Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kaliteli Ve Ekonomik Seiko Boya Nereden Alabilirim

alcan

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar seıko spt 510 kafa makinam var çok memnunum ama piyasada çok farklı fiyatlar var maliyetimi düşürebileceğim ekonomik ve kaliteli boyayıu nereden alabilirim bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Makineyi aldıgınız firma ile çözmeyi düşünün derim bence.Çok adetli alımla ilgili bir fiyat çalışması yaptırabilirsin. Tavsiye ederim

alcan

🌱Yeni Üye🌱
makineyi aldığım firma 60 euro istiyor arkadaşım 1lt boya için

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Boya solvent boyamı ? Solvent ise cok istiyor. Yok eğer seiko için özel üretilmiş bir boya ise ve kokusuz sağlığa zararsız daha doğrusu eco solvent türevi bir boya ise fiyat için bir şey diyemeyeceğim.

alcan

🌱Yeni Üye🌱
normal bildiğimiz solvent boya ama seıko kafalarda boya yüksek

alcan

🌱Yeni Üye🌱
internette araştırırken solventboya.com diye bir sitede buldum arkadaşım ilgine teşekkür ederim fiyatları gayet iyi

auctor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
her makineye her boyayı kullanamazsın piyasada çook fazla boya var ucuzuda var pahalısıda ama sen ucuz ve kalitesiz bir boyaya yönelirsen kar etmekten çook zarar görebilirsin en büyük zararın kafa konusunda olur.

ahmet27

🌱Yeni Üye🌱
bahsi geçen siteden solventboya.com dan bende alışveriş yaptım 4 aydır kullanıyorum bi sorun yok şimdilik hatta tecink ten kaliteliymiş sen orda al işin görülür neden daha fazla ödeyelimki değilmi ama.

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Makineyi satan firma garanti süresini devam ettiriyormu başka boya kullanınca ?

cenkreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kardes colortech INFINITI boya kullanmanı sıdetle tavsiye ederim.ben yillarca ınfınıtı marka boya kullandim makinanin kafalari tikandi.simdi colortech kullaniyorum zamanla tikanan kafalarim acilmaya basladi ve renkler cok canli cikiyor.solventide var solventin kokusunu alsan cok farkli oldugunu anlarsin.ve solma acisindanda uzun süreli dayanikli.boyanin iki türlüsü var bir ekonomik olani birde biraz pahali olani ben ikisinide kullaniyorum ve kullandiginda farki anlayacaksin

hakanxxx

🌱Yeni Üye🌱
selam dostum. seiko boya fiyatı şuan araştırmalarıma göre en uygun 2 e ileri teknoloji ürünlerinde buldum.
litresi ******* kullanan birkaç firmaya sordum . çok memnunlar.
telini yazıyorum:********* (ama peşin çalışıyorlar)
daha ucuzada var . ama bunlar hem makine ithal ediyolar hem boya ,
sadece boya ithal edenler, boyanın arkasında fazla duramıyorlar. çünkü kendi makineleri olmadığından bana güvenilir gelmedi,
DİKKAT. XAAR BOYANIN ETİKETİNİ DEĞİŞTİRİP SEİKO DİYE SATANLAR VAR. ALDANMA. YAZIK OLUR KAFALARINA.

yapmaya çokmuş. dediğim gibi ben (2 e) den alıyorum boyayı 40$ +kdv

kurallara uyunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ysns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.2eteknoloji.com
kolay gelsin....
ataline reklam da boyanın litresi 48 dolar..
orijinal japon boya satışı yapılıyor...
saygılar...

askvegercek

🌱Yeni Üye🌱
merhaba; birde bizden fiyat alsaydın bizde fiyatlar çok uygun istersen yardımcı oluruz

aaabalci

🌱Yeni Üye🌱
Bu Colortech Markasını nereden bulabiliriz ?

kardes colortech INFINITI boya kullanmanı sıdetle tavsiye ederim.ben yillarca ınfınıtı marka boya kullandim makinanin kafalari tikandi.simdi colortech kullaniyorum zamanla tikanan kafalarim acilmaya basladi ve renkler cok canli cikiyor.solventide var solventin kokusunu alsan cok farkli oldugunu anlarsin.ve solma acisindanda uzun süreli dayanikli.boyanin iki türlüsü var bir ekonomik olani birde biraz pahali olani ben ikisinide kullaniyorum ve kullandiginda farki anlayacaksin

Colortech markasını nerden bulabiliriz acaba, türkiyedeki tedarikçisi kim ? Bir de bu parça bazlı numunelerde sorun çıkartır mı ? Yani makina t-jet ve texjet epson kafa mevcut. Bu kafalarda sorun çıkartır mı acaba ? Teşekkürler. Cevabınızı bekliyorum.

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
Orjinal Japon Seiko Boyası lt fiyatı 48 dolardır stoklarımızda yeterince mevcuttur yukarıdaki reklam linkine tıklayıp iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsin boyamız çin değil japon altını çiziyorum 18 ay dır satıyoruz daha sorun yaşamadık renklerde canlı ve kalıcıdır.

