Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstanbul-Florya'da bir üniversite bünyesinde çalışacak, baskı konusunda deneyimli gra - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
İstanbul-Florya'da bir üniversite bünyesinde çalışacak, baskı konusunda deneyimli gra

Program/Seviye: dobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Macromedia Freehand bilgisine "İYİ DERECEDE" sahip;

Illustrator ya da Freehand'den en az birini biliyor olmanız da yeterlidir. Yeter ki, "gerçekten biliyor" olun. Hatta "çoklu sayfalı çalışmaları ben Freehand'de de yaparım" diyorsanız, işi vaktinde verdiğiniz sürece Indesign konusunun sorun olacağını sanmıyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Bir üniversite bünyesinde; görsel tasarım depertmanında çalıştırılmak üzere matbaa ve baskı konusunda deneyimli; eli hızlı(hızlı derken gerçekten hızlı, yoğun bir çalışma ortamı var), sorumluluk sahibi, tasarım yönü kuvvetli, grup çalışmasına yatkın (herkesin işi farklı ama biraradayız; sayımız az değil ama çok da değil; aralarında mutlu olmayı başaran, uyumlu, ender ekiplerden biriyiz) Özetle "güvenilir bir -grafikerinsan- kimliğine sahip" çalışma arkadaşı aramaktayız. CV'nizi ve çalışma örneklerinizi benim adresime; gönderebilirsiniz. Konu olarak iş - grafikerler.net vs. yazarsanız ayrım yapmamı kolaylaştırırsınız. Ben herhangi bir eleme ya da seçme yapmadan direkt olarak sanat yönetmenimize mailinizi aktaracağım. Geri dönüş yapıldığı takdirde yüzyüze görüşmeye gelirken elinizde basılmış işlerinizle gelirseniz lehinize olur. Eğer herhangi bir sorunuz olursa yanıtlamaya çalışırım. İyi çalışmalar herkese.

E-posta: akinci_deniz@hotmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

artcafe

🌱Yeni Üye🌱
Calısmak isterdim ama bu kadar sıkı yönetim, beni aşar,
ben çalışırken kafam rahat olmalı, aceleyle yapılan işlerde verimli olunmuyo :)

Bi an askeriyeye komando alımı var gibi hissettim :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Calısmak isterdim ama bu kadar sıkı yönetim, beni aşar,
ben çalışırken kafam rahat olmalı, aceleyle yapılan işlerde verimli olunmuyo :)

Bi an askeriyeye komando alımı var gibi hissettim :)

evet daimi bir yoğunluk var... bu yüzden altını çizerek "gerçekten biliyor olun"
diyorum. yapı olarak komandoluğa uygun değilim, ama uzunca zamandır buradayım; verimli olabiliyorum demek ki kendi adıma...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...