Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kesim makinası key sorunu

MC_HUSAM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende bi summacut D60 kesim makinası var şuan 98 de çalışıyor bilgisayacılar bu xp de çalışmaz demiş ama çalışıcagına inanıyorum sorunumu sizlerle paylaşmak istedim eğer bu makina ile ilgili bi bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim

viewer.php

seli84

🌱Yeni Üye🌱
bende reklam firmasında folyo kesim şefiydim ve ve xp de hepsi çalışabilir hale geliyor..hatta 98 kasıyor diye biliyorum

torress

🌱Yeni Üye🌱
bende de vardı çalışmaz diolardı xp de makinayla alakası yokmuş program önemli çalışır yani

MC_HUSAM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bana bu programı verebilecek biri varmı acaba çok masraflı oluyorum ama key istemeyen diğer parçayı takmayı gerektirmeyecek bi durum varmı varsa ve yardımcı olursanız çok sevinirim makinanın randımanı çok iyi ama 98 oluşu beni bitiriyo.şimdiden teşekkürler.

haruncnr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Cuting Master isimli basit bit bir sürücü var. E

Cuting Master isimli basit bir sürücü var. Ethernetten bulabilirsin. Bu sürücü corel ve illustratör ile uyumlu ve xp ile vistada çalışıyor. Deneye bilirsin istersen.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Arkadaşlar mesajlarınızda (bilgisayacılar bu xp de çalışmaz demiş) bu Summa Folyo kesici makineleri bilgisayarcıdan mı satın aldınız acaba , yoksa Reklam malzemeleri satan firmalardan mı..
Ben İstanbul Reklam Ürünleri San.Tic.Ltd. şirketinde 12 Yıldan beri Teknik elemanı olarak servis olarak hizmet veriyorum.

Adım : Erkan DERYA

Summa CUT serisi makinesi olan arkadaşlar yazılım konusunda diğer makinelere göre daha doğru bir seçim yapmışlardır.

Yazılım konusunda Summa firması program yükseltme durumlarında müşteriden ne para talep etmiştir, ne de müşterisini bir kilide (Dongel - Hyperlock) muhtaç etmiştir..

Kendi web sitesinde makinenin bütün yazılımlarını ve bios (firmware) güncellemelerini ücretsiz dağıtmaktadır.

Türkiye'de ise Firmamız İstanbul Reklam summa folyo kesici makinelerine yedek parça ve servis desteği vermektedir...

adresinden summa kesicilerin programlarını indirebilirsiniz..

Herkese Sevgiler
Erkan DERYA

Moderatör tarafında düzenlendi: