Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kendime yeni bir kart çalışması yaptım.sizce hangisin daha uygun

dgul79

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kartha9ym9.jpg

Benzer konular

dgul79

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

müşteri için biraz gösterişli olmasını istedim hepsi o kadar

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
cidden broşür havası var, kartvizit namına belli kurallara malesef uygun değil, fotoğraf kullanımı, ne işlerin yapıldığına dair listelemeler, uygun olmayan şeyler, daha doğrusu amatör ruhu veren fazlalıklar diyeyim.. bunların yanı sıra tipografi de çok hoşuma gitmedi açıkçası, sanıyorum 3-4 farklı font görüyoruz kartın üzerinde. görselleştirme de "ş" nin noktası yok.

kolay gelsin.

ertiryaki

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğine sağlık.. maalesef c şıkkı demek zorundayım...

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tasarım olarak göze hoş geliyor ama kartvizit'den çok bir bröşür havası var ve şunu söylemek istiyorum sitede okadar böyle hani insanı üzecek yorumlarla karşılaşıyorumki şaşırıyorum örneğin kötü olmuş,berbat vb gibi burası yapılan tasarımların ve amatör birinin bu yolda ilerlediği ve bunun için bu siteden destek aldığı bir forum sitesi böyle yıkıcı yorumlar yapmaktansa daha yapıcı daha olumlu şeyler söyleyip karşı tarafın daha güzel işler yapmasına yardımcı olunabilir şunun şurasını şöyle yapsaydın daha güzel olabilirdi şu rengi eklersen daha güzel olabilir gibilerinden yokmu tabikide var ama bunu yapan çok az sanırım onlarda gerçekten bu işe gönül veren ve bu işe gönül vermiş bu yolda ilerlemek isteyen insanlara yol gösterici kişiler teşekkürler onlara

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tasarımın şık durmuyor, arkadaşların dediği gibi kartvizit kriterlerine uymamış daha çok broşür gibi. Sitedeki çalışmaları incelemenizi tavsiye ediyorum, başarılar.

muzip38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şevkini kırmak istemem ama sadece alıcı gözüyle bakarak aman aman albenisi olmadığını düşünüyorum ismdeki pt birazda düşürsen resimlerdende arındırım sadeleştirsen daha iyi olur gibi geldiyor bana

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Konu ile alakasız olan mesajlar silinmiştir.

İkili tartışma yaratacak veya konu ile alakasız mesajlar yazmayınız!!!