Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kelif Restaurant broşür çalışması

selin1234

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Broşür_Çalışması

Son düzenleme:

duygu1993

🌱Yeni Üye🌱
koltuk daha cok göze geliyor. ordaki görseli degıstırmenı veyada birazdaha butusen dagha mı ıı olur bılemmedım ama koltuk hosuma gıtmedı onun dısında guzel gıbı duruyor gorselı kucuk gondermıssın cok da anlasılmıyor.

selin1234

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dogru soyluyosunuz koltuk bıraz daha on planda duruyor olabılır. Orda daha cok rahatlıgı , ıste sızı beklıyoruz mesajını vermeye calıstım aslında :) yorumun ıcın tesekkur ederım

istanbullet

🌱Yeni Üye🌱
gayet başarılı fakat biraz fazla mı koyu kahve olmuş acaba? o_O "Daha karamel tonlar tercih edilebilir miydi acaba" diye düşünmeden edemiyrum :/

selin1234

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gayet başarılı fakat biraz fazla mı koyu kahve olmuş acaba? o_O "Daha karamel tonlar tercih edilebilir miydi acaba" diye düşünmeden edemiyrum :/

Bu kadar koyu tercıh etmemın nedenı, kendı logosunda bu renk kullanıldıgı ıcın, ama tesekkur ederım sizede.

ornek olarak soyle gosterebılırım

hacersahin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
SELİN hanım merhaba;

birşey sormak ıstıyorum yardımcı olurmusunuz ?

Su katologu gorselde nasıl hazırlıyorsunuz. bazıları katvızıtıde yada sızın gıbı katologuda basılmıs sekıllerde sunuyor nasıl yapılıyor soylersenız sevınırım

onemic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.erenylmz.com
SELİN hanım merhaba;

birşey sormak ıstıyorum yardımcı olurmusunuz ?

Su katologu gorselde nasıl hazırlıyorsunuz. bazıları katvızıtıde yada sızın gıbı katologuda basılmıs sekıllerde sunuyor nasıl yapılıyor soylersenız sevınırım

Dediğin mockup oluyor. Googleda arattığında bir sürü mockup bulabilirsin.

Çalışma bence hoş olmuş. Eline sağlık.