Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İzmir'de gerçek tasarımcılar arıyorum! ACİL

ezeliki

🌱Yeni Üye🌱
Lütfen katalog konusunda deneyimli olmayanlar mesaj atmasın.

* Firma ismi: Freelance Reklam Danışmanlığı
* Çalışma şartları: Serbest (Freelancer) çalışan.
* Özellikleri: İllustrator, indesign programlarını çok iyi bilmesi gerekmektedir.Bunun yanında teslim tarihtelerine baplı kalması ve verilen işin eksiksiz yerine getririlmesi egerkmektedir.
* İşin mahiyeti: İş başına göre ücretlendirilecektir.
* İletişim bilgileriniz: ezelnalbantoglu@gmail.com

Ben freelance reklam danışmanlığı yapmaktayım. Katalog konusunda "gerçekten" deneyimli, ortaya çıkan sorunları çözebilecek, tasarımcı gözü kuvvetli , kendinde de yaptığı işe alternatif üretebilen ve işlerine güvenen tasarımcı arıyorum.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

kkaymakci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
özellikle indesign ve illustrator da iyiyim. ve yaklaşık 20 yıllık deneyime sahipibim.
Uygun fiyatlarla çalışabilirim.
görüşelim.
kadir.kaymakci@gmail.com

ezeliki

🌱Yeni Üye🌱
Hemen çalışmaya başlayacak İzmir'de grafiker arıyorum.

* Firma ismi: Freelance Reklam Danışmanlığı
* Özellikleri: İllustrator, indesign programlarını çok iyi bilmesi gerekmektedir.Bunun yanında teslim tarihtelerine bağlı kalması ve verilen işin eksiksiz yerine getririlmesi gerekmektedir.
* İletişim bilgileriniz:ezelnalbantoglu@gmail.com

Dosyaların bazıları illustrator formatında bazıarı indesign formatında hazırlanan katalog sayfalarının montajını yapacak ve yeni gelen sayfalarında tasarımını yapabilen özellikle İzmir'de olan grafiker arıyorum.

Bilginize!!! Bu cumartesi hemen işe başlıyoruz ve 2 hafta içinde de tüm iş bitecektir.

ezeliki

🌱Yeni Üye🌱
Acil Grafiker Arıyorum

• Firma ismi: Freelance Reklam Danışmanlığı
  • Çalışma şartları: Serbest (Freelancer) çalışan.
  • Özellikleri: İllustrator, indesgn programlarını bilen, katalog işine deneyim sahibi olması ve baskı sürecini yönetebilen birisi olması gerekmektedir.
  • İşin mahiyeti: Anlaştıktan sonra işin maliyetini konuşucağız.
  • İletişim bilgileriniz: ezelnalbantoglu@gmail.com

Bölümler halinde hazırlanmış katalog sayfalarının montajını ve dizaynı belli olan kataloğun yeni sayfalarının hazırlanmasını içeren 2-3 hafta içinde sıkı bir çalışmayla sonuçlandırılacak bir iştir.

Lütfen İzmirdekiler mesaj atsın.

nezmes

🌱Yeni Üye🌱
Elimdeki profosyonel ekipmanlarımla katalog fotoğrafı çekimi konusunda yardımcı olabilirim.

ezeliki

🌱Yeni Üye🌱
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Çalışacağım kişiyi buldum. İyi günler

ezeliki

🌱Yeni Üye🌱
Hemen Çalışmaya başlayacağım tasarımcı arıyorum

Corel ve İllustrator pragramlarına hakim olmakla birlikte tasarım yönü gerçekten kuvvetli,

Farklı programlarda yapılan işleri toparlayıp montajıını yapıp, matbaa sürecini götürebiliecek,

teslim tarihlerine bağlı,

sıkı çalışabilen,

preblem çözebilen ve özelikle de İzmir'de yaşayan tasarımcılar aramaktayım.

"* Firma ismi: Freelance Reklam Danışmanlığı
* Özellikleri: İllustrator, indesign programlarını çok iyi bilmesi gerekmektedir.Bunun yanında teslim tarihtelerine baplı kalması ve verilen işin eksiksiz yerine getririlmesi egerkmektedir.
* İletişim bilgileriniz: ezelnalbantoglu@gmail.com"