Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kartvizite yorum bekliyorum sizce nasıl olmuş Ökse Aktar

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sizlerin yardımlarını bekliyorum bi tanıdık istedi bastırmadan önce sizlere göstermek istedim
ksedn3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Öncelikle konu başlığınızın kurallarımıza aykırı olduğunu söylemek isterim.

çok basit kalmış, desenleri daha esteteik kullanarak daha hoş bir kartvizit yapabilirsiniz mesala resimdeki Fontain'i kaldırın koyu bir zeminde desenleri uniform olarak kullanırsanız daha güzel bir kartvizit olacağına inanıyorum

nil92

🌱Yeni Üye🌱
bir kartvizitin boyutu 85x50dir ona göre yapmalısın sonra zaten bu matbaaya gittiğinde 2 parmak boyutunda yani 3 yada 5 cm kesiliceği için kenardaki desenler tam olarak belli olmicak ve adresin a harfide kesilmiş olucak.kenarda ki beyaz şerit hiç hoş durmamış vede çok basit olmuş.bence bunun üstüne gidersen daha güzel bir kartvizit oluşturabilirsin.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
bir kartvizitin boyutu 85x50dir ona göre yapmalısın sonra zaten bu matbaaya gittiğinde 2 parmak boyutunda yani 3 yada 5 cm kesiliceği için kenardaki desenler tam olarak belli olmicak ve adresin a harfide kesilmiş olucak.kenarda ki beyaz şerit hiç hoş durmamış vede çok basit olmuş.bence bunun üstüne gidersen daha güzel bir kartvizit oluşturabilirsin.

Öncelikle çalışma ile ilgili daha çok çalışılması gerektiğini söylemek isterim.

Nil arkadaşımın söylediklerinde ise bir takım noktalara katılmıyorum...

Öncelikle 85x50 nedir? cm mi? mm mi? Belirtmemişsiniz. Yeni başlayan arkadaşlar bu mesajınızı görse kafaları iyice karışacaktır.

Ayrıca kartvizit ebatı 80x50 mm diye bir kural yoktur. Standart kartvizit ebatları evet budur. Ama illaki 85x50 mm olmalıdır diye bir kural yoktur.

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Emek harcanmamış basit bi çalışımaya benziyo.. Kenarlarda brush yada vektorel ilqinç desenler.. Sol üstteki fena durmamış fakat sağ alttakiler için aynı şeyi söyliyemicem.. Kulladığınız font ve verdiğiniz dış çizqide hoş durmamış.. Baskıya göndermeden önce bir daha elden geçirmenizi ve bol bol kartvizit incelemenizi tavsiye ederim...

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
yenisin arkadaşım daha çook çalışma incelemen gerek ve üzerinde çalışma yapman gerek.Ve firmaya uygun bir kartvizi yapman gerek bir aktara uygun bir kartvizit oldugunu düşünmüyorum kendii düşüncem tabikii.Bence bol boll çalışma incele derim formda yeteri kadar örnek çalışmalar mevcut arkadaşım...

Chndgnci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk kartvizit çalışmanız mı ? merak ettim doğrusu.. Fontlar ve karta dizayn edilişi.. sonra hadi zemini anladık da o boydan inen beyaz cizgi neyin nesi ? bence cok calısmalısın. cok basit kalmıs.. aklınıza o kadarı geliyor alabilir, bence biraz arastırıp daha yaratıcı seyler yapabilirsiniz.. sonucta kimse en iyisini yapamıyor.. oyLe değil mi?..

buzzul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
adres yazısını kaldırıp adresi beyazla kestigin geniş bölmeye ortalarsan daha iyi olur. bi de öyle dene bu şekilde de fena sayılmaz iyi bi çalışma olmuş

truant34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sol üzt köşedeki vektöreli tam döşeme yapıp soldurursan tamamdır basımıda halletmiş olursun kesimide yazılarıda biraz içeri al okeydir yolla gitsin basıma

kemalgencer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
portoloz bence :D pişman oldun bu soruyu sordıuğuna :)

mouse

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biraz basit kalmış gibi bide beayaz şeridi kaldırmalısın bence