Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi Web Sitem İçin Yaptığım Logo Görüşlerinizi Alayım =)

ChaCha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.thesinema7.com
thesinema7gy0.gif

Ve

thesinema7bannerhg9.gif

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
1.logoda okunma ve anlaşılabilirlik oranı daha yüksek 2de siyahın üzerinde renklerın cok koyu gelmiş. emeğine sağlık

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
hoş bir çalışma olmuş.ikinci çalışmanız banner olarak düşünülmüş sanırım.siyah çok koyu olmuş,gri tonları kullanabilirsiniz.elinize sağlık.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Bildiğim kadarıyla "7" rakamının o şekilde silah ile bütünlük katılarak yazılması James Bond ile özdeşleşmiş bir kullanım.Çalışmanızın özgünlük kazanması için farklı varyasyonlar deneyebilirsiniz.Kolay gelsin.

ChaCha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.thesinema7.com
Bildiğim kadarıyla "7" rakamının o şekilde silah ile bütünlük katılarak yazılması James Bond ile özdeşleşmiş bir kullanım.Çalışmanızın özgünlük kazanması için farklı varyasyonlar deneyebilirsiniz.Kolay gelsin.

adım feyyaz oldugu için ve 7 de uğurlu sayım oldugu için öyle bişi düşündm yani 7F Birleştirerk Öyle Bişi Yapmaya Karar Vermiştim 7F Ve Silah Gibi Oldu..Evet 1.Logo 2. Yaptıgım Banner..İlginiz İçin Teşekkürler =)

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟

aynen katılıyorum daha ozgun yaparsan bence daha hos duru fontlar guzel o 007 yerine movie makerın logosundakı gıbı bı fılm bantı guzel olur

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Yani burada ki 7 ile bir alakası yok mu?

james_bond_1.jpg

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
selamlar, bence görüntü gayet şık, güzel.. ancak sen ne kadar emek harcamış olsan da, malum herhangi bir marka zaten var ve sen onun aynısını yapmışsın, ne düşündüğün bu konumda insanları pek ilgilendirmeyebilir...

ayrıca "the" ingilizce, "sinema" türkçe, "the sinema" tarzanca dillerine giriyor :)

ChaCha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.thesinema7.com
selamlar, bence görüntü gayet şık, güzel.. ancak sen ne kadar emek harcamış olsan da, malum herhangi bir marka zaten var ve sen onun aynısını yapmışsın, ne düşündüğün bu konumda insanları pek ilgilendirmeyebilir...

ayrıca "the" ingilizce, "sinema" türkçe, "the sinema" tarzanca dillerine giriyor :)

Web Sitemde Yabancı (the) Ve Yerli (Sinema) Filmler Oldugu İçin Öyle Bir Sey Yapma Geregi Duydum Ve Daha İlgi Çekici Hale Geldi Bence Ama Yinede İlgin İçin Teşekkürler =) Sölemek İstediğim Şeyi Parantezler İçinde Yazdıklarımla Anlatmaya çalıştım..

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence copy paste yapmayıp emek harcayarak bir fikri kullanmışsan tabiki o fikir artık senin olur "mudur?"

ChaCha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.thesinema7.com
Bence copy paste yapmayıp emek harcayarak bir fikri kullanmışsan tabiki o fikir artık senin olur "mudur?"

Photoshop Font larda Vardı Bu Silah Bakın Resimdeki Gibi Yani Bir Copy / Paste Olayı Yok Siz Yaptıgınız Şeylerde Fontları Kullanmıomsunuz Ve Gercekten Sölim Ben Bunun 007 James Bond Logosu Oldugu Bilmiordum Filmini Ekleyince Baktım Aynısıydı Lütfen HIRSIZ Gözüyle Bakmanızı İstemiorum Sonucta Ben Hiçbişeye Bakmadan Yapmaya Calıstım Kac Kere Olmadı Sildim Yaptım..Lütfen

96272651ls6.gif

(En Altta Sağda)

byahad

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.selcuklureklam.net
bence 007 ye benzemesi o kadar kötü değil.. sonuçta bu bir film sitesi ve filmlerden alıntılar kullanılabilir, grafik tasarımlarıyla ilgili yada daha farklı içerikli bir site olsaydı bu logonun bu denli eleştirilmesi normaldi belki ama film sitesi bu yahu:D
saygılar

ChaCha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.thesinema7.com
bence 007 ye benzemesi o kadar kötü değil.. sonuçta bu bir film sitesi ve filmlerden alıntılar kullanılabilir, grafik tasarımlarıyla ilgili yada daha farklı içerikli bir site olsaydı bu logonun bu denli eleştirilmesi normaldi belki ama film sitesi bu yahu:D
saygılar

allah razı olsun senden ya =)

beyhanok

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel olmuş eline sağlık

ertiryaki

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
herkes kendi penceresinden haklıdır... ellerine sağlık... güzel bir uygulama...