Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit Tasarımım

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar Bu İşte Yeniyiz.
İlk Çalışmamızı Kendimize Bir Kartvizit Yaparak Başlatalım Dedik.
Lütfen Hatalarımı ve Hoş Durmayan yerleri söyleyin.

kartvizitoncopyfl2.jpg

kartvizitarkacopywt9.jpg

Sizce E-mail koymalı mıyım?
İsmimi kaldırmalı mıyım?

Bu işte yeni olduğumuzu belirterek ,
Düşüncelerinizi Bekliyorum.

Son düzenleme:

Benzer konular

Grafipixel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
genel olarak hoş bir çalışma ama biraz daha sadeleşmesi lazım. bunun içinde logodan sonra devam eden degradeyi kaldırmanı, web afiş logo yazılarının önlerindeki şekillerle aralarındaki mesafeyi daraltmanı, adres bilgisinin olduğu alt satırdaki yazı karakterini web afiş logo yazan yazıdaki karakterle aynı yapmanı tavsiye ederim. İyi çalışmalar.

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Düşüncelerin için teşekkürler

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar Düzelt butonu aktif olmadığı için yeni ekliyorum

Grafipixel senin düşücelerini göz önünde bulundurarak bir takım değişiklikler yaptım.Aslında benim sağa sola bir takım şekiller eklememdeki sebep simetri denilebilir.Galiba simetri hastalığı denilen problem bendede var sağ tarafı dolu sol tarafı boşsa veya hepsi aynı düzen değilse yakışmadığını düşünüyorum.O yüzdende logo web afiş yanındaki kırmızı şekilleri logoya hizalamıştım ama değiştirdim bakalım nası olmuş

Son Hali:

kartvizitoncopyek4.jpg

Lütfen düşüncelerinizi belirtiniz.Bu işte yeni olduğum için hatalarımı göremeyebilirim.
Bekliyorum.

cok_yasa_kamil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bildiğim kadarıyla kartvizitte *web *afiş *logo *broşür gibi kavramlar bulunmamalı. bu yapılan işler broşür, tanıtım kartı gibi materyallerde bulunmalı. dolayısıyla kartvizitte zaten dijital tasarım merkezi diyerekten meslek grubunuz ifade ediliyor.

sonra, sağda duran tel no'larını soldaki kaldırdığınız maddelerin yerine koyarak, isminizi de tel no'larının yerine koyarak dengeyi sağlamaya çalışabilirsiniz.
yine fikrimce :) isminizin yazı tipini tel no'larının yazı tipinden yapıp bold kullanabilirsiniz.

bence ;)

Son düzenleme:

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
cok_yasa_kamil düşüncelerinizi belirttiğiniz için teşekkürler.

Aslında kartvizite koymamam gerektiğini düşündüm.Ancak bazen iş alanlarımızın hangi alanlar olduğunu soranlarla karşılaşabiliyorum.Bu çalışmam hem bir kartvizit hemde bir tanıtım kartı niteliğinde olabilir aslında.

Sadece Kartviziti amaçlamış olarak düşünürsek bence telefon web gibi bilgileride adresin altına yerleştirmekte fayda olabilir.

Aslında isimde yazmak istemedim ancak iletişime geçmek istediklerinde muhatap bulacakları kişinin adını bilmeleri gerekir diye düşünüyorum.

Bu çalışmamda düşündüğüm bir şey daha vardı.
Ön tarafa sadece kartvizit bilgileri ( dediğiniz gibi ) arka tarafa da çalışma alanları yazılabilirdi.Bunu da pek yaygın olmasada bazı firmaların kartlarında gördüğüm için düşündüm.

Bilmiyorum size asıl amacımı söyleyecek olursam hem kartvizit hemde tanıtım yönünde bir çalışma olması.

Eğer ki farklı bir fikre sahipseniz paylaşırsanız sevinirim.

cok_yasa_kamil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yapılan işlerin kartın arkasına olması güzel olabilir.

bir de, zemindeki gri dalgaların adres satırına doğru flulaşmasını denediniz mi hiç? veya alta indikçe gri yüzdesini düşürmeyi? mesela ilk dalga %30 siyah, 2. dalga %20, 3. dalga da %10 gibi... sadece fikir olması açısından :)

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Düşünceleriniz için teşekkürler.
Birde dediğiniz gibi hem çalışma alanlarını arkaya yazayım hemde gri çizgileri dediğiniz gibi yapayım.
Teşekkürler.

