Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kadın kolaj

ilkdilek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kadnkolajdf4.jpg

kadının tarifini nasıl yaparsınız dediğinde hocamız, bu aklıma geldi ve kompozisyon oluşturdum kendini beğenmiş, ön planda olmak isteyen ben merkezli bir kadın tasfiri yaptım... (bu ben değilim) :wink:

Benzer konular

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
kadının tarifini nasıl yaparsınız dediğinde hocamız, bu aklıma geldi ve kompozisyon oluşturdum kendini beğenmiş, ön planda olmak isteyen ben merkezli bir kadın tasfiri yaptım... (bu ben değilim) :wink:

İyi ama anlatımına bakıyorum, sonra çalışmaya bakıyorum ve gördüğüm sadece ayakkabı düşkünü bir kadın imajı olmuş :surprised:

ilkdilek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hayır aslında kadın olarak bakmanız gerekir ayakkabıya öndeki ayakkabı gösterişli ihtişamlı iken geride kalan ayakkabı onun güzelliğiyle ezilmiş burkulmuş ve beğeni görmeyen bir ayakkabı. belki açıklama yetersiz kaldı ama diğer çalışmalarda bir arkadaşımda kadeh bardağı ile tasvir etti kadını zarif olduğu için belki açıklayıcı olmuştur ii çalışmalar

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
evet, ben daha değişik bir imaj çalışması bekledim...

Ben Güzelim diye yazmışsınız... Benim için Ben güzelim diyen bayan Sade melek yüzlü olacak ama o zaman o ben güzelim demez:)
madem öyle bir tasarım düşünmuşsunuz o zaman çantalar da eklemelisiniz, çünku her bayanın en iyi arkadaş;) ayakabı çantasız bir birinden uzak durmazlar;)

reklam gibi olmasın LunaTic üye adı kadın ilgili forum içersinde bir çalışma var... https://www.grafikerler.net/kadin-konulu-kolaj-ilk-calismam-t20115.html

belki size yardımcı olacak

kolay gelsin

ilkdilek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
herkes kadını farklı tasvir edebilir çünkü herkesin bakış açısı farklıdır. baktım arkadaşımızın çalışmasına gayet başarılı buldum... bu çalışmayı yapalı aylar oldu düzeltme yapmadan görüşlerinize sundum (baktığım zaman şunuda yapmalıymışım dediğim oldu tabi ama...) o an aklıma bu gelmiş demekki bende o şekilde bir düzenleme yapmışım yinede tşk ederim yorumlarınız için