Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit Çalışması Emlak Kartvizit Şablonu

webmasterturk

🌱Yeni Üye🌱
Bu da benim yaptığım kartvizit örneğidir. Karvizitte kişi ile ilgili bilgileri girmedin. nşşat firması için hazırlanmıştır.

Kartvizit Adobe Fireworks ile hazırlanmıştır. Boyutlar 8*5 cm ve 300 DPI olarak ayarlanmştır. (Tabi sizin gördüğünüz resim o özelliklerde değil :) )

kvisit001lk3.jpg

Benzer konular

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
template hissi veriyor. kartvizitte resimden ziyade grafik ağırlıklı çalışmayı tercih ederim. firmanın ne iş yaptığı resimlerle anlatılmak isteniyorsa broşür, afiş, gazete reklamı tavsiye etseniz daha iyi olur. kartvizit kişinin kimliği gibidir çok önemlidir. şahsen ben bir ev resmiyle anımsanmak istemem. teknik olarak kesim paylarına dikkat etmelisin. diğer bir hususta kartta vergi dairesi olmamalı bence. iyi çalışmalar

webmasterturk

🌱Yeni Üye🌱
Bu kartvizit template benzemesi normal ben web tasarımı yapan birisiyim :) . Bu kartvizitte yapılan iş ön plandadır. Vergi dairesi kartvizit sahibinin isteği üzerinedir. İstemeyen koymaz. ( Benim tercihim değil :( ) Kesim payları düşünüldü, kenarlarına iyi bakarsan border var.

ceyhun32

🌱Yeni Üye🌱
kartviziti paylaşacakmısınız
bence güzel olmuş

msamper

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım bende inşaat firması olarak kartvizit ve logo tasarlatmak istiyorum eğer ilgilenirsen görüşelim. 0546 208 2360 turgaysefil@hotmail.com bir iki örnek gönderebilirsin. buradaki resimde görülmüyor ayrıca bilgin olsun.