Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İşinde uzman BAYAN Grafik Tasarımcı Aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

freeselcuk

🌱Yeni Üye🌱
Merkez Ofisimiz İstanbul'da olan Reklam Ajansı Şirketimize dışardan takviye ve yapabilecek, işinde başarılı, disiplinli, güvenilir, aldığı işi zamanında ve gününde saati saatine teslim edebilecek, BAYAN Grafik Tasarımcılar arıyoruz.

Ağıırlıklı olarak yaptırdığımız işler,

Firma Kurumsal Kimlik Çalışmaları
Kataloglar
Broşürler
Afişler
Gazete Mizampajları
Dergi Tasarımları vs.
Araç Giydirme
Dış Cepe Giyidirme vs. gibi aklınıza gelebilecek hertürlü dijital baskı ve matbaa işlerini yapıyoruz ve bu işlerde bize destek verebilecek, BAYAN GRAFİK TASARIMCI arıyoruz.

İlanımızla ilgilenen arkadaşların RESİMLİ CV'lerini ve bu zamana kadra yapmış olduğu tüm işlerden ÖRNEK REFERANSLAR'ını *************mail adreslerinin her ikisinide göndermelerini rica ediyoruz.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

author

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"Resimli CV" nedir? Reklamcılık yapıyorsunuz bir de! Resimle, fotoğrafın ayrımını bilmiyorsunuz daha.

"Bayan Grafiker", "Resimli CV"... Bakar mısınız aranılanlara?

Model mi, kız arkadaş mı arıyorlar, grafiker mi belli değil!

freeselcuk

🌱Yeni Üye🌱
"Resimli CV" nedir? Reklamcılık yapıyorsunuz bir de! Resimle, fotoğrafın ayrımını bilmiyorsunuz daha.

"Bayan Grafiker", "Resimli CV"... Bakar mısınız aranılanlara?

Model mi, kız arkadaş mı arıyorlar, grafiker mi belli değil!

Birinci üslubuna dikkat edersen sevinirim, sen kimsin ki benim yazdığım mesaja yorum yazıp ukala ukala konuşabiliyorsun? Bu hakkı nereden alıyorsun? Ayrıca benim nasıl CV istediğim seni ne kadar ilgilendiriyor? İster resimli CV isterim, ister resimsiz, ister başka birşeyli sanane ne?

Yok modelmi arıyorum yok kız arkadaş mı vs.? amacın ne arkadaşım açık konuş, biz köklü bir Reklam Ajansıyız ve bizimle çalışacak insanları seçmemiz de en doğal hakkımız, bu da kimseyi alakadar etmez.

murattanhu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
blog.murattanhu.com
grafikerlik benim mesleğim değil ama (ben de freelance çalışıyorum), madem freelance aranıyor,
bayan-erkek farkeder mi? freelance için niye fotoğraf??

elifex

🌟Usta Tasarımcı🌟
Birinci üslubuna dikkat edersen sevinirim, sen kimsin ki benim yazdığım mesaja yorum yazıp ukala ukala konuşabiliyorsun? Bu hakkı nereden alıyorsun? Ayrıca benim nasıl CV istediğim seni ne kadar ilgilendiriyor? İster resimli CV isterim, ister resimsiz, ister başka birşeyli sanane ne?

Yok modelmi arıyorum yok kız arkadaş mı vs.? amacın ne arkadaşım açık konuş, biz köklü bir Reklam Ajansıyız ve bizimle çalışacak insanları seçmemiz de en doğal hakkımız, bu da kimseyi alakadar etmez.

bende sizin üslubunuza takıldım...bir işverenden daha olgun bir cevap beklerdim...

jarmusch

🌱Yeni Üye🌱

1- Aynı kişi freeselcuk ve artiweb nickleriyle ilan veriyor.
2- Hesaplarından birinde "sanat yönetmeni", diğerinde "grafiker" görünüyor.
3- Farklı hesaplarla, özellikle "Bayan freelance" personel ilanı veriyor.
4- Grafikerler.net'in bir forum olduğunu ve her kullanıcının yorum yapma hakkının var olduğunu unutarak, yapılan yorumları "kimseyi alakadar etmez" diyerek, kestirip atmaya çalışıyor.
5- Bir işverenin davranmaması gerektiği şekilde, "ukala, sana ne" gibi seviyesiz bir üslup takınıyor.

