Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendim için hazırladığım kartvizit çalışmam webhiperaktif webdesign

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
Öncelikle grafikerler.net' iyeni tanıyan biri olarak bu sitenin ve sizin bana katacağı çok şey olduğunu düşünüyorum. Sizlerler paylaştığımız kartviziti kendim için tasarladım şu anda firework de yaptım değerli yorumlarınızdan sonra corel draw programına aktaracağım ve baskıya göndereceğim. Aklıma takılan bi soru var şimdi corel drawda kartvizit'i gönderdiğimde baskıda bir renk değişimi olurmu? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...
ImageShack - Hosting :: kartvizitcalismazt5.png

kartvizitcalismazt5.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kusura bakma ama ama logo yazı karekterleri çok basit olmuş eline sağlık

ilkdilek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
amacın dışında bir yorum olacak ama logona bayıldım gerçekten sade ve hoş bir çalışma olmuş düşüncene ve emeğine sağlık... açıklayıcı bilgilerin fontunu kaç punto yaptın bilmiyorum ama logonun yazısı kadar büyüklükte olmuş gözü yoruyo nacizane fikrim ii çalışmalar

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
logo üzerine biraz daha git sonuçta tasarım firması için daha yaratıcı bilogo olması lazm.ayrıca web tasarımı,kartvzt.... vs.ön tarafta pek hoş durmamaş arkada dene bence bide ismin altına direk cep noyu yazman abes kaçmış en azından vasfını yazabilrsn.renk olarak turuncu iyi bence.

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
isim cok büyük olmus, ismin altindaki telefon hep itici gelmistir bana, bi adresin yok sanirsan sag taraf adres için uygun aslinda sag taraftaki yazilari kartin arkasina yaz derim illede önde olacaksa satir ralarını düzenle, birde ben söyle bisey denerdim kartın ön yüzünü beyaz zemine turuncu yazilarla yazar kartin arkasina turuncu zeminde yaptigim isleri yazardim. eline saglik

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
kırmızı zemin güzel durmamış çok sade o yüzden kart göz yoruyor beyaz zemine deneseniz bence daha güzel olur avatarınızdaki gibi

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
fikirlerinizi dikkate alarak on yuzunun arkaplanını beyaz arkayuzunu de turuncu yapmaya kara verdim çalışmam bittiğinde sizinle tekrar paylaşacağım Yorumlarınız için tekrar tekrar teşekkürler

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
isim hala çok büyük kalmış bence en fazla 14 ver 12uygundr punto için birde ortaya koyduğun çizgiye neden efek veriyosn anlamadm hoş durmuyo arka taraftaki işleri gösteren yuvarlaklar iyi fikir.

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence bu daha iyi olmuş

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Biraz daha iyi olabilirdi.Yeniden çalışmanızı öneririm.

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
peki sizce neler olabilirdi paylaşabilirmisiniz acaba? bu arada değerlendirmeniz için teşekkürler

ilkdilek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
küçük bir ayrıntı gsm ( : ) yapmışsınız adreste yok ( : )