Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Iste calısmalarım

graficity

🌱Yeni Üye🌱
Artık burdayım yaptıgım calısmaları gun gun burda yayınlıcam arkadaslar yorumlarınızı beklıyorum(Not: Bütün calısmalar tastıklı onaylı patentlıdır ve su anda kullanılmaktadır)
Cayıragası Dergısı 3. sayı arka kapak(baskıdan once)
cad3arkakapak.jpg

Benzer konular

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Artık burdayım yaptıgım calısmaları gun gun burda yayınlıcam arkadaslar yorumlarınızı beklıyorum(Not: Bütün calısmalar tastıklı onaylı patentlıdır ve su anda kullanılmaktadır)
Cayıragası Dergısı 3. sayı arka kapak(baskıdan once)

valla ben patentlenicek bir çalışma göremedim doğrusu... çalışma çok koyu geldi gözüme üst bölümdeki transparan desene bi anlam veremedim ve alt bölümdeki nostaljiler daha farklı olmalıydı daha iyi bi konsept oturtulabilirdi
mesela ilk aklıma gelen 1944 yılındaki otobüsle şimdi otobüsü sayfayı ikiye bölerek ve birini eskitme şeklinde biirnide günümüzün renklerinde kullanabilri ve sloganınıda oturtabilirdin. başarılar...

graficity

🌱Yeni Üye🌱
valla ben patentlenicek bir çalışma göremedim doğrusu... ..

Bunu soylememdekı amac calısmanın kendı kafamdan yapılmadıgını vurgulamak ıcındı:D bılıyorum pekte ıı bı calısma degıl ama bazı ınsanlar basıt kavramını cok yanlıs tanımlıyorlar. Bu da bahsettıgım ınsanların basıt anlayısından dolayı bu hale gelen bır calısmaydı.saol ;)

graficity

🌱Yeni Üye🌱
Cayıragası Dergisi - 3. Sayı - Gaziantep' te bır gemı - Harıta Cızımı
cad3haritacizimi.jpg