Bütün bu ipuçlarından çıkartılacak tek bir nokta; "artiweb", "freeselcuk" ve selçuk inci isimlerinin kesinlikle güven telkin etmediğidir.

Tabii herkes kendi kararını vermekte özgürdür. Dileyen bu ilana başvuru yapabilir. Ancak diğer arkadaşların da yazdıkları gibi, bu ilanverenin niyeti bellidir.

Şahsi fikrim uzak durulması gerektiğidir.

semaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:alkis::alkis:
1- Aynı kişi freeselcuk ve artiweb nickleriyle ilan veriyor.
2- Hesaplarından birinde "sanat yönetmeni", diğerinde "grafiker" görünüyor.
3- Farklı hesaplarla, özellikle "Bayan freelance" personel ilanı veriyor.
4- Grafikerler.net'in bir forum olduğunu ve her kullanıcının yorum yapma hakkının var olduğunu unutarak, yapılan yorumları "kimseyi alakadar etmez" diyerek, kestirip atmaya çalışıyor.
5- Bir işverenin davranmaması gerektiği şekilde, "ukala, sana ne" gibi seviyesiz bir üslup takınıyor.

Bütün bu ipuçlarından çıkartılacak tek bir nokta; "artiweb", "freeselcuk" ve selçuk inci isimlerinin kesinlikle güven telkin etmediğidir.

Tabii herkes kendi kararını vermekte özgürdür. Dileyen bu ilana başvuru yapabilir. Ancak diğer arkadaşların da yazdıkları gibi, bu ilanverenin niyeti bellidir.

Şahsi fikrim uzak durulması gerektiğidir.

:alkis: kesinlikle katılıyorum...

freeselcuk

🌱Yeni Üye🌱
Bütün yorumlara tek bir cevap

Bu zamana kadar yaptığım ilanlara yorum yazanların tek bir sebebi, bizimle çalışmaları kabul etmediğimiz için bizi taşlamayı düşünüyorlar.

Eğer istenirse bizimle şuanda çalışan kişiler referans olarak verilir ve güvenilir olup olmadığımızı ispatlarız bu kadar kolay.

Ama boş yere insanlara çamur atmak kolaydır değilmi arkadaşlar, ÇAMUR AT İZİ KALSIN HESABI, helal olsun hepinize, biz burda ihtiyacı olan insanlara yardım amaçlı iş ilanında bulunuyoruz ve birşeyler kazandırıyoruz ve kazanıyoruz, ama bazı arkadaşlar öle bir çirkinleştirdilerki bu olayı ben şahsen anlam veremiyorum.

Neden bayan freelance eleman arıyormuşum ve neden resimli arıyormuşum hemen cevap vereyim, bayanların erkeklere göre daha zevkli olduğunu yaklaşık 14 yıllık tecrübeme dayanaraktan çok iyi bildiğıim için bayan istiyorum. Resimli CV istiyorum çünki, hem kişinin yaşını, zevkini ve tarzını azda olsa tahmin etmek için resimli CV istiyorum.

Ayrıca bir iş veren olarak bence bunları istemem gayet diye düşnüyorum, neden bu kadar sorun oldu bilmeiyorum.

Arkadaşlar şunu bilin biz reklam ajansı olarak büyük bir kuruluşuz ama maaleesf böyle adice ve ispatsız itiraflarla insanlara papuç bırakacak kadar küçük adamlar değiliz.

Bize bu şekilde anlamsızca yorum yapıp eleştiren arkadaşlar küçük insanlar ve küçük beyinlerdir, biz onlar gibi küçük hesaplar peşinde koşmadığımız için şuanda büyük bir ajansız.

Kısacası vermiş olduğum FREELANCE BAYAN GRAFİK ARIYORUZ ilanımıza isteyen başvurur isteyen başvurmaz, kimseyi zorlamıyoruz, ama dediğim gibi tek bir amacımız var, insanlara iş sunmak ve birlikte güzel işlere imza atmak.

Geçmişte yaptıklarımız, gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Birine sanat yönetmeni diğerine grafiker yazdığınız farklı nicklerle ilan verme sebebini de açıklasaydınız keşke.

Büyük ve köklü bir ajans bünyesinde profesyonel grafikerler barındırmaz mı sizce?
Freelance grafikere ihtiyacı olur mu?

freeselcuk

🌱Yeni Üye🌱
Birine sanat yönetmeni diğerine grafiker yazdığınız farklı nicklerle ilan verme sebebini de açıklasaydınız keşke.

