Kurumları (İstanbul/Kadıköy) - Bilgisayar İşletmenliği Diploması
Nilüfer HEM (Bursa/Nilüfer) - Web ve Grafik Tasarım Diploması
BilgeAdam Bilişim Akademisi (Altıparmak/Bursa) - Web ve Grafik Tasarım Diploması
Bilişim Eğitim Merkezi (Osmangazi/Bursa) - Php Eğitimleri Katılım Sertifikası (Babam'ın beyin kanaması geçirmesi ile yarıda bıraktım ancak bir sonraki eğitim döneminde ücretsiz yeniden katılacağım)

Yeni İşimden Beklentilerim

Kendimi yıllarca adayabileceğim bir iş istiyorum.
İş yerinde huzurlu bir ortam olsun dilerim. Kendim samimiyimdir ve çabuk uyum sağlarım.
Kendimi kanıtlayabileceğim, geliştirebileceğim ve gerekirse rekabet edebileceğim bir ortam olsun isterim.
Benim birşeyler öğretebileceğim insanlar, bana birşeyler öğretebilecek insanlar olursa her zaman mutlu olurum.
Sorumluluktan asla kaçmam. Sorumluluk verilsin yeter ki.
Sigortam işe başlar başlamaz yapılmalı. Zira kanunen geçerli olan da budur. Maaş üzerinden olmuş olmamış önemli değil ama yapılmalı.

Size Ne Verebilirim?
Her şeyden önce disiplinliyimdir ve işe zamanında gelir zamanında giderim.
Aldığım sorumlulukları her zaman yerine getirmeye çabalarım.
Kimseye saygısızlık etmem, saygısızlık görmediğim müddetçe.
Verilecek tüm işlerde bilmesem bile öğrenmeye çabalarım.
Bildiğim işleri en kısa süre içerisinde teslim etmeye çalışırım.
Bağlıyımdır, yeter ki iş yeri benden memnun kalsın ve sorun yaşamayalım. Ömrümü oraya adayabilirim.
Birçok kişi gibi ileride iş yeri açacağım gibi bir hedefim yok. Sadece şuan bir firma ile kendimi geliştirmek istiyorum.
Ekip içerisinde samimi ortamlarda dinamizm, sosyal aktiviteler her türlü şeye varım.

Kısacası kendimi adayabileceğim bir iş istiyorum. Bir daha acaba bu işten ayrılır mıyım gibi düşünceler olmasın istiyorum.

Referansları Nasıl Görebilirsiniz?

PM gönderirseniz size Ajans bünyesinde ya da geçmiş iş yerlerimde yaptığım çalışmaları PM olarak iletebilirim inceleyebilirsiniz. Geneli kurumsal olduğundan dolayı burada reklam olsun istemiyorum.

Öyle ki askerliğimi bile 7 adet takdir ile tamamladım Allah'a şükür.

E-posta: cagkansezgin@outlook.com

Son düzenleme:

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

omerocak

🌱Yeni Üye🌱
Selam kardeş ben istanbul üniversitesinde çalışmaktayım ve medya ekibimize illustrator ve grafik tasarımcı bakmaktayız. Bana CV gönderebilirsen Dekanımıza göndermek isterim. Olumlu ya da olumsuz dönerim omerocak27@gmail.com

EthicWebmaster

🌱Yeni Üye🌱
Tam Zamanlı İş Arıyorum - Adana

Tam Zamanlı İş Arıyorum

Aranan Şehir: Adana

Program/Seviye: MS Office Yazılımları
FTP Yazılımları
Adobe Photoshop
Adobe Dreamweaver
Adobe İllustrator (Temel)
Adobe İnDesign (Temel)
Adobe Flash (Action Script Hariç)

İş deneyimi ve içeriği: Web Tasarım
HTML / CSS / Boostrap Döküm
Özgün İçerik Üretimi
İçerik Yönetimi ve Editörlük
Sistem Yöneticiliği
SEO Danışmanlığı ve SEO Uygulamaları
CMS Sistem Çalışmaları (Wordpress, Joomla, vBullletin)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhabalar Sevgili Grafikerler.net Üyeleri;

İş konusunda hayatım boyunca bir şanssızlığım oldu ve bu devam ediyor. Ufak tefek bahsedeceğim ancak şuan Adana'da ömrümü verebileceğim bir iş arıyorum. Yeteneklerimden vs. biraz sonra size bahsedeceğim. Öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum.

Ben Kimim?

Yaklaşık olarak 8 senedir bilişim, bilgisayar ve son zamanlarda mobil teknolojiler üzerine sürekli olarak kendimi geliştirme eğilimi içerisine girdim. 24 yaşındayım ve Adana'lıyım.

