Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kartvizit (ESSE BİLİŞİM)

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
fimamızın yeni karrtvizit tasarımı için yorumlarınızı bekliyorum.. eleştirileriniz çok önemli arkadaşlar şimdiden teşekkurler.

sitekartxt4.jpg

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Güzel bir çalışma, birkaç ufak hata dışında, Esse logosu yazı fontu itibariyle biraz pasif... Adres bilgileri vs. lacivert alanlar, bir masanın üstündeymiş havası veriyor fakat elle yazılan yazı havaya yazılmış gibi, yani perspektif hatası var, bence Ufuk.... yazısını da diğerleri gibi açı ve perspektif bakımından düzenleyin... Fena bir çalışma değil, hatta biraz sıradışı bile denilebilir, eline sağlık...

SERAP BİRCAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
şık olmuş sadelik herzaman güsel sonuçlar veriyo

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok teşekkürler arkadaşlar
Önder Adem teşekkr ederim bende persfektif konusunda net bi karar vermemiştim ama dediğin gibi aynı açıya getireceğim.
değerli yorumlarınız iiçin teşekkürler..

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
okuma problemi dışında başka problem yaşamassınız

graphicccer

🌱Yeni Üye🌱
Ben sıradışı tasarımları her zaman beğenmişimdir oyüzden bir kartvizit için gayet fantastik bir çalışma olmuş perspektif olayına gelince diğer objelerle aynı açıda olmak gibi bir zorunluluğu yok bence, olursa da kötü durmayabilir ancak bence olması şart değil hatta böyle bir zıtlık bence daha ilginç duruyor :) tasarımda her zaman sabit kurallara bağlı kalmak zorunda değiliz bence yoksa farklı şeyler üretmekten yana çok sıkıntılar çekeriz. Ellerine sağlık arkadaşım...

keskintabela

🏅Acemi Tasarımcı🏅
süper ya bana o fontu verebilirmsin ismini yazdıgın cdr olur

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Harika...Çook güzel..Ellerine sağlık..

zengibar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sade ve şık bence 10 üzerinden 7 çünkü birkaç hata var mesala telefon web adresi vb.
vermemeliydin çünkü sitenin kanunlarına göre yasak bide yazı okunmuyo onun dışında güzel

aykiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sıradışı ve hoş bir çalışma. Yalnız kenarlardan taşırma payı vermeyi unutma; adres bilgilerin kenarlara çok yakın (en 5 mm pay olması gerekiyor). emeğine sağlık

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar hepinize çok teşkkür ediyorum uyarılarınızı dikkate alacağım saolun..

zengibar adres ve telefon bilgilerini blurlayıp o şeklde yayınladım sitede yasak oldugu için ayrıca mail ve web adresleri de mevcut kartta:)

font olarak Exotc350 Bd BT
Jellyka - Estrya's kullandım

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar hepinize çok teşkkür ediyorum uyarılarınızı dikkate alacağım saolun..

zengibar adres ve telefon bilgilerini blurlayıp o şeklde yayınladım sitede yasak oldugu için ayrıca mail ve web adresleri de mevcut kartta:)

font olarak Exotc350 Bd BT
Jellyka - Estrya's kullandım

editlemenize rağmen rahatça okunabiliyor bilgiler
eklenti kaldırıldı tamamen kapatılmış bilgilerle yeniden yayınlayın yada konu kapatılacaktır

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
konu açılmasından baya uzun bir süre geçmiş fakat çalışmanız çok hoş olmuş sade ve şık en çok şık kelimesine uygun renk mavi tonları ve beyaz çok yakışmış çalışmaya emeginize sağlık basarılar :)

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
konu açılmasından baya uzun bir süre geçmiş fakat çalışmanız çok hoş olmuş sade ve şık en çok şık kelimesine uygun renk mavi tonları ve beyaz çok yakışmış çalışmaya emeginize sağlık basarılar :)

çok teşekkürler:) kartvizitleri zevkle kullanıyoruz uzun zamandır genel olarak çok begenildi

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
farklı çalışmaları beğenirim
yalnız logo biraz küçük gibi
onun dışında güzel bir çlışma emeğine sağlık