Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit ve Antetli Kağıt Çalışması

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
mygrafikcreativeart.blogspot.com
kartvizitkagit2zy4.jpg

3M Copy Center için Yaptığım Antetli Kağıt ve Kartvizit Çalışması için Yorumlarınızı Bekliyorum.

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
dostum...

eline saglık bellkı emegını harcamısısn... ama oncelıkle sunu dusunelım bıs kım olursak olalım esteık guzel bıseyler ogrunce aa evet cıdden guzel dıyoruz.... ama iş bunları yapmaya geldıgı zaman ne yazık kı estettıkten cok uzak kalıyoruz...

kjkususra bakma arkadasım ama ıyı bır ıs cıkarmak ıstıyorsan
lutfen ıyı bır gozlemcı ol...

ben lacı uzatmadan bana gore hoş olmayan seylerı soylım. yukarda bahsettıgım seylerı bırer elestırı degılde onerı olarak algılamanı diliyorum...

renkler bence uymamış.

calısmlarında katın kenarlarına cok yakın calısmısın.

katvizitin ebatları bana biraz garıb gorunuyor....

logo onların secımı mı bılemıyorum ama 3M dunyaca unlu bır marka ve tescıllı bıldıgım kadarıyla boyle taklıt bır logo ıle ne kadar cıddıye alınabılır bır fırma
orası muaamma....

bu lısteyı daha da uzatabılırım ama şevkini kırarım diye kırkuyorum.

forumda arama ozelliğini kullanarak kurumsal kimlik adı altında aramalar yapomanı rıca edıyorum arada dıkkat edılmesı gereken seyylerı daha acık gorebılırsın....

elstırılerımı onerı olarak kabul etmen dılegıyle kolay gelsın....

haa bu arada

www.stocklayouts.com

bırde bu sıteyı ıncele bak bakalım tasarımlar sana ne anlatacak

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
Yorumun için Teşekürler Arkadaşım

3M Copy Center BOLU da Faaliyet Gösteren Dijital Kopyalama Merkezi ve Logoları Bu şekilde o sebepten kullandım.

Bu Arada verdigin site tavsiyesi içinde Tesekkurler gercekten guzel örnekler var

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
anladım...

dedıgım gıbı ebatlar konusunda daha dıkkatlı olmalısın. verdıgım sıte ılgını cekecektır. orda kartvizit vs vs kurumsallar da var. bı bak
sonra yıne devam edelım bu konuya. goreceksın kısa zamanda tatlı bı ıs cıkaracaksın. bu arada ek olarkqa soylım fontloar konusunda bıraz radıkal davran herkesın kullandıgı fontları tercık etme

;)

gorusmek uzere

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilkinden iyi ama daha iyisini yapabilirsin buna inanıyorum

VIIEndless

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tek degilde 2 renk üzerindende deniyebilrsn.

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fotokopi makinasını karta koyman şart mı?müşterinin isteğidir büyük ihtimalle :)

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kardeşim Firmanın Logolarını İsteseydin Ya benden Bende Vardı... =) Bir de Kullandığın Printer Daha Çok Eczanelerde Kullanılıyo Seninde Dedidiğin Gibi Biz Bir Copy Center ız ...Xerox 4110 Koyabilirsin Makina Kolay Gelsin :D yenillerini Görmek İsterim

daisy

🌱Yeni Üye🌱
bence antedli kağıt hiç olmamış,
o adresin orda ne işi var anlamadım, biraz fazla tepede değil mi sence de daha iyisini yapabilirsin

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
Kardeşim Firmanın Logolarını İsteseydin Ya benden Bende Vardı... =) Bir de Kullandığın Printer Daha Çok Eczanelerde Kullanılıyo Seninde Dedidiğin Gibi Biz Bir Copy Center ız ...Xerox 4110 Koyabilirsin Makina Kolay Gelsin :D yenillerini Görmek İsterim

tamam 4110 olsun kızma :)
yenilerini de eklicem ve eleştrilere ve yorumlara göre değişiklikler de olacak tabi :)

habibe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence broşüre benzemiş.. adu üstünde kartvizit daha değişik olmalı bence :D

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
adobe nin söylediklerine bazı eklemeler yapmak istiyorum.

her iki çalışmada da bence çizgi olarak kullandığın dalga üzerinde dur. ne olur zemine yerli yersiz firma logosunu da kullanmayalım. müşteri illada olacak demesi başka..

daisy

🌱Yeni Üye🌱
değerli hemşerim yaptığın çalışma ilkine oranla daha güzel olmuş yalnız affına sığınarak takıldığım bikaç nokta var. Antedli kağıtta çok fazla zemin kullanmışsın böyle bi antedliyle müşteri faks çekmek istediğinde zemin olan kısımlar siyah çıkacağı için biraz daha sade olabilirdi. bence de zemindeki logoyu kullanmasan daha iyi olurmuş. kullandığın kenarlıklar da biraz abartılı olmuş sanki ama dediğim gibi ilkine oranla daha güzel eline sağlık

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
anladım arkadaşlar yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum...

Yorum ve tavsiyeleriniz doğrultusunda farklı tasarımlarıda eklemek istiyorum...

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
anladım arkadaşlar yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum...

Yorum ve tavsiyeleriniz doğrultusunda farklı tasarımlarıda eklemek istiyorum...

dostum görebildiğim kadarıyla baya bi yol katetmişşsin. bu çok hoşuma gitti. bi kaç çalışmanı dana görmeyi merakla bekliyorum.

bu arada evet bu logonun fligran olarak zeminde kullanılmasına bende uyuz oluyorum. yani estetik bir yapı verilebilir. tam olarak kullanılmasın demiyorum ama herşeyin bir yeri var.

frp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dostum görebildiğim kadarıyla baya bi yol katetmişşsin. bu çok hoşuma gitti. bi kaç çalışmanı dana görmeyi merakla bekliyorum.

bu arada evet bu logonun fligran olarak zeminde kullanılmasına bende uyuz oluyorum. yani estetik bir yapı verilebilir. tam olarak kullanılmasın demiyorum ama herşeyin bir yeri var.

adobe dogru söyluyor ilk calışmaya nazaran gercekten buyuk fark var :) ve tebrik ederim ki eleştirileri inanılmaz iyi yönde degerlendirmissin (ki herkesin harcı degildir :) ) cok daha iyi işler cıkarabilirsin..basarılar.