Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

istedigim gibi olmuyor ya cözünürlükte sorun var ya cok karisik

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
ewet ne yazık ki haklısınız olmamış....... vede kargaşa dolu sanırım size yardımcı olabilirim

Omerlutfi

🌱Yeni Üye🌱
Hazır vektörlerin içerisinde yapmışsınız sanırım... İlk anda ve tek başına oldukça güzel görünseler de dış müdahaleleri çok fazla kabul etmiyorlar maalesef. Oldukça yoğun bilgiyi yine oldukça yoğun efektli bir çalışma içerisinde sunmaya çalışmak "bence" yanlış bir seçim..

Biraz daha sade bir altlık sizi daha güzel sonuçlara götürecektir diye düşünüyorum...

ThorN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
soccer78 kardeşim çok curcunalı olmuş çalışmaların. sade hatta paylaşımına göre çok çok sade bir çalışma ile çok çok daha güzel bir iş çıkartabileceğinden eminim. birde konferans salonu olarak da kullanılabiliyorsa alyans görselini hiç düşünme derim biraz daha kurumsal bir çalışma olması sanırım en iyisi olacak ki işin devamınıda düşünmek lazım. bu çalışmaların uygulama alanları nereler? nasıl uygulanır? baskı sonrası ortaya ne çıkar? vb....

soccer78

🌱Yeni Üye🌱
cok tsk ederim arkadaslar yorumlariniz icin adobe illustrator ile deneyecegim biraz hazir vektöreller ile calistigimizdan olsa gerekki cözünürlükte büyük zorunlar yasadim birde sanirim haddinden fazla fx ile haddinen fazla imaj kullanip logonun hedefinin disina cikmasini sagladim aslinda web tabanli bir logo icin sorun olmaz lakin olay kagida dökmeye gelince sonuc hüsran...

oreiro

🏆Pro Tasarımcı🏆
sitede araştırma yaparsan güzel fikirler edinebilirsin. arkadaşlarımızın paylaştığı harika tasarımlar var.