Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kamp için tişört tasarımlarım

BayKAMP

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Türkiye İZcilik Federasyonu tarafından 22/26 Nisan 2009 tarihleri arasında Çanakkale'de düzenlenecek "Milli Bilinç Kampı" için tasarladığım tişörtler. Eleştirilerinizi bekliyorum...

tirt1.jpg

tirt2.jpg

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Türkiye İZcilik Federasyonu tarafından 22/26 Nisan 2009 tarihleri arasında Çanakkale'de düzenlenecek "Milli Bilinç Kampı" için tasarladığım tişörtler. Eleştirilerinizi bekliyorum...

İzcilik Fedarasyonu tarafından Milli bilinç için gidiyorsunuz tamam ama formalarınızda hiç Türk bayrağı yok..Kırmızı rengi bu yüzden ağırlıklı kullandığınızı düşünüyorum ama yinede büyük eksiklik..

sağ ve sol kol kısımlarına federasyon ve grubunuzu, ön sol gögüs kısmına bayrak gelebilir..Renk seçimi kırmızı olabilir ama 2 ayrı ton kullanmayın derim..

BayKAMP

🏅Acemi Tasarımcı🏅
creedwar türkiye izcileri yazısıyla türk bayrağı bitişik küçük kaldığı için görmemiş olabilirsin... Ayrıca daha büyük kullanmaya gerek yok çünkü zaten ellerinde türk bayrakları olacak ve yeterince türkiyeli olduğumuz belli olacak :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
creedwar türkiye izcileri yazısıyla türk bayrağı bitişik küçük kaldığı için görmemiş olabilirsin... Ayrıca daha büyük kullanmaya gerek yok çünkü zaten ellerinde türk bayrakları olacak ve yeterince türkiyeli olduğumuz belli olacak :D

sağlı sollu, altlı üstü çok şey olduğundan ve görselinden küçük yüklenmesinden haklısın görmedim..
Yinede gözümde dağınık bir forma..Kollarada armaları dağıtırsan sanırım toparlaması daha yerinde olacak..
Renk konusunda alternatiflerin sadece bunlarmı olucak peki?

AS_MASK

🌟Usta Tasarımcı🌟
dagda kırmızı renk biraz sorun olabilir börtü böcek fazla gelir beyazda çabuk kirlenir