Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi Logom İçin Yaptığım Bir Çalışma (Graphic City)

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ebwallpaperyq9.jpg

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kendi logonuz için kocaman bir afiş çalışmıssın:) tebrik ederim ama benim gözüme ilk çarpan zeminde kullandığın tarlanın alakasız, düşük dpi ve flu olması ve hatalı designner yazışın..designer olması gerekmekte ki anlamı olsun:p
Ama tüm çalışmalarını kendi logon için tasarlamaya devam et..İyi işler çıkacaktır..

altang

🌱Yeni Üye🌱
Bir fikir üzerine çalışılsaymış keşke. Bu şekilde sebepsiz bir kolaj olmuş. Türkçe yazılar ile grafik çalışma yapmanızı şiddetle tavsiye ederim.

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir fikir üzerine çalışılsaymış keşke. Bu şekilde sebepsiz bir kolaj olmuş. Türkçe yazılar ile grafik çalışma yapmanızı şiddetle tavsiye ederim.

yorumun için teşekkür ederim, bu çalışmayı yapmamın amacı mini bir şehir üzerine 3D grafik yazısı yazmaktı ve sonucunda da bu oldu çalıştığım konu zaten tek amaçlı...

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kendi logonuz için kocaman bir afiş çalışmıssın:) tebrik ederim ama benim gözüme ilk çarpan zeminde kullandığın tarlanın alakasız, düşük dpi ve flu olması ve hatalı designner yazışın..designer olması gerekmekte ki anlamı olsun:p
Ama tüm çalışmalarını kendi logon için tasarlamaya devam et..İyi işler çıkacaktır..
öncelikle senin yazındaki hatayı söyleyim arkadaşım
''Kendi logonuz için kocaman bir afiş çalışmışsın'' değil ''çalışmışsınız'' olacaktı.
Şimdi forum cevabına dönelim; Bu çalışma benim yaptığım hizmetlerin temel odağını anlatmak içi yapıldı. Benim yazım yanlışıma gelince ben kendi logomu 4 yıldır kullanıyorum ve üzerinde designner değilde designer yazıyor. Çalışmada da aynı şekilde bu yazı doğru yazıldı. Bu yazım yanlışı çalışmanın yapım zamanından kaynaklanıyor. Çalışmanın yapım saati sabaha karşı 04:00 olmasından kaynaklanıyor...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
öncelikle senin yazındaki hatayı söyleyim arkadaşım
''Kendi logonuz için kocaman bir afiş çalışmışsın'' değil ''çalışmışsınız'' olacaktı.
Şimdi forum cevabına dönelim; Bu çalışma benim yaptığım hizmetlerin temel odağını anlatmak içi yapıldı. Benim yazım yanlışıma gelince ben kendi logomu 4 yıldır kullanıyorum ve üzerinde designner değilde designer yazıyor. Çalışmada da aynı şekilde bu yazı doğru yazıldı. Bu yazım yanlışı çalışmanın yapım zamanından kaynaklanıyor. Çalışmanın yapım saati sabaha karşı 04:00 olmasından kaynaklanıyor...

''Kendi logonuz için kocaman bir afiş çalışmışsın'' değil ''çalışmışsınız'' olacaktı diyorsun?Peki:p Sorarım ozaman kaç kişi çalışıyorsunuz siz bir iş için? Ajansmısınız?
4 yıldır kullandığınız logonun yazısını sürekli ve tekrar yazıyormusunuz?
Yaptığınız hatayı size söylemek, adam akıllı bir alanda kullanmaya kalkmadan düzeltmeniz içindir. İşinizi iyi - kötü yorum almak, hatalarınızı düzeltmek, önerileri görmek için ekliyorsunuz değilmi?
Aksini kabul ediyorsanız hatalı bir iş için sabahın 4 ünde bitirmeseydiniz de parça parça çalışsaydınız..

Ha beklediğiniz aferim, aslansın, kaplansın sa...Benden artık beklemeyin..
İyi çalışmalar..

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım ben pek fazla tartışmayı sevmeyen bir insanım ama sana sadece şunu söyleyim. Ben çalışmalarıma yok efendim aslansın yok kaplansın falan filan demelerini bekleyecek dünkü çocuk değilim... Bu çalışmada olan tek yanlış yazıda hata olması ve ben konuları büyütmeyi sevmem. Ben yıldır bu işi yapıyorum ve sert eleştrilerede övgüyede açık olan bir insanım tümünüde aldım zamanla... Senin bana övgününde bana hiç bir faydası yok sanırım bunun farkındasın. Sana çalışmalarında başarılar dilerim.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Yazım hatası ile ilgili haklı bir uyarı yapılmış ama bir tane de ben yapmak isterim.Yalnız yapılan uyarıların ne amaçla yapıldığının karıştırılmaması gerekiyor.Burada kimsenin kimseye grafikerlik öğretmek gibi bir amacı yok.Çalışmalar yayınlanır ve herkes kendince gördüğü eksiği, hatayı, kusuru gereken üslubuyla ile ifade eder.Yapılan yorumu beğenmeme gibi bir lüksümüz olmadığı gibi gelen eleştiriyide olgunlukla karşılamamız gerekiyor.
Saygılar.
GRAPHİC!

genclik19

🌱Yeni Üye🌱
vasat!!... bir tasarım ajansı ( arkadaş çoğuluz dediği için ajans diyorum ) kurumsal olmalı böyle çocuk bahçesi gibi tasarımlarla neyi anlatmaya çalıştınız ? bu sektörde hizmet veren bütün meslektaşlarımızın ortak yanı, müşteri kitlelerimizin büyük, başarılı, kaliteli kurumsal şirketler veya kuruluşları müşteri hedefi olarak almamızdır...ha siz ana okulu duvarlarına bugs bunny, batman ( ki tasarımda mevcut :) ) vb çizgi film kahramanları çiziyorsanız bilemem :)

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vasat!!... bir tasarım ajansı ( arkadaş çoğuluz dediği için ajans diyorum ) kurumsal olmalı böyle çocuk bahçesi gibi tasarımlarla neyi anlatmaya çalıştınız ? bu sektörde hizmet veren bütün meslektaşlarımızın ortak yanı, müşteri kitlelerimizin büyük, başarılı, kaliteli kurumsal şirketler veya kuruluşları müşteri hedefi olarak almamızdır...ha siz ana okulu duvarlarına bugs bunny, batman ( ki tasarımda mevcut :) ) vb çizgi film kahramanları çiziyorsanız bilemem :)

kişilikteki öz diyebilirim sanırım çocuksuluk her zaman benim diğer yanım olmuştur tabiki bunun yanında kurumlara yapılan faklı tek renkli sade ve elit çalışmalarımız var ama sizin bu çalışmayı vasat olarak değerlendirmenizi saygı ile karşılarım, ama benim diğer yanım gayet çocuksu ne yapabilirim ki...

oquzhancan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
adawi.jpg

Daha sadece bişi logon için iyi olucaktır.

emreozturk86

🌱Yeni Üye🌱
bence yazı çok patlamış orda kompozisyonda renk uyumsuzluğu var artı loogo kullanınlan renk tonu çok cocuksu bi renk biraz daha mat bi renk kullansaydın hem ağır hem usta havası verirdi çok cıvık görünüyo ve amatörce bu yüzden yaptığın kompozisyonla uymamış çok itici durmuş...