Lise mezunuyum. Bursa Nilüfer Fatih Lisesi'ni tamamladım. Düz lise olduğu için EŞİT AĞIRLIK bölümü okudum. Üniversite sınavını kazanmama rağmen üniversiteye gidemedim bazı ailevi durumlardan dolayı.

Askerliğimi Erzurum'da 15 ay olarak tamamladım ve çok şükür askerlik sorunum yok. B sınıfı ehliyet sahibiyim. Daha önce sektör ile alakalı Ankara ve Bursa olmak üzere birkaç firmada işe girdim ve hep vaad edilen dışında şeyler gördüm. Dolayısı ile dikiş tutturamadım.

Neler Yaparım?
Web Tasarım (PSD konusunda hala biraz daha gelişmem gerektiğine inanıyorum ki daha kısa sürede daha kaliteli tasarımlar çıkarabilmek için çalışıyorum.)
HTML / CSS / BOOSTRAP Çalışmaları
SEO Danışmanlığı ve Uygulamaları
Yazarlık, Editörlük ve Web Sitesi Yönetimi
Dedicated Server Yönetimi (Hosting satış, Mail Sorunları Giderme, Müşteri İlişkileri gibi)
CMS Sistem Çalışmaları (Wordpress, vBulletin, Joomla vs. yıllardır çalışmaktayım)
E-ticaret Sistemi Yönetim
Proje Bazlı Yöneticilik (Ankara'da bir firmada yönetici durumundaydım ve ekibim vardı)
Kurumsal Müşteri Yönetimi (Müşteriler ile alakalı bilgim dahilinde olan tüm konularda ilişkilerim son derece iyidir. Bursa'da ajansta tüm müşteri ilişkilerini yönetmekteydim.)

Neleri Yapamıyorum?

PHP yazılım konusunda şuan tam profesyonel değilim. Aldığım kitaplar ve kaynaklar ile kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Sürekli olarak çalışma içerisindeyim.
PSD web tasarım konusunda sürekli gelişiyorum. Elbette ki tasarım yapıyorum ancak kendime yetersiz geldiğim noktalar var.

Nerelerde Çalıştım? Neler Yaptım?

Firma ismi vermekten kaçınacağım. Çünkü polemik olsun istemiyorum. Neler yaşadığımı da az çok anlayatacağım konu içerisinde.

Ankara'da Yazılım Firması (300 Adet Web Sitesi Bulunan Bir Firmaydı)

Liseden mezun olduktan sonra Ankara'ya 19 yaşımda çıktım. Firma yöneticisi bizzat gelip beni aldı ve gittik. Vaadler vs. herşey çok iyiydi. Kalacak yer ve ideal bir maaş. Maaş konusunda sıkıntı yaşamadım ancak kalacak yeri gittiğimde kendim bulmamı söylediler. İş yerinde huzur yoktu ve ayrıldım.

Yaklaşık olarak 7 ayrı firmada sunucu hesapları vardı ve tamamını yine ben yönetiyordum.

Görevlerim: Web ve grafik tasarım, Sitelere SEO çalışmaları, Proje ekibinin yöneticiliği, İçerik editörlüğü ve sistem yönetimi

Çalışma Sürem: 4 Ay

Bursa'da Bir Yazılım Firması (Yeni Kurulmuş ancak Büyük Bütçeli Bir Firma)

Buraya girdiğimde de belli şartlarda anlaştık. Firma yeniydi. İlk ay iki tane iş geldi, tamamladık ve teslim ettik. Ay bittiğinde maaşım verilirken bana söylenen "Bu ay az iş aldık o yüzden yarım maaş veriyoruz" gibi bir açıklamaydı. Böyle saçma birşey görmedim ve derhal ayrıldım.

Görevim: Web grafik tasarım, SEO ve CMS çalışmaları, Proje bazlı ekip yönetici yardımcısı

Çalışma Sürem: 1 Ay

Bursa'nın En Büyük Ajanslarından Birisi

En büyük hikaye burada patladı. Askerden döner dönmez bir tanıdık vasıytası ile bana ulaşıldı. Bu firmada işe girdim. Güya Bursa'da isimleri var ve gerçekten para basıyorlar.

Görevlerim:
İşe girer girmez tüm hosting ve sunucu yönetimlerini devraldım.
Darmadağın olmuşm muhasebe hesapları, hosting sistemleri ve ödeme durumlarını 1 ay içerisinde toparladım. Yıllardır alınmamış hosting ödemelerini kurumsallardan tahsil ettim.
Tüm kurumsal müşteri ilişkilerini telefondan yönetiyordum.
Bununla birlikte web ve grafik tasarım çalışmaları yapıyordum.
Aynı zamanda büyük birkaç firmanın SEO çalışmalarını yürütüyordum.
Kendilerine ait çok büyük bir projeyi de yürütüyor, SEO çalışmalarını yapıyordum.