Büyük ve köklü bir ajans bünyesinde profesyonel grafikerler barındırmaz mı sizce?
Freelance grafikere ihtiyacı olur mu?

Evet hemen cevap vereyim, buraya sadece ilan veren ben değilim, ajansımızın pazarlama sorumlusu Atakan bey de yani artıreklam nickini kullanan arkadaşımız da ilan vermiş, siz söyleyince bende farkettim, kendiside doğruladı, hatta onun verdiği ilanlarda BAYAN grafiker aranıyor yazmıyor, sadece 40 sayfalık katalog tasarımı yapabilecek arkadaşlar aranıyor yazmış.

Diğer sorunuza gelince, büyük ve köklü bir ajansın tabikinde sabit daimi maaşlı çalışan grafikerleri olur bizimde var, şuanda 4 tane grafikerimiz var, fakat sizlerinde bileceği üzerine sezon açıldı ve işler yoğunlaştı bu yüzden dolayı dışardan bize yardımcı olabilecek freelancer eleman arıyoruz, bilirsiniz ki freelance iş yapan arkadaşlar genelde vergi ödemedikleri için ve öğrenci oldukları için ucuza iş yaparlar bu yüzden dolayı bizimde işimize geliyor.

Sanırım tüm sorularınıza cevap yazdım. Artık hiçbir kimseden yorum görmek istemiyorum, çok rica ediyorum, herkes düşüncesini kendisine saklasın, ilanıma istiyen başvurur isteyen başvurmaz arkadaşlar, yinede herkese tşk ederim.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen biraz mantıklı ve tutarlı cevaplar verin.Köklü ajans diyorsunuz.
Hangi köklü ajansta birbirinden bağımsız iş ilanı verecek kadar koordinasyonsuzluk olur ki :)
Düşünsenize Pazarlama Sorumlusu ve Sanat Yönetmeni birbirinden habersiz aynı siteye ilan açıyor :)
Diğer ilanda 40 sayfalık katalog tasarımı yapılacağına dair en ufak bir detay dahi yok.Buradaki ilanın birebir aynısı :)
Bir konuda kesinlikle yanılıyorsunuz.
Freelance çalışanlar ucuz iş yapmaz.Ben de freelance grafikerlik yapıyorum.Emeğimi asla hiç pahasına heba etmem.
Pek konu ile alakası olmasada açıklamanıza cevap olarak yazmak zorundayım.
Ucuz dediğiniz de genelde üç beş günlük kurs neticesinde biraz program kullanmayı öğrenip daha önce yapılmış işlerin orasınından burasından kopyalanarak yapılan işlerdir.
Onlar tasarım falan değildir. Çünkü tasarım demek bir grafikerin tamamen kendi hayal gücünü kullanarak birşeyler üretmesidir.
Profilinizde sanat yönetmeni yazsa da konuya hakim olmadığınız her hali ile belli oluyor.
Lütfen freelance çalışanları üç kuruşa iş yapıyor gibi göstermeyin.

Son düzenleme:

nurcanakova

🌱Yeni Üye🌱
Lütfen biraz mantıklı ve tutarlı cevaplar verin.Köklü ajans diyorsunuz.
Hangi köklü ajansta birbirinden bağımsız iş ilanı verecek kadar koordinasyonsuzluk olur ki :)
Düşünsenize Pazarlama Sorumlusu ve Sanat Yönetmeni birbirinden habersiz aynı siteye ilan açıyor :)
Diğer ilanda 40 sayfalık katalog tasarımı yapılacağına dair en ufak bir detay dahi yok.Buradaki ilanın birebir aynısı :)
Bir konuda kesinlikle yanılıyorsunuz.
Freelance çalışanlar ucuz iş yapmaz.Ben de freelance grafikerlik yapıyorum.Emeğimi asla hiç pahasına heba etmem.
Pek konu ile alakası olmasada açıklamanıza cevap olarak yazmak zorundayım.
Ucuz dediğiniz de genelde üç beş günlük kurs neticesinde biraz program kullanmayı öğrenip daha önce yapılmış işlerin orasınından burasından kopyalanarak yapılan işlerdir.
Onlar tasarım falan değildir. Çünkü tasarım demek bir grafikerin tamamen kendi hayal gücünü kullanarak birşeyler üretmesidir.
Profilinizde sanat yönetmeni yazsa da konuya hakim olmadığınız her hali ile belli oluyor.
Lütfen freelance çalışanları üç kuruşa iş yapıyor gibi göstermeyin.