Grafipixel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
necaty kardeşim :) dediklerimin bir kısmı olmuş bir kısmı tam tersi olmuş bir kısmı ise hiç olmamış. ben sana ilk çalışmadaki afiş logo vs. yazan yazı fontuyla adresi yaz demiştim. sen tam tersini yapmışsın:) ayrıca inanki şu logodan sonraki degrade olmasa inan daha güzel olacak. bu arada yaptığın işleri kartvizitine yazacaksan bırak ön yüzde kalsın. çift taraflı baskı maliyeti yükseltir. ayrıca kartı verdiğin kişilerin kartın arkasına bakıp bakmayacağınında garantisi yok. ama nolur şu logonun yanındaki degradeyi kaldırda bide öyle görelim:)

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet galiba ben adres konusunu tam tersi anladım.
Logonun yanındakini kaldırdığımda diyorum ya bir boşluk oluşuyor oda hiç hoşuma gitmiyor benim:) Tamam dediğin gibi düzenliyorum şimdi adreside değiştiriyorum.Birazdan yükleyeceğim.

Evet son hali:

kartvizitoncopyzr3.jpg

Düşüncelerinizi öğrenebilir miyim?

Son düzenleme:

Ataman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İşte bu bencede oldukça şık görünüyor
Ancak ben logodan sonra deglara olmasından ancak şu web afiş logo broşür gibi terimlerin yerine digital tasarım merkezi demeni tercih ederim...

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
İşte bu bencede oldukça şık görünüyor
Ancak ben logodan sonra deglara olmasından ancak şu web afiş logo broşür gibi terimlerin yerine digital tasarım merkezi demeni tercih ederim...

Aslında haklısın.Kartvizit olacaksa bunlar olmamalı.Ama birkaç mesaj önce açıklamıştım.Bazen hangi alanlarda çalıştığımızı veya dijital tasarım kelimesinin anlamını soranlar olabiliyor.
Bu çalışmayla hem bu sorulara cevap hemde bir tanıtım kartı ve kartvizit olarak kullanmayı düşünüyorum.

Ayrıca arkadaşlar kartvizitin arka tarafınada öndeki deseni uygulamam fiyatta artışa neden olacak mı?
Fiyatları bilmesemde yaklaşık 2bin - 3bin kartvizitte bunun etkisi olacaksa arka tarafı düz beyaz bırakayım

gunyasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ya bence dengede bi sorun var.Göz daha düzenli daha hizalı bir şeyler arıyor gibi...

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ya bence dengede bi sorun var.Göz daha düzenli daha hizalı bir şeyler arıyor gibi...

Başlarda bende öyle diyordum.
Düşüncelerini paylaşan arkadaşların yönlendirmeleriyle değiştirdim.Ama senin düşüncenide bilmek isterim.
Dengede sorun olan yerler neresi?
Tekrar dikkatlice inceleyeyim.

Son düzenleme:

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilanrg2.jpg

Bu da el ilanımız.
3 renk ve sade bir tasarım.
maliteyi düşürmek açısından 3 renk seçtik.Çok sayıda basılabilir.
Ayrıca içerisinde geçen sözcüklerden beğenmedikleriniz yada şu da olsun dediğiniz tasarım dahil birşeyler varsa düşüncelerinizi bilmek isterim.

Yarım A4 ebatında ve bir A4 e iki adet basılacak.
Sağ alttaki bekliyoruz kelimesi yerine farklı kelimeler kullanmayı düşündüm. Fikriniz varsa söyleyin.

Ayrıca yönetim için Konu başlığımı değiştirmek istiyorum mümkünse.Eğer böyle birşey olmazsa yeni konu içinde gösterebilirim çalışmalarımı.;)

Son düzenleme:

Grafipixel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
necaty kardeşim :) tek eksik kalmış kartvizitinde oda degradeyle birlikte siyah çizgiyide kaldırmışsın n design07 yazısının üzerindeki çizgiyi geri koysan bence daha güzel duracak kartvizitte. el ilanına gelincede gayet güzel olmuş. sadece "sınırsız destek" ve "kaliteli tasarımlar" yazılarında alt alta olan kelimeleri birbirine paralel yaparsan daha güzel durucak bence. yani kendi içlerinde eğimleri aynı olsun bilmem anlatabildim mi ? geri kalanı gayet hoş ve farklı bir tasarım.

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
düşüncelerin ve ilgin için teşekkürler.
dikkate alacağım.

Son düzenleme:

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kişisel Kartvizitim 2

Merhaba Arkadaşlar
Kişisel Kartvizit Çalışmam
Yorumlar üzerine birkaç ufak değişiklik yaptım
2 alternatif veriyorum birini seçerseniz sevinirim
Not:Ortadaki çizgili kısmı iletişim bilgileri olduğu için kapattım.
Yorum ve Düşüncelerinizi Bekliyorum...

1.

kvoncopyak9.jpg

2.

kvonco2ybt3.jpg

İyi çalışmalar