Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizitim

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
mygrafikcreativeart.blogspot.com
RGB oldugu icin Coreldeki kadar canlı gözükmüyor.

tasarimy1mg1.jpg

Yorumlar için Söz Sizde..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
ön taraftaki fontların puntosunu düşürür isen gayet güzel çalışma. emeğine sağlık...

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
"tasarımy" nasıl okunuyor...
(mail adresinide silebilir misin?)

Son düzenleme:

UnKnOwNReaL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
göze hoş geliyo güzel olmuş eline sağlık
beyaz dalgaları bıraz daha transparan yapsaymıssın daha da ıı olurdu

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
tasarım güzelde yazı dizaynı bence olmamış bi karışıklık olmuş orda

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışman güzel fakat kullandığın renklerde kartın biraz mat kalıyo mesela bir yazıyı ön plana çıkartmak için arka plandaki renk ile aynı yazı rengi kullanılmaz örn senin bg mavi yazılarda mavi kırmızı rengine birden girmişsin arada geçiş renkleri kullanmalısın o zaman daha canlı görünecektir. şuan tek renk ve basit gibi duruyo bu arada windowsun fontlarından kurtul dafont.com adresi v.s. adreslerden güzel fontlar indir kart vizitinde kullan (baskıya gönderirkende yazılarını convertlemeyi unutma ama).

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
mygrafikcreativeart.blogspot.com
degerli yorumlarınız icin tesekkur ederim

kullandıgım font windows un fontu degil, ayrıca logoda mavi ve turuncu tonlarını tercih ettim,
arka plana gelince yine maviyi tercih etmemin sebebi tamamen kişisel diyebilirim, yani maviye olan tutkunluğumdan:)
bu degerli yorumlarınızı diger calısmalarımda dikkate alacagımdan emin olabilirsiniz.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Benim bildiğim rgb de daha canlı görünür ama:) Çalışman güzel duruyor, eline sağlık. Yalnız tasarımy okunuşuna bende takıldım. Sen diyene kadar tasarımı diye okudum.

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kartvizit olayında şunu öğrendim ki;
Çok az istisna dışında bir kartı ne kadar kalabalık ve rengarenk düzenlerseniz o kadar itici oluyor.Daha doğrusu kurumsal havadan uzak kalıyor.Kurumsal olmanız önemli değil ,ama o intibaı ve güven duygusunu kartta yansıtmak önemli.
Bu tarz cıvıltılı kartlar belli kısıtlı alanlarda kullanımı rahat tarzlar.(mesela DJ,ekstrem spor,turistik animasyon vs.)
Ve yine öğrendiğim şeylerden biri, en zor kartvizit tasarımının, tasarımcının kendine hazırladığı kartvizit olduğu.Bu konuda da çıkar yol anahtar cümlede:"Ne kadar sadeyse, o kadar iyi!"

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arkaplan çok iyi olmuş ama font we puntoda sorun war düzeltilirse çok iyi bir şey çıkacak gibi çalışmanın CMYK olmasını önerirdim emeğine sağlık.