Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit dünyası logo çalışmalarım

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kartvizit dünyası logo çalışmalarım yorumlarınızı bekliyorum pirde en alttaki logoyada yorumlaınızı alabilirsem sevinirim

logolarny3.jpg

Son düzenleme:

gordian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir imla hatası da sende var. Üzerinde çalıştığın tasarımları hangi tasarım olursa olsun yazılarını kontrol ettirmek için dışardan başka birine göstermelisin. Çünkü sürekli üzerinde çalıştığın bu tasarımlar sende göz alışkanlığı yapar hatalarını göremezsin.Herkes yapabilir böyle hatalar

Son düzenleme:

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
:) anladım hakikaten de öle hiç gözüme çarpmadılar :) uyardığınız için sagolun

çalışmalar nasıl onlara da yorum alabilirsem sevinirim pirde pixi tasarım logosuna

gordian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3 numarayı beğendim. PX tasarımda güzel olmuş eline sağlık

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkürler bu arada düzelttim imla hatalarını

organic.candy

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende 2 ve 3'ü beyendim emeğine sağlık...

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok çok teşekkür ederim hepinize yorumlarınızdan ötürü

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
tasarımlar halis mulis senin mi bilmiyorum ama kartvizit dünyası logotype dışındaki tüm amblem çalışmaların bana tanıdık geliyor yanısıra logotype üzerinde oynamalısın açıkcası hiç birini olgunlaşmış bir logo tasarımı olarak göremedim buna pixi amblem logosuda dahil pixi olarak değil pi olarak okuyorum yanı sıra altındaki, tasarım logotype için seçtiğin fontta bence estetik değil çok keskin hatlar kullanıyorsun sanırım bu senin genel tarzın ama kullandığın font arşivini güncelle ve daha özgün amblem ve logotype çalışmaları yapmaya özen göster ulusal markaların kurumsal kimleklerini inceleyip gözünü geliştirebilirsin kolay gelsin...

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
logolar halis mulis benim çalışmalarım ben bu logoların benzerini bir yerde görmedim siz gördüyseniz koyunda bende görim

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
1- Bu haliyle kullanışsız olmuş birkaç tane olsa yeter o kartları o kadar uzatmana gerek yok biraz da perspektif verip kartvizit dünyası yazısının yanına alabilirsin font olmamış
2- iskambil kağıtlarından kule yapılması gibi sen de kartvizitlerden yaptın sanırım
biraz makyajlansa kullanılabilir font yine olmamış
3- Kartvizit dünyasına açılan kapı (ya da pencere) tarzı birşey anladım ama kullanışsınz
4- Fazla söze gerek yok çok abartılı o nedenle amatörce görünüyor
5- Bu sistemi çok kullanıyorsun sen ancak buna kesinlikle oturmamış 'D' kullanmanda bi mantık yok tamamen şekil odaklı olmuş
6- Bi logo göremedim ayrıca font yine fiyasko.......kolay gelsin........

AğarAbi

🌱Yeni Üye🌱
Evet imla hatası war :) Ama bende öyle alıştım yani artık hiç kimse balım demıor balim dior (= Genede Emege Saygı...

skayhan_87

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım daha önce birisi yapmış olabilir ama bu yaratıcılıkta sınır yok ki.
bende yaptıgım bi çalışmada bir arkadaşın uyarmasıyla farkında olmadan tanınmış bir firmanın logoso oldugunu anladım :)

krtlonr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aralarında 4 numara bnm gozume hos geldi.