Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

istek vektörel TBMM Binası lazım arkadaşlar

MoonKhan

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar aşağıda göstermiş olduğum TBMM Binasının vektörel hali ya da detayların belli olduğu yani yüksek rezilasyonda jpeg lazım... Bir milletvekili danışmanına kart yapacağım ama bir türlü çizemedim şu binayı. Elimdeki örnek de çok küçük, detay denen birşey kalmamış neredeyse... Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bir de ufak bir açıklama; abartmadan söylüyorum tam bir saat forumda dolaştım ama konuyu açmam gereken doğru yeri bulamadım. Bu tür konuları nereye açacağımıza dair herhangi bir bilgilendirme ve/veya açıklama ya yok ya da çok iyi saklanmış... :) Buradan yetkililere sesleniyorum; öncelikle kaybolmayan sakız istiyoruz sonra da böyle konuları nereye açabileceğimizi belirten bir açıklama istiyoruz... :) Yine bu bölümde başka bir arkadaşımız da logo isteğinde bulunmuş ve o konuda denilmiş ki "Yanlış yere açmışsın konuyu"; fakat doğru yerin neresi olduğu söylenmemiş. Şimdi bu konuya da yazan olacaktır yanlış yer diye ama o arkadaşlardan ricam, doğru yeri de yazın ki bir başka arkadaşımız böyle bir durumla karşılaştığında nereye açacağını görebilsin... ;)

binab.jpg

Yok mu yardımcı olabilecek hiç kimse arkadaşlar???

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kurallara Aykırı Başlık:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

MoonKhan

🌱Yeni Üye🌱
konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir.
Konu başlığım; "TBMM Binası - Vektörel" şeklindeydi ve bu konuda da TBMM Binasının vektörel halinden bahsediliyor. Şimdi konu başlığımla içerik nasıl alakasız oluyor onu anlamadım...?

grafiker66

🏅Acemi Tasarımcı🏅
istek olduğunu belirtmen gerekiyo sanırım kardeş

karizmaxi

🌱Yeni Üye🌱
Konu hortlatmakta üstüme yoktur :D
Hâlâ vektörelini arayan var mı?
Varsa bana ulaşsın göndereyim :)

MoonKhan

🌱Yeni Üye🌱
Konu sahibi olarak; hâlâ arıyorum... :)
Gönderirsen sevinirim.

patatesberkay

🌱Yeni Üye🌱
Bana da lazım. Hatta son derece süratli bir biçimde lazım :p
Konu hortlatmakta üstüne olmayan karizmaxi'ye ve MoonKhan'a sesleniyorum. Ben de sizdenim. Haberleşelim.