Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kendi kartvizit calısmam

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
kartvizitimaj7.jpg

bu sefer açıklama yaparak ekleyim freehandi sevemedim bir türlü hocamızın mecburi tuttuğu çalısmalardır deneme amaclı bir nevi ödev hükmü tasıyor

Benzer konular

bymuammer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikkent.net
Bence daha iyi olabilirdi. Yazıların bayağı bi şeklini bozmuşsun bu da kötü gösteriyor. renk tonlarıda biraz uyumsuz olmuş gibi.

İyi günler

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
maalesefki yazıların bozulmasını engelleyemiyorum hangi sekilde kaydedersem kaydedim bozuluyor tsk ederim

sedhat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence çok karmaşık tabik bu senin isteğin dışında olabilir.Renkler çok koyu başarılar emeğine sağlık

GRAFF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
daha iyi olabılır ama dusunce olarak ıyı bı calısma oldugunu dusunuyoru fakat kompozisyon eksıklıgın var dıye dusunuyorum basarılar...

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben mesajımı düzeltmiştim mesajı kaybolmuş kusura bakma lütfen

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
Renkler çok koyu olmuş ve yazılar kenarlara çok yanaşmış.yazılar en az 4-5 mm içeride olmalı.ayrıca emin ol kullandıkça freehandi sevmeye başlarsın.çok keyifli bir programdır.başarılar...

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
firma dış ticaret olunca haliyle pek türkce bişi olmuyor ama türkcesini yazık yanına manager yazabilirdim haklısın bu günlerdeki ruh halimi yansıtıyor gri belkide :)

bedirhan03

🌱Yeni Üye🌱
arka fon ve renk güzel ama bu böyle kullanılmasa daha ii olurdu derim saygılar...

mebfb

🌱Yeni Üye🌱
renk uyumsuzluğu ve karmaşıklık göze çarpan ilk şeyler yinede başarılı olmuşsun emeğine sağlık

mercyful

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kartvizitte, bu şekilde bir degrade hoş durmamış. böyle bir gri üzerine siyah yazı ise okunurluğu azaltıyor. zaten mantıksız. tercihtir tabi yine de, saygım sonsuz. kartvizit kişiyi yansıtır, bilgilerin okunurluğu da önemlidir. çalışmaya devam.

yesilseyyyyy

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben yeni üye oldum..
çalışman güzel fakat telefon numaralarının ve adreslerin olduğu kısım çok karışık, komposizyon eksikliği var..ama inan bişeyler ürettikçe çok daha iyi işler yapacaksın..

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
aslında ordaki karısıklık yazı seklinin bozulmasından kaynaklanıyor buna engel olamıyorum maalesefki
tsk ederim hg aramıza

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu tür renklerde baskıda randıman alamazsınız. Makinanın çok iyi olması lazım. Teşekkür ederim.