Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizitler....bakılmalı bence....

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
18.jpg

14.jpg

12.jpg

10.jpg

8.jpg

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
gayet başarılı çalışmalar yabancı ülkelerin reklama bakış açıları farklı bizde müşteriye böyle bişey sunsan kesinlikle beyeneceğini zannetmiyorum

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
:) hoş ve farklı tasarımlar. Teşekkürler paylaşım için.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
evet kesinlikle katiliyorum zaten müşteriler bizim yapmak istedigimizi degilde kendi istediklerini yaptirmaya çalişiyorlarr bakiş açilari farkli.bence çok hoş çalişmalarrr farkliliklari severimmm yenilikçi bir yapim var zatenn

buket topal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bulunduğum semtte tasarıma pek bakılmıyo hiçbi görsellik ekliyemiyorum öemli olan çok büyük harflerle şirket ismi görünsün yada menü gibi şeyler yapıldığında resimleri gözüne girecek kadar büyütmek oluyo tasarımada yer kalmıyo zaten patronumun dediği tek şey tasarımı değil ticeret yönünü düşüneceksin burda :(

By_Designer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Değişik olduğu kesin ama Tahta olan tasarımlar kullanışlı değil. Nede olsa kartvizit cepte cüzdanda taşınıyor.

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu sitede bir çok farklı tasarım gordum ve goruyorum.ama artık semtimde gezmek bile istemiyorum,çunku o kadar kotu tabelalar tasarımlar varki...allahtan gazete ve dergiler var ferahlamak için,birde grafikerler.net