Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar ben bunu dün yaptım grafik tasarım bölümü okuduğum için 4 yıllığı kazanırsam yetenek sınavına gircem onun için çok çalışmalarım var böyle

Benzer konular

landscape

🌱Yeni Üye🌱
başarılarının devamını dilerim...bende çizim yapıyorum ama ağırlıklı olarak araba ve karikatür.

asu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sercansarıgül,
bu çizim işçilik açısından temiz, öyküleme açısından iyi ama bence desen dersleri almalısın. anatomik hatalarla dolu. hangi bölümün sınavına girersen gir mutlaka desen çalışması içeriyor sınav soruları. başarılar dilerim.

naklov

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ellerine sağlık güzel çizim gerçekten...

graphic00

🌟Usta Tasarımcı🌟
Başarılarının devamını dilerim ellerine sağlık.

graf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba desenini gördüm bende bir grafik bölümü öğrencisi olarak evet anatomide oldukça hatalar var,ama birkaç tavsiyem olacak sınav zamanında özellikle model sordukları vakit yapman gereken kompozisyona çok dikkat edip oranları doğru bir şekilde alabilmendir tavsiyem oranları alacağın vakit kalemledeğil göz ile almandır hem daha zevklidir,hemde sana zaman kazandırır.tonlamaya gelince ışığın aldığı yerlere dokunmamanı tavsiye ederim ışığın gelmediği yerler ise açıktan koyuya bir tarama yöntemiyle göze hitap edebilecektir.umarım başarılı olursun sınavda başarılar

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim yorumlarınız için çalışmalarımın devamı gelicek güzel çalışmalarla .dediklerinizi uymaya dikkat edicem...

fatihemre

🌱Yeni Üye🌱
ben sana bi resim atiim sen o resme baktıktan sonra ne kadar çalışman gerektiini anlarsın o resmi yapanda dayım ve lise2 veya lise3'teyken yapmış ve daha bir sürü var onun gibi resimler.BEKLE ;)

fatihemre

🌱Yeni Üye🌱
eet göredüünüz gibi karakalem çalışması bunu benm dayım yapmış lise3 yada son sınıfta

dediim gibi dayımın çalışması

fatihemre

🌱Yeni Üye🌱
bu resimlerin sahibi marmara 4.'sü

dayımın çizimleri bulamadım resimlerini bulursam upload ederm ok.. beklein hepinize başarılar.. .php

fatihemre

🌱Yeni Üye🌱
alın bakalım bunuda 16 yaşında bi arkadaşım çizmiş 10 dakika çizmiş pek uuraşmamış.:eek:..