Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İş arıyorum Grafikerlik

ismaild

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba ben Photoshop,CorelDraw,AutoCad'i iyi derecede Dreamweaver,Frontpage,Macromedia Flash,PhpMysol orta seviyede biliyorum
16 yıllık matbaacılık geçmişim var Gestettner kullanabiliyorum ayrıca 1,5 yıl Lazer Markalama Operatörlüğü,3,5 yıl Cnc Pantograf Operatörlüğü Yaptım ve şu an iş arıyorum İstanbul Kadıköydeyim ama Avrupa yakasıda olsa farketmez Cağaloğlunda 5-6 yıl çalıştım Bağcılar Matbaacılar sitesinde çalıştım mesafe önemli değil ilgilenenler olursa bana özelden pm atabilirler

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

ESMER MELEGİM1

🌱Yeni Üye🌱
mrhb biz kendi şirketimize senin bilgilerine uygun birini arıyoruz ama yer ve mekenlar birbirini tutmuyor ankara'da şirketimiz bi yinede düşünmeni isterim msjnı bekliorum hoşçakal!!!

demoscopy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2006 mart ayı itibariyle 'yayıncılık' sektöründe varlığını sürdüren yayınevimizi, sektörel yakınlığı olan 'copy center' alanına taşıyarak, geçmişten gelen tecrübemizi 'dijital baskı mekezi' kurarak büyütmek, bu paralelde iş sahasında yenilikçi alanlar yaratmak istiyoruz. copy center alanında bizimle birlikte çalışan arkadaşalar yeni bir oluşumun başlangıcına adım atmış olacaklar. başlangıç tarihimiz, 2012 ekim ve kasım ayı içerisinde olacaktır.. muhit: sultanahmet/cağaloğlu

grafik tasarım alanında eğitim almış, copy center tecrübesi olan, kendini geliştirmiş, deneyimli, alanında uzman, konsept geliştirmeden baskı hazırlığı takibine kadar bir projeyi baştan sona sonuçlandırabilecek, yaratıcı ve yenilikçi çalışma arkadaşları arıyoruz.

aranan özellikler:

. freehand
. adobe photoshop
. adobe ıllustrator
. adobe in design
. corel driver
. otoket programlarını kullanabilen,
iş yerimize yakın yerde ikamet eden,
iş durumuna göre dönüşümlü mesai yapabilecek, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, 35 yaşını geçmemiş
güler yüzlü, sultanahmet/cağaloğlu bölgesine yakın iş arkadaşları arıyoruz.

iletişim: 0212 526 60 28

gsm:05358132858

abc elektrik

🌱Yeni Üye🌱
abc elektrik firması olarak acil grafiker aramaktayız iş yerimiz fikirtepededir ssk göztepe araştırma hastanesi arkasındayız tel 0216 566 47 14