Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi Kartvizitim :D

DareDeviLL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Uzun Uğraşlar Sonucunda Farklı Birşey Yaratmaya Çalıştım Görüşlerinizi Alabilmem Mümkün mü ?:lol::lol::lol::lol:

Düzeltildi

Son düzenleme:

Benzer konular

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Tasarım iyi, yanlız MK yı kaldır derim hoş gelmiyor göze.
Gsm koyuyorsan isim de koymalısın bence.

saygılarımla

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
:upset: valla ben bişe diyemiyom

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
İsim olmak zorunlu değil ama ortada m varsa k 'da olmalı...

DareDeviLL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Oky Hocam Kusura Bakma O Bi Önceki Çalışmaymış Tamamlamamışdım Daha İsmi Ekledigim Çalışmayı Farkı Kaydettigim için Yanlış Caps Koymusum Düzeltilmiştir. Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben ilk intiba olayına dikkat eden birisi olarak şunu söylemek istiyorum hocam çok farklı birşey yapmak için uğraşma bence nihayetin de o kartvizit ve senin imzan dolayısıyla bu kadar cafcaflı olması yerine daha anlaşılır ve şık birşey yapman daha etkileyici olur (Sözcüklerim kattiyen tenkit amaclı değildir) fikrim bu kolay gelsin saygılarımla... ama illa bu olucaksa font olayı pek olmamış...

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi yaparak seni biraz eleştireceğim kusura bakma arkadaşım. Ortadaki o kocaman "M" harfi havadamı yerdemi belli değil ve iyi durmamış. Ama kendi başına iyi bir çalışma Fontlar çok kalın. Renkler soğuk olmuş gri ve mavi tonları olmamış. Eminim çok uğraşmışsındır. Eleştirenlere de siz bişeyden anlamıyorsunuz diye de kızabilirsin :)) ama kusura bakma benim fikrim böyle.

sedhat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Valla abicim kartvizit çok parlıyo birde bunun baskı sonrasını düşünmek gerekir ayrıca yazılar çok kalın geldi bana emek vermişsin emeğine sağlık ama açıkçası ben sizden daha güzel bir çalışma beklerdim saygılar

BUYUDUKCE

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tasarim İyİ Ama Kartvİzİt İÇİn Çok Abartili Bence. Kartvİzİt Sade Olmali. Benİm Fİkrİm Bu...

BUYUDUKCE

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tasarim İyİ Ama Kartvİzİt İÇİn Çok Abartili Bence. Kartvİzİt Sade Olmali Bence

ecotuta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben çok fazla bişey demeyecem ama bence devam et çalışmaya

baharrr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence hoş bi çalışma.

dardai_06

🌱Yeni Üye🌱
çok abartılı bence. 10 milyona 1000 adet basılan kartlar gibi olmuş. kusura bakma :(

DareDeviLL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yapma Ya Bi Bastırsana Bundan Mat Kuşeye Bana 10 ytl ye 1000 Adet Lütfen Yorum Yapıyon Bari Ölçülü At

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bana ilk bakışta bir yılanı anımsattı :) eline sağlık güzel olmuş

arkadaşlar yorumlarınız bazen çok saçma oluyor neyin peşindesiniz siz ? burası paylaşım portalı
küçümseme yada laf atma yeri değil lütfen nasıl görmek istiyorsak öyle bırakalım

afidanci66

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Birader çok tasarımlarına baktım ters yorumlarda yaptım ama İşte bu dedirtecvek cinsten kart yapmışsın. Ne allı pullu nede çok sade. Ortası denebilecek türden örnek bir çalışma. Tebrikler

afidanci66

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ha bide dardai ye bir cevap yazmak istiyorum. Arkadaşım ben grafikerim. Hatıra getirsen bu işi bana 50 kağıdını alırım en az ortadaki logo için. Ayrıca 9 lira tek yön 12 lira çift yön mat veya parlak. Ama sen param çok diyorsan özel kalıp attırırsın. Bizler formaya koyuyoz.

nosce

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışmaya devam uzun uzun..Araştırmak lazım çokçok:)