Peki Ne Oldu?
Saygısızlık etmiyeyim diye bir kerew para muhabbeti gidip yapmadım.
İşe girdiğimde bir kere gününde maaş almadım. En az 15 gün gecikti.
Kurumsal müşterileir ben yönetmeme ve işi düzene sokmamıza rağmen bana patron sürekli gelip daha gelişmen lazım, çalış çalış boş oturma gibi sözler sarfediyordu.
Sigortam tam 3.ayımda yapıldı.

Çalışma Sürem: 6 Ay

TRUSTLAYER HOSTİNG

Firmaya türlü vaatler ile alındım ancak ilk maaşımdan sonra bir daha maaş alamadım. Son maaşım içeride kaldı ve bu maaşıda zorla almak zorunda kaldım ve ne yazık ki işten ayrıldım.

Görevim: Hosting, VPS, Dedicated Server online satışı, Web ve grafik tasarım, Wordpress ve SEO çalışmaları

Çalışma Sürem: 2,5 Ay

GRM YAZILIM

Fİrmada huzur dolu günler geçirdim. Ancak benim işe girmem ile birlikte firma maddi bir darlık dönemi yaşadı ve ne yazık ki bu süreçte de öz kardeşim vefat etti. Firmadan maaş alamamamdan ziyade artık Bursa şehrinde tek başına yaşayamıyor olmam ailemin yanına dönme zorunluluğunu getirdi ve döndüm.

Görevim: SEO Danışmanlığı, Özgün İçerik Editörü ve HTML / CSS DÖküm Uzmanı

Çalışma Sürem: 3,5 Ay

Diplomalarım Var mı?
Özel Hergün Eğitim Kurumları (İstanbul/Kadıköy) - Bilgisayar İşletmenliği Diploması
Nilüfer HEM (Bursa/Nilüfer) - Web ve Grafik Tasarım Diploması
BilgeAdam Bilişim Akademisi (Altıparmak/Bursa) - Web ve Grafik Tasarım Diploması
Bilişim Eğitim Merkezi (Osmangazi/Bursa) - Php Eğitimleri Katılım Sertifikası (Babam'ın beyin kanaması geçirmesi ile yarıda bıraktım ancak bir sonraki eğitim döneminde ücretsiz yeniden katılacağım)

Yeni İşimden Beklentilerim

Kendimi yıllarca adayabileceğim bir iş istiyorum.
İş yerinde huzurlu bir ortam olsun dilerim. Kendim samimiyimdir ve çabuk uyum sağlarım.
Kendimi kanıtlayabileceğim, geliştirebileceğim ve gerekirse rekabet edebileceğim bir ortam olsun isterim.
Benim birşeyler öğretebileceğim insanlar, bana birşeyler öğretebilecek insanlar olursa her zaman mutlu olurum.
Sorumluluktan asla kaçmam. Sorumluluk verilsin yeter ki.
Sigortam işe başlar başlamaz yapılmalı. Zira kanunen geçerli olan da budur. Maaş üzerinden olmuş olmamış önemli değil ama yapılmalı.

Size Ne Verebilirim?
Her şeyden önce disiplinliyimdir ve işe zamanında gelir zamanında giderim.
Aldığım sorumlulukları her zaman yerine getirmeye çabalarım.
Kimseye saygısızlık etmem, saygısızlık görmediğim müddetçe.
Verilecek tüm işlerde bilmesem bile öğrenmeye çabalarım.
Bildiğim işleri en kısa süre içerisinde teslim etmeye çalışırım.
Bağlıyımdır, yeter ki iş yeri benden memnun kalsın ve sorun yaşamayalım. Ömrümü oraya adayabilirim.
Birçok kişi gibi ileride iş yeri açacağım gibi bir hedefim yok. Sadece şuan bir firma ile kendimi geliştirmek istiyorum.
Ekip içerisinde samimi ortamlarda dinamizm, sosyal aktiviteler her türlü şeye varım.

Kısacası kendimi adayabileceğim bir iş istiyorum. Bir daha acaba bu işten ayrılır mıyım gibi düşünceler olmasın istiyorum.

Referansları Nasıl Görebilirsiniz?

PM gönderirseniz size Ajans bünyesinde ya da geçmiş iş yerlerimde yaptığım çalışmaları PM olarak iletebilirim inceleyebilirsiniz. Geneli kurumsal olduğundan dolayı burada reklam olsun istemiyorum.

Öyle ki askerliğimi bile 7 adet takdir ile tamamladım Allah'a şükür.

E-posta: cagkansezgin@outlook.com

ravana

🌱Yeni Üye🌱
cengiz bey size ulaşabileceğimiz bir tlf varmı ? veya size bana ulaşırmısınız ?
0533 872 24 34 sadi