Arkadaşım elimden geldiğinde kibarlığımı bozmak istemedim ama, beni zorluyorsunuz, gerçekten zorluyorsunuz, ne biliyorsunuz ki ne konuşuyorsunuz, daha dünkü tasarımcılarsınız, madem o kadar iyisin ne diye buralarda freelance iş arıyorsun diyeceğim olmayacak.

Ayrıca yazdığım şeyleri başka yerlere saptırmazsan sevinirim, ben burda freelancer çalışanları küçümsemiyorum, evet freelancer çalışanlar işleri ucuza yapıyorlar ve yapmak zorundadırlar, nedenmi hemen cevap vereyim? Çünki vergi vermiyorlar, çünki elektrik parası ödemiyorlar, ofis kirası vermiyorlar, eleman parası vermiyorlar, vs. vs... dolasıyla piyasadaki ajanslardan daha ucuza yapıyorlar, ama biz ajanslar maalesef yukarıda saydıklarımı ödediğimiz için, yaptığımız işlere bunlarında fiyatlarını eklediğimizden dolayı sizlere göre yüksek fiyatlar yapıyoruz.

Her neyse artık kimseye cevap yazmayacağım, kimseye bir açıklama yapmayacağım, insan olan birdaha yorum yazmaz. Herkes sadece kendi işine baksın.

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
@freeselcuk işler yoğunlaştı bu yüzden dolayı dışardan bize yardımcı olabilecek freelancer eleman arıyoruz, bilirsiniz ki freelance iş yapan arkadaşlar genelde vergi ödemedikleri için ve öğrenci oldukları için ucuza iş yaparlar

karar verin işinde uzman mı amatör grafikerden mi bahsediyorsunuz?

@nurcanakova freelancer çalışanlar işleri ucuza yapıyorlar ve yapmak zorundadırlar, nedenmi hemen cevap vereyim? Çünkü vergi vermiyorlar, çünki elektrik parası ödemiyorlar, ofis kirası vermiyorlar, eleman parası vermiyorlar, vs. vs... o bahsettiklerini vermiyor olabilir emek veriyor günlerini saatlerini veriyor sizin buysa tasarımdan anladığınız işinizde uzmanlığınız da profesyonelliğinizde belli oldu. bizler dünkü tasarımcılar sizler dün kü işverenler olmalısınız kli "buralarda" ilanlar veriyorsunuz.

ayrıca neden farklı hesaplardan aynı kişi aynı ağız yazıyor sürekli?

Son düzenleme:

freeselcuk

🌱Yeni Üye🌱
@freeselcuk işler yoğunlaştı bu yüzden dolayı dışardan bize yardımcı olabilecek freelancer eleman arıyoruz, bilirsiniz ki freelance iş yapan arkadaşlar genelde vergi ödemedikleri için ve öğrenci oldukları için ucuza iş yaparlar

karar verin işinde uzman mı amatör grafikerden mi bahsediyorsunuz?

@nurcanakova freelancer çalışanlar işleri ucuza yapıyorlar ve yapmak zorundadırlar, nedenmi hemen cevap vereyim? Çünkü vergi vermiyorlar, çünki elektrik parası ödemiyorlar, ofis kirası vermiyorlar, eleman parası vermiyorlar, vs. vs... o bahsettiklerini vermiyor olabilir emek veriyor günlerini saatlerini veriyor sizin buysa tasarımdan anladığınız işinizde uzmanlığınız da profesyonelliğinizde belli oldu. bizler dünkü tasarımcılar sizler dün kü işverenler olmalısınız kli "buralarda" ilanlar veriyorsunuz.

ayrıca neden farklı hesaplardan aynı kişi aynı ağız yazıyor sürekli?

arkadaşlar benmi anlatamıyorum yoksa sizlermi anlamıyorsunuz? çok basit söylüyorum, dışardan çalışabilecek freelancer eleman arıyoruz, amatör yada profesyonel umrumda değil, sonuçta örnek çalışmalarını beğenmezsem zaten çalışmayacağım, işimi düzgün yapamazsa zaten bizimle çalışamaz, yani sırf yorum yazmak için yorum yazıyorsunuz ya pes size yaaaaaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...