ADK3434

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Seiko Solvent Ink Mükemmel Yoğunluğu ve Kalitesi ile Dünyada Kendini Kanıtlamış ve JAPON SPT Kafa Sisteminde Başarılı Çizgisi İle Kaliteli , Canlı , Renklere Ulaşılıyor

KALİTE :

1.250.000 Milion Renk Yelpazesi , Performanslı Kalıcılık , Yüksek Çözünürlü Yoğunluk , Süper Akışkanlık , SEIKO Makinelerin Boya Aksamlarina Zarar Vermeyen , Olağanüstü Tutuculuga Sahip Mürekkep Tüketiminde Diğer Solvent Boyalara Göre %50 Tasarruf Sağlar

PHAETON Solvent INK le Baskılarınızdaki Canlı , Kalıcı , Gerçekçi , Estetik ve Profesyonelce Kaliteyi Farkedeceğiniz Tek Marka Olacak

FARKLILIK :

Solvent Mürekkepler Farklı Kimyevi Karışımlardan Oluşmaktadır. Avrupa Standtartlarında Kaliteli Ham madde Kullanmayan Uzak doğulu ve Yerli Firmalar maalesef Baskı Kafalarına ve Baskı Cihazlarına Kısa Sürede Zarar Verebilirler. Kafalarda Tikanmalara , Boya Kesmelerine , Püskürtmelere , Canlı Renkler Alınmaması , Kısa Sürede Solmalar gibi Sorunlar Yaratabilir

GARANTİ :

PHAETON Solvent INK Garanti Kapsaminda Olan , Kalitesiyle Lider AMERİKA ve AVRUPA En Çok Tercih Edilen Markadır. 1.250.000 Milion Renk Yelpazesi Sayesinde Makinelerinizinde Güvenle Kullanabileceğiniz Olağanüstü Performanslı Tek Boya Markası

FİYAT :

AVRUPA Normlarna Uygun Fiyat Kalitesi ve Garantisi , Uzun Süre Stoklama Garantisi , Günes Isığına ve Yağmura Karşı Güçlü Dayanıklılık 1.lt ve 5.lt.lik Bidonlarla Kullanımınıza Yönelik Tercih Hakkı.Kolay Kuruma özelliği ile Sorunsuz Baskılar
PHAETON Solvent INK le Baskılarınızdaki Canlı , Kalıcı , Gerçekçi , Estetik ve Profesyonelce Kaliteyi Farkedeceğiniz Tek Marka Olacak
1 - Tamamı Nakit Fiyatı : 001 Litre ve 030 Litre Alımlar : 32 Usd + Kdv
2 - Tamamı Nakit Fiyatı : 040 Litre ve 070 Litre Alımlar : 29 Usd + Kdv
3 - Tamamı Nakit Fiyatı : 080 Litre ve 100 Litre Alımlar : 26 Usd + Kdv
4 - Tamamı Nakit Fiyatı : 120 Litre ve 150 Litre Alımlar : 24 Usd + Kdv
5 - Firmamız Bünyesinde Bir Yıllık Boya Sözleşmesi Yapan Tüm Firmalarımıza : 25 Usd + Kdv

korsanahayır

🌱Yeni Üye🌱
Orjinal ve sahte boya nasıl anlaşılır.

Çakma ve orjinal seiko farkı nasıl anlaşılır ? Çakma boya kullandığımızda bu durumu kimlere ve ne şekilde şikayet edebiliriz?

lessthenzero

🌱Yeni Üye🌱
Sektörü bilgilendirmek adına sizlere yardımcı olmaya çalışayım.

1-Özellikle 1 lt lik bidonlara dikkat etmenizi öneririz.
2-Etiketi kolayca sökülüyorsa.Kopmadan tek parça halinde çıkıyorsa bilinki sahtedir.
3-Orjinal Boyada bidon üzerine işlenmiş elle fark edebileceğiniz kalıpla yapılmış marka yada logonun olup olmadığına dikkat ediniz.
4-Kapak açıldında jelatin olmasına dikkkat ediniz.Tıpa varsa eğer bilinki sahtedir.
5-Çalışılan ortamda ağır solvent kokusu hissediyorsanız sahtedir.

Elinizdeki boyanın bu sonuçlara göre sahte olduğunu düşünüyosanız bilinki 10$ lık xaar boyası kullanıyorsunuzdur.

Ayrıntılı bilgi için özelden mesaj atınız

PİGMENT1

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım her türlü kafa için sertifikalı boyamız mevcuttur.Gelip yerinizde boya değişimi yapılır. Kafalarınızın durumuna göre garanti kapsamını görüşebiliriz.Fiyatlar konusunda bilgi için mutlaka mail atın. ************

yıldızreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.reklammalzemeleri.com
Arkadaşlar merhaba şunu belirteyim seiko kafalar orjinal japon malı ama piyasada satılan boyalar çin menşeili orjinal japon diyenler marka verebilirmi acaba.Hangi japon
İsterseniz seiko boya 25usd sorunsuz çalışır.Ama japon malı değil.