Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit çalışmam four feather advertising agency

leonidas35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınızla katkıda bulunursanız sevinirim.

fourfeatherfo6.jpg

Benzer konular

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazılar çok üste ve çok altta kalmış biraz daha yukarı aşağıya kaydırırsan tam olcak eline sağlık güzel çalışma

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
benim anlamadıığım çok şey var...

adrese göre bu ajansa türkiyede öyle değil mi? o zaman adı neden türkçe değil? şik duruyor olabilir ama biz türkiyede yaşıyoruz...logo renkli güzel...ama o logo kendi yapmalısınız;) bu karta logo renkli olduğuna göre sağa da neden desen siyah beyaz?

daha değişik şeyler yapmalısınız....forumda yada internette kartvizit tasarımları inceleyin....

enteresan bir tasarım ben anlamadım:S

leonidas35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benim anlamadıığım çok şey var...

adrese göre bu ajansa türkiyede öyle değil mi? o zaman adı neden türkçe değil? şik duruyor olabilir ama biz türkiyede yaşıyoruz...logo renkli güzel...ama o logo kendi yapmalısınız;) bu karta logo renkli olduğuna göre sağa da neden desen siyah beyaz?

daha değişik şeyler yapmalısınız....forumda yada internette kartvizit tasarımları inceleyin....

enteresan bir tasarım ben anlamadım:S

Çok enteresan bi yorum bende sizi anlamadım. Türkçe olma zorunluluğu mu var. (Belki yurdışına da çalışıyor bu firma dimi?) Ben de Türkiye de yaşıyorum tüm benliğimle. Bu arada logo da tamamen bana aittir. Logo renkli ise neden desen de renkli olmak zorunda bende bunu anlamadım. İzahını alabilirmiyim, Öğrenmiş olurum.

Son düzenleme:

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışamanızda ilk göze çarpan sağ tarafta kullandığınız desen şeklindeki çizimlerin bir kartvizit için gereğinden fazla vurgulandığı.Kartvizit mümkün olduğunca sade ve gözü çok meşgul etmeyen bir çalışma olmalı.Yanlış anlaşılmasın bu basit olsun manasına gelmemeli.Sizin çalışmanızda örneğin logotype ile sağ taraftaki desen arasında bir benzerlik,bütünleyicilik olmadığından ikisi başlı başına göze hitap ediyor.Demek istediğim anlaşılmıştır inşaallah.Kolay gelsin.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok enteresan bi yorum bende sizi anlamadım. Türkçe olma zorunluluğu mu var. Örneğin Show Türkçe mi? Bu arada logo da tamamen bana aittir.

Yok, türkçe olması zorunda değil...o zaman bu durumda kartvizit çft taraflı olmalı türkçe - inglizce yada her hangi başka bir dil....

Show hmmm bunu anlamadım daha açık söylermisin neye bağalı bu kelime?

Logo renkli ise neden desen de renkli olmak zorunda bende bunu anlamadım. İzahını alabilirmiyim, Öğrenmiş olurum.

- renkli logoya göre desen var eğer logoya göre bir renk olması bütünlük sağalar diye

Son düzenleme:

leonidas35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışamanızda ilk göze çarpan sağ tarafta kullandığınız desen şeklindeki çizimlerin bir kartvizit için gereğinden fazla vurgulandığı.Kartvizit mümkün olduğunca sade ve gözü çok meşgul etmeyen bir çalışma olmalı.Yanlış anlaşılmasın bu basit olsun manasına gelmemeli.Sizin çalışmanızda örneğin logotype ile sağ taraftaki desen arasında bir benzerlik,bütünleyicilik olmadığından ikisi başlı başına göze hitap ediyor.Demek istediğim anlaşılmıştır inşaallah.Kolay gelsin.

Çok net anlaşılmıştır, teşekkür ederim. Yorumunuzun ışığında biraz değişiklikle bu şekilde yaptım

fourfeather1uy8.jpg

Son düzenleme:

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence sade olduğu kadar amacına hizmet edebilecek bir çalışma olmuş, emeğine sağlık

tubacer

🌱Yeni Üye🌱
ikincisi hoş olmuş ama yazılar kenara çok yakın her kenardan 4er mm boşluk bırakırsanız daha iyi olacak...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya gelince logo da 4 renk mevcut görüldüğü üzere. Sağ taraftaki desenin siyah ve gri renklerinde oluşu bu renkliliği boğmuş bence. Sağ taraftaki bölüm üzerinde renk bazında biraz oyananırsa hoş bir çalışma olucak kanaatindeyim. Kolay gelsin.

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
bende o siyah alanın içindeki motifin kalkması gerektiği kanaatindeyim... böyle bir çiçek vektörüne orada hiç gerek yok...

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence ilk yaptığın daha güzeldi 2. olmamış

ejder13

🌱Yeni Üye🌱
güzel bir çalışma eline sağlık hoş olmuş

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
türkiyede yaşamamıza reğman birçok yerin isminin türkçe olmadığını görüyorum ve bu beni çok üzüyor. :( logo güzel rengarenk olmuş fakat yandaki siyah ve gri bu renklilikte hoş durmuyor. emegine sağlık hoş bir çalışma

grafike®esul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sağ tarafta kullandığınız desen hariç hoş çalışma emeğinize sağlık

ultracoust

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazılar çok sade ve üst üstü binmiş biraz daha uğraşsaydın güzel bişey olurdu sanırım

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
illede sag taraftaki deseni kullanacaksan. 1. kartta oldugu gibi kullan 2. yaptigin daha iyi olmamis bence.