Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Katalog Kapağı

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sizce Hangisini seçmeliyim
katalogkapa1ox0.jpg

katalogkapa2xa0.jpg

katalogkapa3jn4.jpg

Benzer konular

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
1 numara derim ben.benim gözüme daha şık geldi.ellerine sağlık.

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3. güzel ama arka kapakta yazılar çok büyük küçülterek ön kapağa alabilirsin, adres kısmını ortalayarak yazıp sayfaya ortalayabilirsin , logoyu arka kapağın ortasına flu olarak yerleştirebilirsin diye düşünüyorum.Sadece bi fikir:)başarılar

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
1, çalışman güzel olmuş ama logoyu 2, çalışmadan al derim o daha güzel gösterecek diğeri büyük olmuş

ŞENGÜL BOZKURT

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence 1. çalışman daha şık, sadece logonun altındaki beyaz zemini kaldırıp resme ortala derim...

SEMİHA

🌱Yeni Üye🌱
Çoook GÜzel OlmuŞ Ellerİne SaĞlik O KÜÇÜk Yazilar BasildiĞinda Okunur Çok Fazla BÜyÜkmek Bence HoŞ Olmaz Yİne SÖylÜyorum Çok BeĞendİm

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
1. ci güzel ama orada camda bir amerikanvari görüntü var o olmamış o resimi deqiştirsen güzel olur kanımca

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ofis sistemlerini yansıtması anlamında 1. numaralı çalışma bence de. Gayet şık olmuş kardeşim. Sadece ön kapakta logonun bulunduğu elips çok büyük olmuş, küçültülse daha güzel olur. Ellerine sağlık...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ofis sistemlerini yansıtması anlamında 1. numaralı çalışma bence de. Gayet şık olmuş kardeşim. Sadece ön kapakta logonun bulunduğu elips çok büyük olmuş, küçültülse daha güzel olur. Ellerine sağlık...

Evet ilk etapta pek gözüme çarpmadı..ama ikazınız neticesinde benimde dikkatimi çekti.Teşekkürler.

Bütün eleştirileri dikkate alacağımı ve uyarılarınız doğrultusunda gerekli denemeleri yapacağıma emin olabilirsiniz.Netice de en iyiyi bulmak istiyorum.

EdaLım

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3. olan bence güzel ama arka kapaktaki yazı fontu çok kaba duruyor değiştirirsen güzel olur

Moderatör tarafında düzenlendi:

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Benim favorim 3. oLan Gerçekten çok hoş duruyor fikir vermeye gelince anlatımlı nasıl anlatıcamı bulamadım için kafamda baya dolu oldu için görsel olarak ßir örnek hazırladım arka tarafına yazıları büyüterek tramlarını düşürüp koyarsan daha tatlı durabilir diye düşündüm tabi çalışmana dicek sözüm yoq. benimki sadece bir öneri..

modernka4.jpg

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Benim favorim 3. oLan Gerçekten çok hoş duruyor fikir vermeye gelince anlatımlı nasıl anlatıcamı bulamadım için kafamda baya dolu oldu için görsel olarak ßir örnek hazırladım arka tarafına yazıları büyüterek tramlarını düşürüp koyarsan daha tatlı durabilir diye düşündüm tabi çalışmana dicek sözüm yoq. benimki sadece bir öneri..

Öneri ve yapıcı eleştiriler benim için çok önemli..siz fikrinizi söyleyeceksiniz ki ben de hatalarımı farkedip düzelteyim.Ayrıca görsel örnekleriniz için teşekkürler.

manifest

🌱Yeni Üye🌱
1 ve 2 numaralı çalışmalar zıt tonların dağılımı sebebiyle daha tercih edilesi bence ama 2.deki büyük beyaz boşluk biraz rahatsız edici gibi de...

bulletproof

🏆Pro Tasarımcı🏆
Şuan ki haliyle 3. güzel

1.Çalışma da kapakta ki resim karanlık, daha aydınlık bi resim ile değiştirilebilir. O resim kullanılacaksa zemin rengi olan grinin tonu açılabilir.

2.Çalışmada arka kapakta ki yazılar sağa blok yapılabilir.

İyi çalışmalar

winnertr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1 numaralı çaşılma daha iyi duruyo diğerlerinden fakat 2. ve 3. çalışma kötü değiller..

Yükselen1

🌱Yeni Üye🌱
1 numara benim de favorim... (pekde moda) mausuna sağlık:)) tebrik ederim...

aysgl_678

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aysegulavcu.com
benim favorim 2. çalışma hoş olmuş önü beyaz zemin arkası gri zemin arkada koyu renk önünde açık renk iyi durmuş